2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende eğer esmer çocuğum olursa muhtemelen bi şüpheye düşerim karıştı mı ne oldu diye 😂 2 çocuğumda sapsarı ve renkli gözlüler, kendimde öyleyim, eşimde sarışın gibi. Çok yakınımda esmer yok ailede 1. Dereceden olanlar hep sarışın. Bir tanesi kumral mavi gözlü olsun istedim ama bakalım piyango 3. Ye vuracak mı yoksa oda mı sarışın olacak
Ayyyyy aileyi merak ettim valla zengin sarısı saçlar falan 😂😂 ben açık tenliyim eşim esmer bize sürpriz valla 😂 beklemedeyiz

Benim ilkinde sezaryen olacağı kesindi. Suyum geldiğinde hiç çatala falan almadılar. Vajinal muayeneyapmadilar ya da açıklık bakmadılar . Direk sezaryene aldılar. Hatta hep merak ederim ne kadar açıklık vardı acaba diye.
Ben de doğum sancısı nasıl bişeydir, bende hiç açıklık oldu mu, suyun gelmesi nasil oluyor bunlari merak etmisimdir, bu hamileliğimde öğrenmem umarım 😂

Şimdiden başladim sıkmaya çömelmiyorum,egilmiyorum kaplumbaga benden hizli yürüyodur🤣 ilk defa bu kadar tuttum cocugu icerde 32-37-37 haftalik tutabildim digerlerini simdi herkes cok saskin :KK70:
Ay mesajı da silemiyorum doğurdum mesajını gördüm herşeyi okuyup öyle yazayım şoktayım şu an 😀

Biraz sancin var ama sorun değil, düzenli aralıklarla sancın olursa, nişan, su, lekelenme olursa gece gunduz farketmez ara dedi. Hafif hissediyorum karnımın alt tarafında sertleşme ara ara, zaten nstden de takip ettigimde sancılar o esnada yükseliyor. Ama benim zaten o kasılmalarım bayadir var, ben çok ciddiye almıyorum bu kadarlık kasılmayi, belden girip karna yayılan adet sancısı gibi bi ağrı olmadigi sürece bana bu kadarı normal geliyor. Hatta seviniyorum, bu kasılmalar benim süt uretimimi de tetikleyecek inşallah 🙏
Harika. Aynen ne kadar dururlarsa içerde fayda.

Kizlae dogurdum ben😘 hastaneye ulastiktan sonra 1 saat icinde oldu bitti hersey yazarim yine hepinize cok tesekkurler
Maşallah tam söylediğin gibi olmuş. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Biraz aceleci davrandı seninki. Yeni yılın ilk bebişi olacakken bu yılın son bebişlerinden oldu. Hayırlı olsun.

NurrBanuu NurrBanuu yaa çok sevindim yavruna kavuştun. Saat sayıp dururken bebeğin bunu yapmasına inanamıyorum. Resmen ben ne dersem o olur dedi seninki😀Allah sağlıklı güzel bi ömür nasip etsin analı babalı büyüsün. Hepimizin de kolay doğumları olsun böyle 🙏🏻😍😍😍 ezomanya ezomanya gördün mü kız. Ne kadar uğraşsak içimizde tutamıyoruz bebeleri. Ya da tam tersi vaktinden önce doğumu getiremiyoruz. Salmaya karar verdim kendi adıma. Bebek karar veriyor gerçekten doğum zamanına 🤣

Bakalım ne desem yapamıyorum zaten çocuğuda kendime benzetememişimdir kesin ben 😂🙈
Merak ettim ben de. Neden öyle düşünüyorsun belki e senin kopyan olacak. Benim oğlan yüzde 80 ben kara kaş kara göz. Eşim sarı ela gözlü. Bakalım kız çocukları babaya benzer derler ne kadar benzeyecek. He bu arada aklında kalsın doğduktan sonra bizimle de paylaş yüz hatları sana mı eşine mi benziyor onu.😍😘

Biraz sancin var ama sorun değil, düzenli aralıklarla sancın olursa, nişan, su, lekelenme olursa gece gunduz farketmez ara dedi. Hafif hissediyorum karnımın alt tarafında sertleşme ara ara, zaten nstden de takip ettigimde sancılar o esnada yükseliyor. Ama benim zaten o kasılmalarım bayadir var, ben çok ciddiye almıyorum bu kadarlık kasılmayi, belden girip karna yayılan adet sancısı gibi bi ağrı olmadigi sürece bana bu kadarı normal geliyor. Hatta seviniyorum, bu kasılmalar benim süt uretimimi de tetikleyecek inşallah 🙏
Sen geçen gün demiştin ya sancım oldu diye büyük ihtimalle o sancılar çıktı bugün. Artık herhalde normal.

NurrBanuu NurrBanuu yaa çok sevindim yavruna kavuştun. Saat sayıp dururken bebeğin bunu yapmasına inanamıyorum. Resmen ben ne dersem o olur dedi seninki😀Allah sağlıklı güzel bi ömür nasip etsin analı babalı büyüsün. Hepimizin de kolay doğumları olsun böyle 🙏🏻😍😍😍 ezomanya ezomanya gördün mü kız. Ne kadar uğraşsak içimizde tutamıyoruz bebeleri. Ya da tam tersi vaktinden önce doğumu getiremiyoruz. Salmaya karar verdim kendi adıma. Bebek karar veriyor gerçekten doğum zamanına 🤣
Kız tabi bebek karar veriyor benim normal doğum 20 Ocak gösteriyordu bak doğurdum bi ay olacak nerdeyse

X