2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kabakt patates havuc bal kabagı verdım 3 gun kuralıyla sonra sebze corbası verdım pirinclı falan e sımdı baska hangı sebzeyı denemelıyım yardım lutfen okuyup gecmeyın:)
Bn bezelye ve ıspanak deniycem bide balkabağı sonra brokoli ve avakado

Kızlar merhaba. Türkiye’de organik irmik, bebe tarhanası, organik sebze meyveyi nereden alabilirim ya da sipariş edebilirim? Yakında geleceğim bir fikrim yok yardımcı olur musunuz

Kuzu kıyma ve yoğurda geçebilirsin. Ben 5 sebze tattırdım, bir de brokoli kalanı aynı. Şimdi yoğurda geçtim, sonra da kıyma eklicem sebzelere, onlar da 3 gün. Çorbada pirinç verdiysen 3 gün pirinç ver bence o aradan çıksın. Doktor şöyle dedi: önce sebze, sonra hayvansal gıdalar işte kıyma, yoğurt, sonra pirinç ve irmik, yoğurda da ekleyebilirmişim irmiği, sonra yjmurta peynir kahvaltıya sonra da meyve en son.
Sıralamamda yogurda daha varr sebze lazım tattırcak
O zaman 3 gun o çorbaya devam edım
5 sebze hangılerı canım
Sebze bitince tahıl corbalarına gecıcem sonra yogurttu sanırım sonra meyveler falan

Yüzüstü uyuyunca daha uzun uyuyolar. Sonra ona da alışıp sağa sola dönüp duruyolar. Benimki gece yatağı tavaf ediyo

Ne listesi ek gıda için bi listeyse paylaş burda da hepimiz faydalanırız. Malum ek gıda matematik problemi gibi oldu. Ne yedirsek, ne yasak, şu kaçıncı ayda verilir gibi herkesin kafa karışık.
Paylaşacak canım da biseye fırsat bulamıyorum. Yine hasta olmuşum boğazlarım pert. Cocuk.pesinde dolaşmaktan

X