2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ayy çok daha iyiymiş sizinki evet maalesef bizimki tamamlayıcı iş yeri anlaşmalı hamileyken kadın doğuma muayeneyi bile kapsamıyor bilseydim yaptırmazdım
İşyeri karma da yapıyorsa Ocak ayında karma başlatabilirsiniz o zaman doğumu da kapsıcak, genelde Ocak ayında yenileniyor sözleşme doğuma yetişir , muayeneleri de yüzde 75 karşılıyor 1000 liraysa 250 ödüyorum, allianz tabi bu diğerleri Farklı olabilir

Keseyi gördüyse kalp atışı yakındır. Zaten herkes 6 da görmüyormuş. 7 de gören de çok. Endişe etmeyin. Bugün cuma. Ben geçen pazar acile gittim kanama ile. Ultrasonda sadece kese ve minicik fasulye vardı. 5 gün sonra minik minik atışlar gördük. Kalbinizi tam tutun. Bugün 6+1 deymişim düşünün. Zaten kalp atışı da minik minikti.

Eklentiler

• 20230526_125355.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 49
Yaaaa ne güzelll
Aslında benim sat 11 nisan
Yani benim hesabıma göre 6+3 üm şuan
Doktor salı güni gayet iyi sağlıklı kese de gördim dedi
Resmi de yüklüyorum
Yaaa litfen inş duyarım
Daha önce düşük yaşadığım için çok korkuyorum

Eklentiler

• IMG_5717.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 53
Bi soralım bakalım eğer öyleyse onu yaptırırız inşallah karşılar

için rahat olsun duyarsın bence

Sat a göre 7 benim de. Ama doktorum 6+1 dedi. Çok anlamam ama bence sizinki de sat a göre küçük. Geç döllenme olmuş bizde sanırım. Minik henüz sizinki

Sat a göre 7 benim de. Ama doktorum 6+1 dedi. Çok anlamam ama bence sizinki de sat a göre küçük. Geç döllenme olmuş bizde sanırım. Minik henüz sizinki
He ozaman o yüzden demiş olabilir
Bende üzülmüştüm salıdan beri neden duyamadım diye :)
Betaya hiç bakmadı keseyi görünce gerek yok dedi dr
Aslında ben geç gittim doktora kasette görünce adetim 11 gün gecikmişti :)

Evet Turkiye’de değilim. TR çok hızlı. Burası yetişmez oraya :) Beni de sanırım işte 9. haftada görecekler diye bekliyorum. Aynı şekilde bizde de egzersiz ok deniliyor bir sorun yok ama yani ne gerek var (nabız yükseltmeye ki 3 kişi yorgunluğumdayım) sonuçta park dolu buralar, çıkıp yürüyebiliyorum daha önce yoga deneyimim var ve moderate bi şekilde yapabiliyorum. Daha sağlıklı alternatif varsa onu kullanmaktan yanayım. Göbek bağlamaya gerek yok :) Ama sporsuz (hareketsizlik ya da) zor hamilelik bence…

Maşallah canım ilaçlar da fayda etmiş demek ki, 2 hafta dişimi sıkarım artık daha uzun sürmesinde

Kızlar bu arada ben bugün doktora gittim buşantının azalması durumuna hamilelikte olue böylr değişimler inişler çıkışlar doğal bu gebeliğin sağlıklı dedi . Baktım kalbi atıyordu. İstemedim atışı dinlemeyi zarar vermesin diye ama bana 5/8 snlik dinletti. Ptesi günü de 10/15 sn dinlemiştim. Bir sorun olmaz değil mi çok uzun dinletmedi. Bilgisi olan cevap verebilir mi

Tabi ki sen de kendince haklısın canım zaten benim bu kadar panik olmamın nedeni internetteki kesin dille konuşmalar herkes elbette paylaşsın düşüncesini ama emin olmadan kesin dil kullanılmaması bizi de rahatlatır .

Ben bu kalp atisi dinlemenin zararli olmasini ilk defa burada okuyorum, nesi zararliymis tam olarak?

Ben bu kalp atisi dinlemenin zararli olmasini ilk defa burada okuyorum, nesi zararliymis tam olarak?
Bana doktorum kalpte kireçlenme vs rahatsızlık yapabilir ısı veriliyor sonuçta çok uzun dinletemem dedi. Ondan yola çıkarak söyledim canım. Ama ikinci doktor 4 gün sonra dinledi ve çok azdı 5/7 sn falan anca dinledi hemen ısınma olur mu olmaz mı merak ettim

Doktorun yaptigindan degil de evde kendisi alet alip yapanar varmis, onlar icin tehlikeli deniyor sanirim. Doktor bu isin uzmani eminim zarar verecek hicbir sey yapmaz, icin rahat olsun.

Ya bende senin bu yazıyı görünce acaba dış mı diye dr gittim kese gördük vajinal bakınca ama normalde 6+3 üm 4+6 çıktı ama ilerler mi bakacaz dedi bebeği de gördük gibi kalp atımı da var gibi ama çok küçük olduğu için net değil dedi günde bir coraspin al dedi

Benimde değerler 11 Mayıs 138
15 Mayıs 495
25 Mayıs 1900 çıktı ama sonuncu farklı hastane ondan farkedebikir dedi dr inşallah sağlıkla alırım kucağıma dünden beri ağlıyordum dr gittim çok farklı şekilde çıktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…