Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Hanımlar bi şey soracağımm.

Bugün midem durulmadı pek, öğlen yemek yedim sonra akşam açlık şekerimi ölçmeden mısır falan patlattım. Yani midem boş kalmadı hiç. Yemekten önce ölçtüm 112 miydi neydi. Aç değilim diye yazmak istemedim. Sonra canım çekti çekmez olaydı dnfkf mantı yedim, 1 saat sonra 152 çıktı, yine yazmak istemedim tokluk üstüne yedim normaldir yüksek çıkması diye. Üstüne uyudum, yeni uyandım. Ölçtüm yine 110. Ama aç değilim yani hala. Bu değerleri yazayım mı :/
Yaz canım. Neden insilün başlamıyor doktorun. Burada hastanede direkt insilünu söylüyorlar. Birde vücududunda enfeksiyon da çıkmıştı sanki senin onu da şeker yapar. İnsilün zaten vücudumuzda olan bir madde imiş sadece yetersiz geliyormuş yani bebeğe bir zararı yok. Bana diyince ben biraz arayştırdım. Ama Şuan biraz normale düştü benim

Ultrasonda mı gördü vajinal mı
Önce ultrasonda baktı sonra vajinal baktı. Sonra eli ile açılmayı falan kontrol etti. Ama bende de öyle su gibi bişey geliyordu çok önemsememiştim ama bu çıktı. Endişe etme illa herkeste öyle bişey olacak değil ama doktorunla görüş en azından için rahatlar

Yaz canım. Neden insilün başlamıyor doktorun. Burada hastanede direkt insilünu söylüyorlar. Birde vücududunda enfeksiyon da çıkmıştı sanki senin onu da şeker yapar. İnsilün zaten vücudumuzda olan bir madde imiş sadece yetersiz geliyormuş yani bebeğe bir zararı yok. Bana diyince ben biraz arayştırdım. Ama Şuan biraz normale düştü benim
Bugün gidicem canım doktora ne diyecek bakalım

günaydın kızlarr 🌹 bu merdiven olayı beni de çok geriyor. ben de zorunlu sezaryen olacağım. tüm derslerim 3. katta sürekli in çık yapıyorum. iznimi sonrasında kullNmK için 37 ye kadar çalışmak istiyorum ama bu kadar harekete erkenden normal doğum başlarsa diye çok korkuyorum

X