2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Babaya benzemeleri çok haksızlık ama ya. O kadar karnında taşı büyüt uğraş. Gitsin babaya benzesin sonra 🤣
Oğlum babasının kopyası 💙 her gören çok mu sevdin kocanı diyor, hani çok seversen benzer derler ya

Herkese selamlar, hamileliğin başlarında yazıyordum ben de bu başlığa, sonra işlerim çok yoğunlaştı, siteye girecek vaktim olmadı. Son 2 aydır sürekli okuyorum yazılanları. Burda doğumları başlayan-doğum yapan arkadaşları gördükçe heyecanlanıyorum. Sizlerle birlikte çok mutlu oluyorum.

Burda süreçlerini paylaşan herkese gönülden teşekkürler. Umarım herkes bebişlerini sağlıkla ve mutlulukla kucağına alır. Doğum yapan/yapacak tüm arkadaşlara ve bebişlerine acil şifalar dilerim. Umarım hepimiz için doğum da iyileşme süreçleri de, bebişlerimizi büyütme süreçlerimiz de kolaylıkla-mutlulukla-sağlıkla geçer. Herkese çok çok sevgiler. ♥️🌸

Not:Bizim de bugün itibariyle 36. haftamız bitti. Tahmini doğum tarihi 26 Ocak. Bence daha erken gelecek ama kaynak hislerim. Bugünden itibaren normal doğum için hazırlık egzersizlerine başlayacağım. Hareketler hk bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa mutlu olurum. 🌸

Bende saldım dedim nişanımsı şeyim geldi aha doğuruyorum dedim gene kalakaldım 😂😂 bıraktım ipin ucunu zaten ne zaman gelirse gelsin artık benim dediğim olmuyor nasılsa 😂😂
Yok yok kesinlikle bizim dediğimiz olmuyor ben bunu anladım. Bebekler kafalarına göre takılıyorlar🤣🤣 Benimki de hala yukarıda zıplayıp duruyor hiç aşağı inesi yok gibi. Karışmıyorum canı isteyince gelir. 40ı geçmese iyi olur tabi 🤣

Kızlar ya sabahtan beri sarı renkli akıntım var ve çok sık geliyor, afederseniz ama resmen sıcak sıcak hissediyorum akıyor sürekli. Nişan falan mıdır acaba sürekli gelen bi şey midir bu nişan 😂 ilkinde nişanım gelmemişti

Geçmiş sancılar çıkıyor mu nst de. Ben o sancım oldugunda doktora gidip nst cektirmistim o zaman da sıfır sancı çıkmıştı bende gerçi. Bı iki gün önce de vajinama bıçak saplanmisti saniyelik ama öyle sancı tarzı değildi o.
İşte o sancılar devam ediyor bence ama vücudun alışmış sen hissetmiyor olabilirsin o kadar. Az buz da değil yani sancın. Bugün benim 30 larda çıktı dr çok önemli değil ama artık her hafta geleceksin dedi.

X