2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264

Eklentiler

• IMG-20230703-WA0015.jpeg
    IMG-20230703-WA0015.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 74
  • Screenshot_20230705_201950_Gallery.jpg
    Screenshot_20230705_201950_Gallery.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar tüp bebek yapıp ilac kullananlar neler kullaniyor yazabilir mi.Ben her gün cyclo progynova ve duphaston iciyorum.Ayrıca sabah aksam progestan fitil.5 günde 1 kez pruloton iğne ve oksapar gün asiri oluyorum.Şuan 9. Haftadayim ama ilaclar bana agir geliyor ve fazla gibi geliyor sizler neler kullaniyorsunuz.Bu arada birde folik asit takviyesi kullaniyorum

Merhaba kizlar ben bu ay 8 haftalik hamileligimden kalp atisi olmadigi icin kurtaj oldum da bir sure hastaneye falan gitmek istemiyorum. Doktorlar kurtajdan sonra genelde ne kadar ara öneriyor bileniniz var mi?

Yerinde olsam takviye gıda şeklinde kullanırdım canım yine de tabi senin bileceğin iş şifa olsun inşallah 😍🙏🏻🌸
Takviye gıda derken içeriğinde farklı vitaminler olmasını mı kastettin canım tam anlayamadım ama oxi omega yazan ilaç zaten multivitamin içeriğinde magnezyum demir çinko d3 b12 falanda var

image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Evet kızlar 2 kızım var 3. Ne dersiniz? 13+2 devlet hastanesi ikili test görüntüleri. Cinsiyet söylemediler tabiki

Aynı şekilde bende hep önden arkaya temizlerim onunla alakası oldugunu sanmıyorum çünkü hijyene aşırı dikkat eden biriyim elimi yıkamadan tuvalete bile girmem mikrop kaparım diye ama bir şekilde bulaştı nasıl olduysa. Bugün yine idrar verdim bakteri 58den 11e düşmüş bol su içtim lökositte 10dan 7 ye düşmüş. Monural verdi tek kullanımlık bol bol su iç başka bişeye gerek yok dedi. Belki bol su ile monurale bile gerek kalmazdı biraz daha su içip tahlil versem
Benim lökosit 6. Ama bakteri de sayı yazmıyor sadece (+) yazıyor . Ama bir önceki gittiğimde (++) böyle yazıyordu. Azalmış ama geçmiyor işte her nedense . Monurol ben de kullandım fayda etmedi bakteriye ben de yani temizlenmedi

Merhaba kizlar ben bu ay 8 haftalik hamileligimden kalp atisi olmadigi icin kurtaj oldum da bir sure hastaneye falan gitmek istemiyorum. Doktorlar kurtajdan sonra genelde ne kadar ara öneriyor bileniniz var mi?
Ablam kürtajdan sonra bir kez regl oldu. İkinci kez olmadan hamile kalmıştı . Sağlıklı da doğdu bebeği. Yani 2ay sonra kaldı o . Ama sanırım doktorlar biraz daha bekleyim diyorlar tam süresini bilmiyorum

Geçmiş olsun. Sonraki gebeliğinde sağlıkla alırsın inş kucağına.
Şimdiki kürtajlarda hafta küçük olunca, içi iyi temizledikleri için normal devam diyebiliyor, rahim kendini hazır hissettiğinde döllenme olur diyorlar. Sadece olası gebelik durumunda bebek haftasından emin olmak bir sat istiyorlar. Yani bi regl dönemi geçsin diyorlar.

Bebek çok ortada hiç anlaşılmıyor ama bebeğin sanki eli kolu oluşmuş eğer öyleyse erkek ama et parçası gibi bütünse oluşmamışsa daha kız 😂
Benimkine de bir bakar mısın? Kafası kız gibi geldi bana ama bir oğluşum olsun istiyorum sağlıklı sıhhatli olsun tabi

X