2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sen geçen gün demiştin ya sancım oldu diye büyük ihtimalle o sancılar çıktı bugün. Artık herhalde normal.
Geçmiş sancılar çıkıyor mu nst de. Ben o sancım oldugunda doktora gidip nst cektirmistim o zaman da sıfır sancı çıkmıştı bende gerçi. Bı iki gün önce de vajinama bıçak saplanmisti saniyelik ama öyle sancı tarzı değildi o.

Babaya benzemeleri çok haksızlık ama ya. O kadar karnında taşı büyüt uğraş. Gitsin babaya benzesin sonra 🤣
Oğlum doğduğunda babasının kopyasiydi, burada da yazmisimdir, karışacak diye korkmuştum ama oğlumu görünce karışmadığını anlamıştım, eşimi dogurmusum gibiydi. Her gören sen resmen taşıyıcı anne olmuşsun bu tamamen babası, seninle alakası bile yok diyordu. Ama sonra ne oldu büyüdükçe aynı bana döndü, o yüzden ilk anda eşlere benzerse moral bozmak yok, sabredin size donecektir 😁

Oğlum doğduğunda babasının kopyasiydi, burada da yazmisimdir, karışacak diye korkmuştum ama oğlumu görünce karışmadığını anlamıştım, eşimi dogurmusum gibiydi. Her gören sen resmen taşıyıcı anne olmuşsun bu tamamen babası, seninle alakası bile yok diyordu. Ama sonra ne oldu büyüdükçe aynı bana döndü, o yüzden ilk anda eşlere benzerse moral bozmak yok, sabredin size donecektir 😁
Büyük yeğenim de aynı babası olarak doğdu derken büyüdükçe annesi olmaya başladı. Nasıl değişti bu çocuk bu kadar anlamıyorum. Dediğin gibi büyüyene kadar umudu kaybetmiyoruz🤣🤣

NurrBanuu NurrBanuu yaa çok sevindim yavruna kavuştun. Saat sayıp dururken bebeğin bunu yapmasına inanamıyorum. Resmen ben ne dersem o olur dedi seninki😀Allah sağlıklı güzel bi ömür nasip etsin analı babalı büyüsün. Hepimizin de kolay doğumları olsun böyle 🙏🏻😍😍😍 ezomanya ezomanya gördün mü kız. Ne kadar uğraşsak içimizde tutamıyoruz bebeleri. Ya da tam tersi vaktinden önce doğumu getiremiyoruz. Salmaya karar verdim kendi adıma. Bebek karar veriyor gerçekten doğum zamanına 🤣
Bende saldım dedim nişanımsı şeyim geldi aha doğuruyorum dedim gene kalakaldım 😂😂 bıraktım ipin ucunu zaten ne zaman gelirse gelsin artık benim dediğim olmuyor nasılsa 😂😂

Merak ettim ben de. Neden öyle düşünüyorsun belki e senin kopyan olacak. Benim oğlan yüzde 80 ben kara kaş kara göz. Eşim sarı ela gözlü. Bakalım kız çocukları babaya benzer derler ne kadar benzeyecek. He bu arada aklında kalsın doğduktan sonra bizimle de paylaş yüz hatları sana mı eşine mi benziyor onu.😍😘
Asla sizi habersiz bırakmam canım benim 🙏 ayyy içime su serptin anneye benzeyen kızlarda var demek ki 😂😂🙈

Kızlar yaa bu baskın gen olayını bizzat çürüttüm ben bu arada 😁 çocukluğundan bu yana kara kız denilen kara kaş kara göz esmer bir insanım, eşim sapsarı hatta turuncumsu sarı herkes ilişkimizin başından itibaren bizim çocuğumuzu merak etti durdu 😂 baya saçı kaşı kirpiği sapsarı bir kızım oldu. Ama ginger gen varsa o esmerliğe de baskınmış diye bi şey de duydum sonradan.
Neyse ki yüz hatları gözleri filan aynı ben 😂

Kızlar ayva yiyor musunuz 🥰 bi umut Gamze için 😅
Kızimda hamileligimin ilk aylarında çok yedim olmadı.Bunda da son aylar yiyorum bakalım olacak mı 😄
Büyük oğlum hiç bana benzememis o esmer ve daha şimdiden kıllı, bu oğlum bana benzeyecekmis gibi bı his var içimde, ben trakyaliyim açık tenli ve tüysüz 😁 işte bı burun meselesi aklımı kurcaliyor, o da USG nin hilesidir herhalde diyorum 😁
USG'nin hilesidir inşallah ya en son bizimkinin de ağzı kocamandi 😂

X