2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim karma özel sağlık sigortam var normalde doğumu karşılıyor ama doğum ocağa denk geliyor bu kadar bahtsızlık olmaz aralıkta sözleşme bitiyor
Kötü olmuş. Tarihi tutturamamışsınız
benimki 8 ocak sezeryan olacağı için aralıkta olabilir.
belki seninki de erken gelir biraz.

Kötü olmuş. Tarihi tutturamamışsınız
benimki 8 ocak sezeryan olacağı için aralıkta olabilir.
belki seninki de erken gelir biraz.
Ben de sezeryan olucam ilki öyleydi çünkü, dediğin gibi memnun da kaldım. Tahmini doğum 23 Ocak görünüyor kılpayı kaçırıyorum resmen

Kızlar ben 2.kez bebeğimi kaybettim bugün. Sağlığınıza dikkat edin stresten uzak durun güzel beslenin kendinizi yormayın sağlıklı gebelikler diliyorum
İnanamıyorum arkadaşım ağustos annelerinde de bu mesajını okuyup kahrolmuştum çok geçmişolsun..Ne diyeceğimi bilmiyorum. 2. Düşüklerde araştırma öneriliyor sanırım

Benim annem hep erik yemiş bana hamileyken benim canım hiçbişey istemiyor şuan için, mide bulantısı geçince inşallah yeriz ama dediğin gibi et aşermek bu devirde çok tuzlu olucak
Ben de sürekli canım meyve istiyor aşermek gibi değil de midem bulandığı için onlar daha hafif ve lezzetli geliyor bu kadar çok mide bulantın olmasına üzüldüm hele ki canının istediğini dahi yiyememek bu dönem de çok zor olur

Kızlar ben 2.kez bebeğimi kaybettim bugün. Sağlığınıza dikkat edin stresten uzak durun güzel beslenin kendinizi yormayın sağlıklı gebelikler diliyorum
Çok üzüldüm canım. Allah daha sağlıklı bir bebek nasip etsin size. Üzme kendini

Bende ayran içmek istiyorum. Soğuk serin şeyler iyi geliyor dediğin gibi.

Aynı şekilde yeşil erik yiyorum bulantıyı kessin diye meyvelerden gidiyorum yağlı şeyler rahatsız ediyor yemeği geç bakmak dahi istemiyorum sonradan açılıyor iştah bu dönemde çok yememek iyi olur kilo açısından aslında herşeyde bi hayır vardır sabır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…