2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Şimdiden hayırlı olsun. Güzel haberlerle gel inşallah

Gerçekten 2 ocaktan korkmaya başladım ben yani bi en az 10 doğum olacak gibi duruyor sağlıkla gelsin inşallah

Ne kadar faydalı şeyler öğreniyorum burada, umarım gerek kalmaz hepimiz bebeklerimiz kucaklarimizda taburcu oluruz ama her ihtimale karşı bunları bilmek ne kadar önemli. Çok değerli bilgiler paylaşılıyor gurubumuzda, bence yılın topigi seçilebilir, egosuz, dedikodusuz harika bı grup oldu

Valla bende diyorum 31 aralık gece 12 den sonra her an doğabilir diye umarım bekler kızım 2024 olmasını☺2 ocak gerçekten eğerki olursa herkesin doğum tarihi gibi duruyor
Eskiden insanlar evde doğum yaparmış, hemen de kimliğe kayıt yaptirilmazmis ya yılın ilk yarısında doğanlar 2 Ocak, ikinci yarısında doğanları 19 Mayıs olarak nüfusa yazarlarmis

Benimde evle hastane arası arabayla 1 saat diyorum gece suyum gelse son mi banyo yapıp çıksam acaba yetişir miyim kafamda deli sorular
Hiç korkma. Çok ekstrem bir durum olmadığı sürece kimse o kadar çabuk doğurmuyor. Filmlerle korkuyorlar bizi. Keşke doğursak çok nadir insan var sancı başladıktan sonra 1 saatte falan doğuruyor. Doğum genelde uzun hatta doktorlar sancılarda rahatlama amaçlı banyo yapın, film izleyin ne bileyim saçınızı yapın, makyaj yapın kendinizi oylayın diyorlar. Sancılar sıklaşmadan hastaneye gitmek daha büyük sorun. Belli bir aralığa kadar evde beklemek lazım. Tabii yolda veya evde doğuracak kadar da değil. Doktorun yönlendirir zaten. Ben bu şekilde kendimi avutuyorum doğrusu. Ben asıl sancıyı anlamazsam diye korkuyorum

Benimde evle hastane arası arabayla 1 saat diyorum gece suyum gelse son mi banyo yapıp çıksam acaba yetişir miyim kafamda deli sorular

Bende sancılarım başladığında yemek yiyip duşa girip gitmiştim hastaneye giderken de ıslak saçımı sırtımda havluyla tarıyordum bir yandan da kıvranıyordum eşim gülme krizine girmişti arabada hastanede nst odasına elimde tarak sırtımda saç havlusuyla girmiştim arabaya bırakmayı unutmuştum

Normalde çokk haklısın kelimesi kelimesine, fakat şöyle bi gerçek var bu 3. Doğumum Oğlumu (2. doğum) çok af edersiniz sıçar gibi doğurduğum için korkuyorum Yani ben şans eseri hastanede olmasam ne yapardım hiç bilmiyorum O yüzden en büyük duam lütfen kontrol esnasında yakalanayım yoksa o heyecana benim yüreğim pek dayanmaz yollarda gibi

Amin inşallah cümlemiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah. Siizn kaç haftalık

Ben saçımı kuritmadan asla çıkamam.hemen başım ağrır. İlla önce kurutur öyle çıkardım heralde

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim dışarıdan bilgi almak iyi geliyor

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim dışarıdan bilgi almak iyi geliyor
Rica ederim. Herkesin farklı tacrubeleri var. Faydalanmak çok işe yarıyor. Ben mesela ilkinde doğum sancısını burada yapılan tariflerden taniyıp gitmiştim hastaneye ve bu sayede bir hafta ertelenmişti doğumum. Sağlıkla götürün eve inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…