2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
39+2 bugün, artık olsun istiyorum ya. Bi de 2. Ler daha hızlı oluyor derlerdi ama ilk kızım 38+6 da kucağımdaydı. Beklemek sıkıcıymış 😁
Evet ya konak cilt kuruluğu, bizim kepek gibi işte. Benim eşimini cildi de çok yatkın, kızım da öyle olmuştu aynı. Arındırıp yıkayınca kızarıyor dediğin gibi
Canım sende daha ağrı sancı yok mu? Bebişin yeri rahat herhalde 😃😍

Hoca geldi ve açılma sağlayıcı fitille başladık, sonra suni sancıya geçilecek. İnşallah hızla açılır ilerleriz. 🤗 Kendime ve doğum bekleyen tüm arkadaşlara kolay huzurlu birer doğum için dua ediyorum. Sizlere de kolaylıklar mutluluklar minnaklarla. 🥰
İnşallah su gibi bir doğumun olur. Sancı çekerken dua ettim dopurmayanlar için ve doğuranların da bebişleri için.

Canım sende daha ağrı sancı yok mu? Bebişin yeri rahat herhalde 😃😍
Ya yok napcam bilmiyorum, hayır bi de 2. Olunca bu vakte kalınca şaştım kaldım 😁 dün gece 1-1.5 saat boyunca ordan oraya toplanıp durdu, kasılma gibiydi yani ama anlayamıyorum normal hareket miydi yoksa. Ama bende acı ya da ağrı hissi yaratmadı 🤷🏽‍♀️ nasıl bi şeydi ya bu ağrı unutmuşum resmen.

Kızlar selam alıntılayamadım tek tek kusura bakmayın. Doğum gece olduğu için o gece uyumadım dün gece eve çıktık 11 gibi evde yine bebekler uyuyamadım ilk gün. Çok giremedim. Hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim 🙏 Doğumu başlamayanlar inşallah su gibi kolay bir doğumunuz olur. Bebişleri sağlıkl a büyütelim inşallah. 14 yıl sonra bebek çok kolay olmuyormuş

K Kushi_ ben herşeyi yiyorum seçici değilim. Ama özellikle 3-4 lt süt mutlaka 1-2 bardak komposto tüketiyorum. Çok gaz yapacak şeyler yiyorsam ya içine kimyon atıyorum yada kimyon çayı içiyorum ki gaz olmasın diye

Kızlar selam alıntılayamadım tek tek kusura bakmayın. Doğum gece olduğu için o gece uyumadım dün gece eve çıktık 11 gibi evde yine bebekler uyuyamadım ilk gün. Çok giremedim. Hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim 🙏 Doğumu başlamayanlar inşallah su gibi kolay bir doğumunuz olur. Bebişleri sağlıkl a büyütelim inşallah. 14 yıl sonra bebek çok kolay olmuyormuş
14 yıl ardaan sonra bebek yapmak büyük cesaret vallahi tebrik ederimm🙏😇

Tatlizarafet Tatlizarafet yaa illa ki zordur, benim bile yeni sayılır ama birden panik oldum geceleri kitap filan okuyorum sanki sınava giricem de hiç çalışmamışım, bildiğimi unutmuşum gibi bir hisse kapıldım 😁
Ama sen üstesinden gelirisin kolaylıkla 🥰 nasıl bebişin, abi nasıl ☺️ ismi ne oldu?

K Kushi_ ben herşeyi yiyorum seçici değilim. Ama özellikle 3-4 lt süt mutlaka 1-2 bardak komposto tüketiyorum. Çok gaz yapacak şeyler yiyorsam ya içine kimyon atıyorum yada kimyon çayı içiyorum ki gaz olmasın diye
Kimyon ben de atıyorum herseye artık🤣 3-4 litre süt mu içiyorsun her gün kızz aaa😮

Canım benim gözün aydın sağlıkla büyüsün inşallah 🥰🥰

Kimyon ben de atıyorum herseye artık🤣 3-4 litre süt mu içiyorsun her gün kızz aaa😮
Su demek istemiştir, 3-4 litre süt içse gazdan uçar 🤣 bana 10 gün süt ve süt ürünlerini yasakladilar. Ben ona rağmen gazliyim, bı de onları da tuketsem helyum gazı dolu balon gibi havalanicam demekki 😁

Kızlar açılma ilerlemeyince doktorum suyu bitiyor riske atmayalım dedi. Saat 17.30 gibi spinal sezaryenle geldi bebeğim 3520 gram. 🥰
Şimdi yavaş yavaş hissetmeye başlıyorum biraz ağrılar başladı. Onun dışımda çok iyiyiz, bebişimle, emzirdim uyuyor şimdi. 🤗
Gözün aydın sağlıkla büyüsün kuzucuk 🙏

Kızlar açılma ilerlemeyince doktorum suyu bitiyor riske atmayalım dedi. Saat 17.30 gibi spinal sezaryenle geldi bebeğim 3520 gram. 🥰
Şimdi yavaş yavaş hissetmeye başlıyorum biraz ağrılar başladı. Onun dışımda çok iyiyiz, bebişimle, emzirdim uyuyor şimdi. 🤗
Maşallah 🧿 hoşgelmişşşş minnoş, sağlıkla, huzurla uzun ömrü olsun inş 🙏🏻🎈

Kızlar bugün 3. Günümüz. Normal doğuran arkadaşlar bana yardım ederseniz çok sevinirim. İçten dıştan 10 kadar dikişim var ve dikişlerim çok ödemli otururken çok ağrı yapıyo. Ayrıca çişimi tutamıyorum. Basurum zaten vardı şimdi coştu. Asıl en en önemlisi belden aşağısı ödem oldu hamileyken bile bu kadar ayaklarım şişmemişti :KK43: ayağa kalkıp yürürken ayaklarımın tabanı yanıyor ödemden. Bunlar normal şeyler mi :KK43: siz neler yaptınız nolur bana yardım edinnn

Masallah😍 Gözünüz aydin canim Allah hayirli güzelliklerle dolu bir ömür nasip eylesin🌸

Maşallah sağlıkla büyüsün 🧿

X