2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kadin dogum doktorunuza bunu danisin bence
Sonucta alaninda uzman birisi
Ilaca gerek yok ya da baslayabiliriz diyebilir
Aslında en iyi endokrinolog ile ilerlemek bu konuda. Ben endokrinolog işe ilerliyorum onlar bu işi daha iyi biliyorlar. Bulabilir misiniz endokrinolog?

Kim kime nerde gereksiz insan yazmış?

Öyle tabi canım. İşte arkadaşta normal doğumu destekleyen bir doktor arayışında o sebeple girdik konulara
Bende sezeryan sonrası çok rahat olanlardanım. 3. gün eğilip yer silmişliğim var.
Sezeryan izine gelince estetik oluyor genelde. Tam iç çamaşırı lastiği kısmında hiç belli olmuyor.
Kaldıki bende 2 sezeryan dikiş izi. 1 Sarfa kesesi için 3-4 delik izi, 1 Tüp mide ameliyatı için 4-5 delik izi var. delik deşiğim mübarek

Hala aynı tarz yazıyorsunuz. Bulantısı olanların gebeliği hakkında saçmasapan şeyler yazsam buraya ne manaya geliyorsa bu yazdığınız da aynı manaya geliyor. Neden anlamıyorsunuz?
Ben sizi anlamıyorum evet, istediğinizi yazabilirsiniz gebelikle ilgili kişisel algılayıp hakaret etmem.

Tsh troid hormonu
Hamile kalmadan once onemli diye biliyorum
Ben olsam doktoruma "aile hekimi sonuclara goz atti ilac baslamak gerek dedi ama dogum doktorum siz oldugunuz icin size danismadan hareket etmek istemedim" derdim
Aynen bu şekilde söyledim ben Bi sıkıntı görmüyorum ama senin kafana takıldıysa dahiliye doktoruna gidebilirsin dedi ama ben Bi sıkıntı görmüyorum dedi

Aslında en iyi endokrinolog ile ilerlemek bu konuda. Ben endokrinolog işe ilerliyorum onlar bu işi daha iyi biliyorlar. Bulabilir misiniz endokrinolog?
Mesaj sahibi arastirabilir benim bildigim endokrin diye bi bolum var kani inceleyen bi bolum diyete baslamadan da oraya yonlendiriyorlardi hatta
Ama sahsen aile hekimini dinlemektense dogum doktorumu dinlerdim ben olsam
Tsh siniri da 2.5 zaten
Asiri yuksek degil ama doktora danismali

Hey maşallah
Derisi cabuk toparlayangillerdensin o zaman
Bende catlagi olmayanlara cok ozeniyorum ya
Bi doktor var comelir pozisyonda dogum yaptiriyor onu izleyince icim bi tuhaf oldu ama boyle ağa gibi konusup son anda pısıp sezeryanla dogurdum diye yazabilirim buraya

Canım çatlak önemli bir konu çatlak öncesi krem kullanmalıyız, bana doktorum ilkinde çatlak estetikle bile müdahale edilemeyen birşey o nedenle iyi bir markanın kremini al demişti ben de mustela almıştım gerçekten hiç çatlak oluşmadı

Benim ergenlikten ic bacaklarda bide totoda catlaklar var canm
Deniz dalgasi mubarek
ama 50 tane var varsin 100 olsun demek istemiyorum onlem almak istiyorum kacinci haftada baslamak lazim acaba

Kızlar bugün kahverengi lekelenmem oldu acile gittim görünen bı kanama alanı falan yok istarahat önerdi. Normalde 7+4 ama ultrason da 6+2 ile uyumlu. En son cumartesi günü kontrolüm vardı vajinal baktığımda 6+2 çıkmıştı bugünde karından gene 6+2 çıktı. Alttan ve karından ölçümler farklı mi cikiyo acaba. Bebek var ama kalp atışı yok henüz . Çok endişeliyim yarın için kendi doktoruma randevu aldım.

Benim ergenlikten ic bacaklarda bide totoda catlaklar var canm
Deniz dalgasi mubarek
ama 50 tane var varsin 100 olsun demek istemiyorum onlem almak istiyorum kacinci haftada baslamak lazim acaba
Kendini belli ediyor canım çatlak oluşmadan önce, böyle tatlı tatlı kaşınıyor anlarsın yani. Çok zam geliyor 12. Haftadan sonra almak lazım ben oğlumda 80 e aldığım krem şimdi takdir edersin ki uçtu fiyatı 5 sene oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…