2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Mevlid mi AA pardon🙈 yanlış anlamışım ben mevluddde epeyce hazirlanmstm süs vs masa pespembe idi kızımda annemlerde yaptım evden hazırlandık bayag ama börek pide dışardan sipariş ettik salata meze türü hepsi bzdendi
Baya konsept hazırlamışsın anladığım kadarıyla ama ben gelen tek tek uğraşmYayım kimseyle gelen görsün gitsin istiyorum hiç kalabalık çekecek halfe değilim bu uykusuz günlerde gece 2 saat uyuduk sadece ölü gibiyim

Kızlar herkese iyi geceler, anca fırsat bulabildim. Bu sabah kahvaltı sırasında sancılarım tuttu. Önümüzde hafta çarşamba sezeryanda sözleşmiştik. Ama oğlum bugün gelmek istedi. Hastaneye geldiğimde ağrılarım çok yüksekti. Açıklığıma baktı ebe ama daha 1 cm dedi. Kendi doktorumda acil sezeryana aldı. Saat 15:15 de 3245 gram doğdu oğlum. Şuanlık meme tutturmakta aşırı zorlanıyorum.Sütüm yok ama yine de vermeye çalışıyorum. Mama verdik, hemşirelerle iş birliği içinde. Benim de ağrım oldu, bir kere ağrı kesici aldım. Spinal anestezi aldım, aşırı rahattım. Herkese öneririm. Şimdilik bizde durumlar böyle 🤭
Ay bebiş gelmiş bi tane daha şükürler olsun canım gözün aydın 🎈 Sağlıkla büyüsün miniğin 🙏🏻💕

Kızlar bugün 37+0 olduk, kontrole gittim. Doktor her şey normal seyrinde dedi. Kilo 3150 gr çıktı. Nst'de hiç sancı çıkmadı. Ben normal şartlarda normal doğum düşünüyordum. Doktorum 40. haftamda izne ayrılacakmış. Eğer o zamana kadar doğmazsa doktorum olmayacak başkasına yönlendirecek. İkinci konu da bebek son ana kadar beklerse bayağı kilolu olacak ve normal doğum yine zor olacak gibi geliyor. Eşim zaten sezaryen istiyor. Kafam o kadar karıştı ki. Haftaya kadar karar vermem lazım. Önerisi olan varsa çok sevinirim.
Bebeğin kilosu normal canım. Rahat doğurursun inşallah 🙏🏻💕

Ay hadi inşallah 🙏 daha gitmedim doktora evde oyalanıyorum sancılar devam ediyor ama katlanmayacağım gibi değil 🤩🤩
Canım bence acele etme hastaneye gitmek için. Durmak zordur biliyorum heyecanlısın ama sancın iyice düzene girip sıklaşmadan gitme bence☺️ Yolda falan doğmaz bebek merak etme ilk doğumun üstelik 🤣Hasteneye gitmeniz ne kadar sürüyor

Ne alemdesin devam ediyor mu sancılar

Bir hafta arayla hamile olduğumuzu öğrediğim arkadaşlarım doğurdu bir ben kaldım , gerçi onlar mecburi sezaryan oldular benimki miadı bekliyor heralde 😅
Sabırsızlanıyorum
Senin kaç hafta oldu. Doğuracak gibi hissediyor musun. Benim 38+0. Gittikçe emin oluyorum kızımın 40tan önce gelmeyeceğine 🤣

Günaydın bacılar benim oğluş 7 günde 75 gr almış az değil mi? Belki de biyere kadar kilo kaybetmeye devam etti örneğin 5. Güne kadar son 2 gün 75 aldı , hiç bilmiyorım. Ama bana az geldi doktor normal gördü ama analık🤷🏻‍♀️

Günaydın bacılar benim oğluş 7 günde 75 gr almış az değil mi? Belki de biyere kadar kilo kaybetmeye devam etti örneğin 5. Güne kadar son 2 gün 75 aldı , hiç bilmiyorım. Ama bana az geldi doktor normal gördü ama analık🤷🏻‍♀️
Belki Total aldığı verdiğini çıkarınca o kadardır, kilo verip geri kendi kilosuna ancak gelmiştir.okuduğum kadarıyla hemen herkesin bebişi böyle oluyor önce bir yürek hoplatıyolar sonra toparlıyorlar

X