2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ay ben gebeligi daha ogrenmeden kasiniyordum
Hala kasiniyor bacaklarim falan
Ne merakliymis vucudum catlamaya yav
400 tlmis kac sene gidiyor bu

Ay ben gebeligi daha ogrenmeden kasiniyordum
Hala kasiniyor bacaklarim falan
Ne merakliymis vucudum catlamaya yav
400 tlmis kac sene gidiyor bu
Gebelik boyunca gidiyor canım bir tane alsak yeter. hızlı kilo alıp veriyorsan o nedenle oluşuyordur çatlak, şimdiden alıp kullanmaya başlayabilirsin

Canm benim arazi buyuk sur sur anca
Bana 3 4 tane lazim sanirsam
Ilk firsatta alayim sagolasin
Rica ederim benim de aklımda o kremi almak. Bi de iyi bir güneş kremi almak istiyorum. Gebelikte yüzünde kalıcı leke çıkanlar olabiliyor. Tedbiri alalım da takdiri ilahi artık. İkisi zaten 1 lira tutar bebeğin masrafları başlamadan çıksın aradan ne yapalım

Bebegin esyalarinin yaninda sakiz parasi kalir
Olsun deger tabi

Ay evet o çatlağı olmayangillerde benim.
Ben ilk hamileliğimde lierac kullandım çok düzenli. 2. sinde bebe yağı.
3. de ayçiçek yağı kullanacağım herhalde
Sezeryan iyidir. bana güvenin.

Benim ikinci hamilelikte hiç bulanmadı ilkinde çok bulandı ikisi de sağlıklı doğdu bulantıyla ilgisi yok

Ay evet o çatlağı olmayangillerde benim.
Ben ilk hamileliğimde lierac kullandım çok düzenli. 2. sinde bebe yağı.
3. de ayçiçek yağı kullanacağım herhalde
Sezeryan iyidir. bana güvenin.
Ahahaha aycicek yagi iyiydi
o degil de aycicek yagi bile kremle kapisacak nerdeyse
Soyle bi kasim aralik gibi tekrar konusalim bu konuyu biz

Merhaba naptınız acaba
Benimde vajinal baktı 16.8 mm dedi kese
Kalp atışı duyamadım ya
Kafam karıştı

Bende de böyle oluyor yemek hazırlarken aşırı midem bulanıyor yemem yiyemem diyorum ama gayet de güzel yiyorum yedikten sonra bulantı yaşamadım ama iki gündür sabahları öğürmekten ciğerim çıkacak annelik fedakarlığı daha ilk haftalardan başladı sanırım

Hepsine deger
Henuz sadece bulaniyor
Dun aksam yemek yedik bulasiklari hemen halletmedim
1 saat sonra mutfaga girdigimde midem agzima geldi ilk defa ögürdüm
Kusmaktan korkuyorum ya
Annem bana hamileyken 9 ay midesi bulanmis
Sadece arada balik yiyormus ama tek iyi gelen sey yogurtlu makarnaymis
Ben tam bi makarna asigiyim

Bnde Acıbadem gebelik doğum paketi sordum bugün 60 bin ile 80 bin arası değişiyor dedi şok oldum bu nasıl bi fiyattır yazık günah. Sizin dediğiniz hastanelerin normal doğum ücreti ne kadarmış bilginiz var mı

Dogamomm site kuralları gereği üyeye üstüste beğenmedim atmak, dalga geçmek, gereksiz yazmak yasaktır. Sonradan gelmedim topiği en başından beri okuyorum, gebeliğimden emin olmayı bekledim yeni olduğu için. Ben sizi şikayet ettim siz de edebilirsiniz, göz ardı edebilirsiniz, ama böyle alay eder şekilde yorum yazamazsınız. Ortada huzur bozacak birşey yok, o bebek sağlıklıysa her türlü dünyaya gelir. Ben genelleme yapmadım , kesin falan da yazmadım. Onun dışında site kurallarına uygun olduğu takdirde istediğim yorumu yazabilirim. Benim burada bir Aydır olan kişilerden bir farkım yok, bu topiğin sahibi hiçkimse değildir benim gibi 2024 ocakta doğum yapacak herkestir.

Benim annemin de zor geçermiş hamileliği ve hep aş ermiş şimdi et aşerecek zaman da değil mecbur makarna pilav yiyecez

Benimki zorunlu sezeryan olacağı için, diğerlerini not almadım tabi ama bu fiyatlardan 2000-3000 daha düşük oluyor. Evet bazı hastaneler uçuk fiyatlar veriyorlar. Sanırdın çocuğu 2 yaşına getirip altın tepside verecekler.

Benim annemin de zor geçermiş hamileliği ve hep aş ermiş şimdi et aşerecek zaman da değil mecbur makarna pilav yiyecez
Benim annem hep erik yemiş bana hamileyken benim canım hiçbişey istemiyor şuan için, mide bulantısı geçince inşallah yeriz ama dediğin gibi et aşermek bu devirde çok tuzlu olucak

Benim karma özel sağlık sigortam var normalde doğumu karşılıyor ama doğum ocağa denk geliyor bu kadar bahtsızlık olmaz aralıkta sözleşme bitiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…