2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bizimde 1 ayı gectı alt iki çıkalı ama acısı gecmıyor e 8. Ayda ust ıkı cıkcak dıyorlar bu dişler bitmez

Kabakt patates havuc bal kabagı verdım 3 gun kuralıyla sonra sebze corbası verdım pirinclı falan e sımdı baska hangı sebzeyı denemelıyım yardım lutfen okuyup gecmeyın:)

Kabakt patates havuc bal kabagı verdım 3 gun kuralıyla sonra sebze corbası verdım pirinclı falan e sımdı baska hangı sebzeyı denemelıyım yardım lutfen okuyup gecmeyın:)
Avokado da nötr tat onu verebilirsin ben brüksel lahanası vericem semizotu vericem bezelye verebilirsin

Bizimde 1 ayı gectı alt iki çıkalı ama acısı gecmıyor e 8. Ayda ust ıkı cıkcak dıyorlar bu dişler bitmez
Bence de bitmicek şu kehribar kolye takıyorlar her takan da çok memnun diş için ondan alıp deneyebilirim

anladım yandık Yapcak birşey yok , Allahım dermansız dert vermesin , geçer umarım en yakın zamanda

anladım yandık Yapcak birşey yok , Allahım dermansız dert vermesin , geçer umarım en yakın zamanda
Amin inşallahyani muhakkak geçicek ama bayaaa yorulcaz gibi bu süreçte her diş aynı zorlukla çıkmıyomuş bazısını anlamıcaksınız bile demişti doktor

Labne evde yapılıyor sanırım ama nasıl yapılacak araştırmadım, kehribar kolye bana çok tehlikeli geliyor ya dağılırsa yutarsa sıkarsa boynunu falan avokado almıştım bugün denetmek için hayatımda ilk kez yedim aşırı acı geldi bebişe de veremedim heralde olgunlaşması mı gerekiyor daha anlamadım

Bizim hiç dişimiz yok salya artışı falan da yok pek ben işe başlamadan çıksaydı yanında olurdum

Bazen kafası ateslenır gibi oluyor geri sönüyor dişi çılanlar sizde de oluyor mu diştendir diye dusundum

Kuzu kıyma ve yoğurda geçebilirsin. Ben 5 sebze tattırdım, bir de brokoli kalanı aynı. Şimdi yoğurda geçtim, sonra da kıyma eklicem sebzelere, onlar da 3 gün. Çorbada pirinç verdiysen 3 gün pirinç ver bence o aradan çıksın. Doktor şöyle dedi: önce sebze, sonra hayvansal gıdalar işte kıyma, yoğurt, sonra pirinç ve irmik, yoğurda da ekleyebilirmişim irmiği, sonra yjmurta peynir kahvaltıya sonra da meyve en son.

Evet, muz gibi avokado, dışarıda yumuşayana kadar beklemek lazım.

6. Ay aşısını hemen yaptırdınız mı? Zor mu geçiyor? Kızımın dişten dolayı huzursuzluğu var aşı da eklenirse nasıl oluruz acaba düşünmesi bile zorluyor beni

Çekmecede yanına elma koyarsanız hemen yumuşar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…