Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Kızlar aranızda magnezyum kullananlar hangi magnezyumu kullandığını yazabilir mi? Kasılmalarım için doktora yazdım magnezyum başlayalım dedi marka sordum cevap vermedi.

Kızlar aranızda magnezyum kullananlar hangi magnezyumu kullandığını yazabilir mi? Kasılmalarım için doktora yazdım magnezyum başlayalım dedi marka sordum cevap vermedi.
Benim dr Magnorm yazmıştı ama efervesan formda, bende böyle sevmiyorum zaten düzenli ilaç kullanan biri değilim bunu sa suyu atıp içiyorsun üşeniyorum hazırlamaya 😄keşke tablet formunu yazsaydı

İyı akşamlar kızlar şuan 25+5 teyz ama rahimde ağrım çok oluyo oturup kalkınca yürüyünce normal mi acaba sizde de aynı sorun var mı

Bana bunu verdi canım 17. Haftadan beri kullanıyorum. Tablet şeklinde mi istersin suda eritecek şekilde mi dedi ben tablet aldım .

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 6
Parmaktan kanla basit şeker ölçme aleti ile ölçüyoruz 🌸
Ahh kıyamam yaa hem de günde bir kaç kez 😳😳
Benim doktorum en son, şeker yüklemesine gerek yok şeker var gibi diyetle devam edeceğiz dedi de.. ölç derse ne yaoacağım öğrenmek istedim 🤭

Ahh kıyamam yaa hem de günde bir kaç kez 😳😳
Benim doktorum en son, şeker yüklemesine gerek yok şeker var gibi diyetle devam edeceğiz dedi de.. ölç derse ne yaoacağım öğrenmek istedim 🤭
Günde bir aç bir tok iki kere ölçtüm ama o iğne o kadar acıtmıyor bence 🌹 keşke net bir şekilde emin olabilsem şeker yüklemesi yaptırmazdım ama ben arada kaldım

Benim dr Magnorm yazmıştı ama efervesan formda, bende böyle sevmiyorum zaten düzenli ilaç kullanan biri değilim bunu sa suyu atıp içiyorsun üşeniyorum hazırlamaya 😄keşke tablet formunu yazsaydı
Ay evet bende suda olandan istemem ya 🤭
wellcare magnezyum vitamin b6
Teşekkür ederim 🌸
Microbank kullanıyorum. Sana tavsiyem kalsiyum içerikli magnezyum vermesidir.
Yarın tekrar soracağım doktora marka ismi canım teşekkür ederim. 🌸
Bana bunu verdi canım 17. Haftadan beri kullanıyorum. Tablet şeklinde mi istersin suda eritecek şekilde mi dedi ben tablet aldım .
Teşekkür ederim canım 🌸 bende tablet isterim herhalde ya

Ayrıntılıda suyun fazla dedi perinatolog, rahim ağzını da iki hafta önceki kendi doktorumun ölçüsünden epey kısa ölçtü. Bir hafta sonra kendi doktoruma gittim, kısalma devam etmiş hunileşme vardı. Progesteron antibiyotik tedavisi ve istirahat verildi. Bir önceki kontrolde ölçü aynıydı. Perinatolog zaten daha ne kadar riskli olabilirsin ki dedi. 42 yaşındasın biri 8,5 diğeri 4,5 cm iki miyomun var. Tüp bebek hamilesisin vs. Kendimi saatli bomba gibi hissettirdi yolladı eve. Bekliyorum işte
Uzaktan eğitimle mi mezun olmuş bu perinatolog? Yaş faktörü genetik sorun çıkmaması konusunda önemli ki o riskleri geride bıraktık. Tüp bebek olunca da riskli hamilelik mi oluyormuş? Suyun fazlalığı rahim içi basıncı artırabilir, bu da kısalma yapar doğrudur da bu konuda yapılabilecek tonla şey var. Sen ilacını kullan yat ve rahminin genişleme potansiyeline güven. İnsanlar 4 üz falan doğuruyor.

X