2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Diyorum ya hayatımda böyle bir baş dönmesi yaşamadım gözlerimi açamadım en son uyumuşum yarım saat falan şuan geçti etkisi iyiyim 😄 ya bide bana niye verdi tam olarak acaba progesteron hormonum 8 küsür çıkmıştı kanamam falan da hiç olmadı ama idrar tahlilinde bakteri yüksek çıktı o yüzden mi yazdı acaba
Hamilelik haftana göre deger düşüktür canım. Düşük olma tehlikesine karşı vermiştir bebiş daha iyi tutunsun diye

Amin canım çok sagol bu ay hamiş olsaydım sizin yanınıza terfi edecektim olmadı şubat annelerine kaldım 😂😂 benim normlade yumurtam aşırı tembel klomen ile dahi 22. Günden çnce çatlamıyordu geçen ay hayıt macununa ve propolise başladım çok güzel klomensiz büyümüş. Doktorumda çok şaşırdı bu ay son olur inşalalh dua edin kuzum
Ocak, şubat önemli değil cnm rabbim ne zaman hayirliysa o zaman olsun belki 14 şubata denk gelir sevgililer gününde doğurursun kim bilir 🤩🤭 Rabbim tüm bebiş isteyen kadınların kucağını boş bırakmasın inşallah bende yarın kontrole gidicem yarın 7+4 oluyorum inşallah kalp atışlarını duyarım çok heyecanliyim 🤗

Muhtemelen kanama alanıdır, istirahat edip kendinizi yormayın toparlar. Benim oğlumda da vardı kanama alanım sizindekinden çok daha büyüktü geçti sonra merak etmeyin.
Bendeki de kanama alani mi acaba? Doktor hicbirsey dememisti 🙄
20230521_190511.jpg

Ocak, şubat önemli değil cnm rabbim ne zaman hayirliysa o zaman olsun belki 14 şubata denk gelir sevgililer gününde doğurursun kim bilir 🤩🤭 Rabbim tüm bebiş isteyen kadınların kucağını boş bırakmasın inşallah bende yarın kontrole gidicem yarın 7+4 oluyorum inşallah kalp atışlarını duyarım çok heyecanliyim 🤗
İnşallah canım inşallah o minicik kalbiyle sana merhaba desin bebişin ♥️♥️

Benim gebeliğin başında lekelenmem olmuştu, doktor bana da vermişti tekrarlarsa bir daha kullan diye ben kullanmadım ama doktor ilaç için ağızdan almanı önermem mahveder seni fitil olarak kullan demişti canım, sanırım ağızdan alınınca etkileri oluyor oldukça
Aynı cümleyi bana da kurdu bugün. 🙂

Ay aynısı valla. İnşallah sizde öyle bi etki etmez 😄
Ben doktorumu dinleyip vajinal olarak kullanmaya karar verdim ☺️Ağızdan alırsan halsizlik , baş dönmesi yapar dedi bugün . Yine de sen bilirsin ama ben vajinal öneriyorum dedi. Dinleyelim bakalım. Biraz kullanayım sonucu yazarım 😁

5 haftalıkken çektirdim tahmin yapabilirmisiniz çok erken daha öma :)

Eklentiler

• E2F67173-8546-42E9-B4A9-1559809B8013.jpeg
    E2F67173-8546-42E9-B4A9-1559809B8013.jpeg
    111,9 KB · Görüntüleme: 46
Hımm ıyiymis 🥰 peki doktor söylüyor muydu kalp atışını hatırlamıyorum da nasıl öğreniyoruz yani
Valla oğlumda bana söylemediler ben de böyle birşey bilmiyordum sormadım usg kağıtlarına baktım orda da göremedim, 2. Gebeliğimde söyledi dr ama onun karnımda kalbi durdu ne yazıkki .şimdi nasip olurda duyarsam kalbini ,soracağım☺️

X