2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Çalışmak biraz zorlayacak gibi beni de, ilkinde 32 de ayrilmistim ama bu sefer 37 ye kadar ugrasicam çalışmak için. Umarım bı aksilik olmaz da çalışırız ama çok zorlarsa da riske atmamak lazim.
Aynen aynen, bebiş ve bizim sağlığımız herşeyden önemli çok zorlanırsam erken ayrılırım mecburen.İnsallah çalışabiliriz ama ücretsiz izin alacak durumum Yok çünkü

Evet aynen böyle oluyor 1 saatte 2 3 defa olduğu oluyor bazen ama henüz doğurmadım

O kadar haklısın ki. Ben de öyle düşünüyorum. Oğlum için rol model oldu dr. Amin. Güzel dileklerin için teşekkür ederim. İnşallah hepimizin yavrularının sağlıklı,şanslı bir hayatları olur.

Aynen çok zorluyor yürüyemiyorum hatta yatarken de bacağım çekiliyor gibi oluyor
Bacak kasılmayla alakalı mı onu bilmiyorum. Benim bacağım ağrımiyor hiç. Karnım sertleşiyor ve ağırlaşıyor. Elimle tutup eğilme ihtiyacı hissediyorum. Mesaneye güçlü bir baskı oluyor. Aynı zamanda da nefesim kesiliyor. Geçince muhakkak tuvalete gidiyorum zaten.

Kasılmaya başladığı zaman oluyor bacağım büyük ihtimal ondandır sanki karnım da tonlarca yük varmış gibi oluyor yine de bu günümüze şükür de mi tatlı acılar bunlar

Kızlar kasılmalarım var ama arası uzun 20 dk da bir geliyor düzenli şuan ama sıklaşmadı bi 2 saattir falan sizce artar mı yalancı mıdır

Mavicicek21 bebekokusuuu kızlar nerelerdesiniz, her şey yolunda mi
Çok şükür iyiyiz canım teşekkür ederim.Biraz yoğunluk vardı buraya çok fazla giremedim. Yarın 35. haftaya giriyoruz. Zaman yaklaştıkça heyecan basıyor.Çantamı hazırlayamadım onun stresi de var üstümde. Okul sonrası bir şey yapacak halim kalmıyor.Ağırlaştım iyice okulda merdiven cikmak zorluyor.Bir hafta daha çalıştıktan sonra izne ayrılacağım.36. haftada bırakacağım.Bu haftayı da çalışırsam doğum sonrasına 4 hafta aktarmış olacağım inşallah.

rosaline16 Canım pazartesi doğum olabilir demiştin sanırım. Yarın mutlaka yaz olur mu güzel haberler bekliyoruz senden
Ben de tam onu soracaktım.Bir ara baktığımda gördüm sonraki mesajları da okuyamadım çok merak ettim. rosaline16 her sey yolundadır inşallah güzel haberlerini aliriz inşallah.

Bende düşünmedim kontrol die gidip ameliyata girdim sonda taktı bayan hemşire özel hastaneydi 1 saat içinde apar topar aldılar beni oğlumu kaybettim için kızım kurtulsun die dua edip ağladım hcbisi.umrumda olmadı valla şimdide değil gebelik bu sürekli pimpiriklendikce bişey çıkıyor vakti saati yokki bilelim

Kızlar merhaba şubat anneleri grubundayim doğumum şubat gibi duruyor ama sizi de takip etmek istedim
Doğum yapan var mı aranızda merak ettim ?
Henüz yok ama bir arkadaşımızın suyu geldi birkaç gün önce. Şuan hastanede bizde ondan haber bekliyoruz. En azından 2-3 hafta daha kimse doğurmaz umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…