2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Çook teşekkür ederim Vala sorum benim de kulağımı tırmaladı yalan yok, ama öyle acayip ki hareketleri ben her şeyi beklerim nst de hareket hissettikçe dıt dıt basmaya utandım bi ara
yaa olsun her hafta da güzel be napıyor nediyor oralarda hep haberdarsın o açıdan bakalımm :))
Size de maşallah gayet iyi yaa :) amin inşallah tek dileğimiz hepimizin sağlığı sıhhati yerinde olsun kolaylıklarla gelsin geçşin.
Hepimize de ödeme kolaylığı versin. Ama artık yüksek fiyatlara öyle alıştık ki bana ucuz geliyor bi yandan böyle şeylerin fiyatı.

Depremi hissedenler çok geçmiş olsun, tüm marmara sallanmış neredeyse. Bizimkiler eskişehirde evde bile çok sallanmış, biz ofiste hissetmedik Allahtan.. Gemlik'te olmuş 5.1

Depremi hissedenler çok geçmiş olsun, tüm marmara sallanmış neredeyse. Bizimkiler eskişehirde evde bile çok sallanmış, biz ofiste hissetmedik Allahtan.. Gemlik'te olmuş 5.1
Şimdi bunu yazmak için girmiştim ben de. Balıkesirde hissettim baya. Bursa’da olan arkadaşlar da vardı geçmiş olsun hepimize

Amin. Öyle valla kaç deseler haa iyiymiş diyeceğiz. Ancak burdan sizlerden fiyat duydukça piyasayı ögrenebiliyorum az çok. Yoksa ne derlerse çok gelmeyecek bize.

Maşallah. bundan sonra her hafta 200-300 gram alıyor bence bebekler.
Kilosu düşük olanlar standart doğum kilosuna ulaşmak için biraz daha fazla alır, kilosu normal ve fazla olanlar en fazla 200 Gr alır. 300 Gr bizim için baya fazla olur mesela, 40. Haftada doğarsa 4800, 38. Haftada doğarsa 4200 civarı olur ki bu da fazla bı kilo. Ben benim bebeğimin bu haftadan sonra Max 200 Gr civarı alacağını düşünüyorum. 32+0 da 2400 civarıydı, 39+0 gibi planladık 3.5 civarı doğar diye tahmin ediyorum. 37 den sonra hatri sayilir bı kilo almıyorlar. Şuan kilosu 2 hafta 4 gün önde ama sonralara doğru bu normale dönüyor. Şeker çıkmadığı için bu sefer endişe etmedim

Evet çok şükür grupta hepimiz 32yi geçtik artık. 36yı da geçince iyice rahatlayacağız sizin hafta kaçtı
Benim de doktor çok rahattı bugün. Artık gol atsa da umrumda değil 2 kilo olmuş diyor. Bir de benim önceki ikizler 33 haftalık dogmuştu ya. Şimdi 33 ü geçince her gün kar gibi geliyor. Allah'ım güzel günlerde saglıkla hayırla zamanında versin inşallah

Doğum fiyatları ne güzel ya bizde konuştuk normal doğum olursa klinikte yapabiliyorum 25.000 ama sezeryan olursa 26.000 hastaneye veriyorum 20.000 ekstra doktoruma veriyorum normal doğum için eşim ellerini açmış dua etme modunda

Kızlar İstanbul'da olanlar depremi hissettiniz mi? Baya sallandık biz. Çok korktum ya
Bende hissettim birden nolduğunu anlamadım kalkıp dışarı çıkayım diyene kadar durdu zaten çok şükür ama baya korktum elim ayağım titredi Allah beterinden korusun

Hepimiz el acıp dua edelim senin için bence. Ne kadar çok oluyor sezaryen. Bizimki fark yok dedi ikisi arasında.

Aklıma bişey takıldı. Normalken birden sezaryene dönmek zorunda kalırlarsa nasıl oacakmış? Klinikte sezaryene alabilecekler mi yoksa hastaneye mi nakledecekler?

Hangi hastane bu, yani sadece hastane ücreti olarakta fazla doktorunun aldığı ücrette çok fazla geldi bana. 46 bin sezaryen, şuana kadar duyduğum en yüksek ücret.

Hangi hastane bu, yani sadece hastane ücreti olarakta fazla doktorunun aldığı ücrette çok fazla geldi bana. 46 bin sezaryen, şuana kadar duyduğum en yüksek ücret.
Bende medicana da yapmıştım oğlumun doğumunu. Bu yıl fiyat konuştuk doğum paketi şeklinde. İstediğim doktorun doğum paketi Eylül ayında 35.000 ₺ idi. Şimdi mutlaka üzerine zam gelecektir. Dünyaya çocuk getirmek bu kadar külfetli olmamalı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…