2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar deprem oldu çok fena hissettik ufak çocuğu aldığım gibi aşağı koştum kasılıyorum şuan. Biz tam deprem bölgesinde oturuyoruz felaketti
Aa ben hep İstanbuldasınız sanıyordum, Bursadasınız demek, tekrar çook geçmiş olsun uzun sürer kendine gelmen ama bitti geçti diye telkin et kendini

Aklıma bişey takıldı. Normalken birden sezaryene dönmek zorunda kalırlarsa nasıl oacakmış? Klinikte sezaryene alabilecekler mi yoksa hastaneye mi nakledecekler?
Direk hastaneye naklediyorlar ve bu benim en çok düşündüğüm konulardan biri kan sulandırıcı kullandığım için korkuyorum açıkçası biraz belki birazdan fazla normal doğumu hastanede yaparsam oda 40 civarı oluyor tek rahat ettiğim konu klinikle hastane arası 5 dakika

Çok haklısın zaten bebek hazırlıkları ekstra masraflı doğumu desen aynı bide zor bulduk zaten bulana kadar ekstra harcama kocamın kafasında saç kalmadı desem yeridir

İstanbul bu bakima biraz daha avantajlı, bütçeye uygun bı hastane bulmak daha kolay, tabi çok pahalı hastaneler de var tecih meselesi, ama opsiyonun fazla olması insanları rahatlatıyor baya. Burada Liv hospital 40 bin diyormuş Ocak öncesi, Anadolu hastanesi 17 bin diyordu, bı de her hastanenin bulunduğu bölgeye göre şubelerinde farklı fiyat politikaları var. Ama Ocak öncesi 40 binin üstünde hiç bı hastanede duymamıştım. Gerçekten Allah yardımcısı olsun bunu vermek zorunda kalanların

Evet çok şükür 33ü geçmiş olmamız da çok güzel Şöyle en az 3-4 hafta daha dursunlar iyice tombikleşsinler

Çok üzüldüm ve ben kaç kere kötü tecrübe yaşadım hatırlamıyorum ama doktorumdan çok memnunum ve tek anlaşması orası onun için normal doğumu çok istiyorum herşey olsun geçsin bitsin

Aa ben hep İstanbuldasınız sanıyordum, Bursadasınız demek, tekrar çook geçmiş olsun uzun sürer kendine gelmen ama bitti geçti diye telkin et kendini
Sürekli artçıları oldu bakalım inşallah gerisi gelmez artık. Gerçekten çok korktuk

İstan

Ben hissettim. Kanepede uzaniyordum sallandım. Ayağa kalktım noluyor diye baktım TV sallanmaya devam ediyor.
Ben de ayağımı uzattım koltuğun köşesine ayağım resmen sallanıyor. Hemen koştum eşimin yanına. Toplantıdaydı herkes sallanıyoruz falan diyor. Allah'ım büyük deprem olmasın ya.

Ben de bu defa Yalovaya gidiyorum 20.000 civarına anlaştık epidural +1.000 ₺ odayı da büyük tutarsak 25 e falan bitiririz bu işi heralde

Evet çok şükür grupta hepimiz 32yi geçtik artık. 36yı da geçince iyice rahatlayacağız sizin hafta kaçtı
Valla ya geçtik di mi? Çok şükür. Bir 37 yi de görseydik hepimiz rahatlardık. Bence aralığın son haftasında ocağın başında grubumuzda pozitif doğum hikayeleri oyuyacağız. Çünkü aralık ayındakilerin çoğu aralık gelmeden doğum yaptılar. Her gün girip bakıyorum kim doğum yapmış diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…