2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ay buna koptum

Hahah kız sorma bende bide simetri takıntısı var nizami gözüksün istiyorum her tuvalette aynayla bakıyorum sanki değişecek ben bakınca of sorma ya keşke doktoru dinleseydim cok güzel gidiyordu halbuki benim sabırsızlıgım girdi devreye her zamanki gibi kontrollü açılan kesi yırtılmadan çok daha iyi keşke bana da kesi atsaydi ama işte kadın ne bilecek benim kamillik yapacagimi neye uğradığını şaşırdı oda Allah diye bağırdı o an kuzum bende son halini aldığını düşünüyorum ya daha değişmez bencede kaldı öyle saçma sapan bı şekilde peki iç taraf ne zaman düzelir yani o genişleme kız oda kalıyor deme nolur bı normal doğum yapalım dedik alt taraf anormal kaldı

Reactions: The
Ay aslı çok güldüm shshhshd yatır bi işe yararsa bizde yapalım kız şaka bi yana ben hiç bakmadım oraya yarın bi bakayım ne alemde
Kız bak bak bende bakmamıştım bı baktım 6 tane daha dikiş buldum içerde mübarek matruşka gibi açtıkça bisey çıkıyor ben daha ordan beklentiyi kestim ya bağımsızlığını ilan etti zaten hala altıma kaciriyorum çok sıkıştığımda geçen annemden geliyoruz pantolonum ipislak oldu eşimi korkutuyorum birazdan bacagimdan dökülecek rezil olcaksin falan diye ağlanacak halime gülüyorum artık yok ya kız büyüsün biraz ben iyi bir doktora gidicem estetikse estetik yaptiricam mesane sarkması yok dedi doğumdan sonra doktorum ama ona da baktırıcam o sırada beyazlatma işini de sorarım çamaşır suyu ise yaramazsa tabi

Ay benim kocada 40i bekliyor ama ben iç dikişlerimi hissederken asla yanaştırmam gerekirse iyice iyileşsin bir ay daha yanaştırmam

Kızlar boğaLarımda tahriş/yanma var . Boğaz spreyi ne kullanabiliriz acaba? Doktor tanflex demişti ama internette önerilmez diyo

Yok kiz bende o kalmadı ilkinde genişlik falan olmadı hem de oğlumun kafası kiziminkinin iki katıydi bence hahah koca kafa ona rağmen kalmadı bunda da kalmaz inşallah. Kalma ihtimali de var mı evet genişleme nedeniyle ameliyat olanlar görüyorum kadın doğumcularda ama dua edelim olmasın

Ya buna koptum gerçekten hahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…