2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar ya kızımın gözüne emzik askısı geldi askı ucu Demirdi kızardı sonra geçti şuan şişmedi ama o an çok kızardı gözünü açamadı ağladı çok fazla buz da tutamadım şimdi gözüne soğuk buz hasar verir diye suyla yıkadım gözünü kızarıklığı öyle geçti bir şey olur mu normal bakıyor çok korktum ya
Bebekler hızlı iyileşiyor canım bişey olmaz geçmiş olsun

The The kiizz ben dikislerim düştü bitti derken bugün ayna ile bı bakayım iç tarafa dedim son ordan bı tane ip sarkıyordu anaaam 6 tane daha dikişim var alt içte çüş yaa bitmiyorlar ya bide çok iğrenç bı halde ya düzeliyor mu toparlanıyor mu sen tecrubelisin 😅 bide ben dedim ya sana benim klitoris falan bı tuhaf gözüküyor diye dikişlerden öyle geliyor sana demiştin dışta ki dikişler tamamen düştü baya eciş bücüş ben düzelmezse heralde yaza bı vajinal estetik ameliyati olurum 😂
Bacım sen kaportayi fena cizdirmissin hahah Allah seni 😂 6 dikiş daha mı anamm. Bir yanlış ıkınma nelere mal olmuş resmen yahu. Kuzum vajinal estetik ameliyatları da kolay değil ki. Ben bekarken küçük bir operasyon geçirmiştim de yani dikistir mikistir onda da epey sıkıntı çekmiştim 🥲 öyle aman aman rahatsız etmiyorsa önermem şahsen. İçteki dikişler görüntüyü çok etkiler mi bilemiyorum, dış dikişlerin düştüyse ve öyle aman aman şişlik yoksa muhtemelen son halini almıştır gibime geliyor ama inşallah yanilirim😁 benim zaten kesiydi işte biliyorsun vajina girişinden totoma doğru 1 cm kadar kesmiş doktor, dikişler de gidince eski haline döndü görüntü olarak

Bacım sen kaportayi fena cizdirmissin hahah Allah seni 😂 6 dikiş daha mı anamm. Bir yanlış ıkınma nelere mal olmuş resmen yahu. Kuzum vajinal estetik ameliyatları da kolay değil ki. Ben bekarken küçük bir operasyon geçirmiştim de yani dikistir mikistir onda da epey sıkıntı çekmiştim 🥲 öyle aman aman rahatsız etmiyorsa önermem şahsen. İçteki dikişler görüntüyü çok etkiler mi bilemiyorum, dış dikişlerin düştüyse ve öyle aman aman şişlik yoksa muhtemelen son halini almıştır gibime geliyor ama inşallah yanilirim😁 benim zaten kesiydi işte biliyorsun vajina girişinden totoma doğru 1 cm kadar kesmiş doktor, dikişler de gidince eski haline döndü görüntü olarak
ben daha orama ömrü hayatımda hiç bakmadım🤣

Kızlar geçen eşimle konuşuyoruz bebekler büyüdü 2 ay bile geçti falan derken size bir anı anlatayım 🤣
Daha yenidoğan zamanları salonda yatıyoruz 40 ları çıkmadı daha 1 aylık bile olmadılar belki alarmım çalmış bende kapatmışım alarmı çocukları kucağıma alıp gazlarını çıkartıp geri beşiğe koyup yatırmışım uyumaya devam etmişim eşim kaldırmış beni çocukları doyurdun mu diye bende evet demişim 🤣 ay şimdi gülüyorum da o zamanlar ağlamıştım yorgunluk ve uykusuzluktan ve 1.5-2 saatte bir beslenme olduğu için sürekli uyanık gibiydim zaten yorgunluktan çocukları kucağıma alıp olmayan gazlarını çıkartıp geri yatırmışım şaka gibi beslemeden yatırmışım neyseki eşim kalkmakta bu salak napıyor demiş 🤣 bende hatırlamamışım besledim mi beslemedim mi o zamanlar sütüm geliyordu sağıp dolaba koyuyordum sağdımı biberonla veriyordum kalkıp bakmışım biberonlar kuru mu ıslak mı kuru olunca beslemediğimi fark edip çocukslrı kaldırıp beslemiştik ay günlerce buna ağlamıştım ama işte yorgunluk
Şimdi ama gülüyoruz hatırlayınca☺️bende anlatmıştım sanki burda 2 gece uykusuz kaldığım için üçüncü gece eşim gördü artık ölüyorum dedi bu gece ben bakıcam söz bende şaka olarak söyledim bak ağlasa bile kalkmıcam kendin bakıcan🤭oğluş öyle bir ağlamışki kendini yıpratmış resmen ama ben duymamışım🤦🏻‍♀️yani hala anlamıyorum nasıl oluyor duymamışım normalde çocuğu bu hale getirmem tabi eşimde olduğu için🤷🏻‍♀️annem bile sese kalkmış yukarı ve ikiside beni seslemiş ben mık bile etmemişim🥴eşimde sanmışki ben duyuyorum ve bilerek kalkmıyorum🤦🏻‍♀️neyse bunlar sakinleştirmişler mamayı vermişler..sonradan ben kalkmışım bebiş yeniden ağlamış ve bakıyorum annemle eşim bana farklı sinirli bakıyorlar..onlar anlattıktan sonra o kadar ağladımki annemde benimle sert konuştu nasıl oluyor duymadın diye o zaman ben kendimi başladım suçlamaya ben iyi anne diğilim diye..eşim beni hemen anladı çok yorğunsun demek dedi..kardeşime anlattım onunla konuştuktan sonra rahatladım bana dediki onunda başına gelmiş bu o demek diğil sen iyi bir anne diğilsin sen dedi öğlen bile uyumuyorsun 2 gece uyumamak normal diğil tabi duymazsın dedi..ama nasıl ağlıyordum hıçkırarak hiçbir zaman unutmam🫤

Şimdi ama gülüyoruz hatırlayınca☺️bende anlatmıştım sanki burda 2 gece uykusuz kaldığım için üçüncü gece eşim gördü artık ölüyorum dedi bu gece ben bakıcam söz bende şaka olarak söyledim bak ağlasa bile kalkmıcam kendin bakıcan🤭oğluş öyle bir ağlamışki kendini yıpratmış resmen ama ben duymamışım🤦🏻‍♀️yani hala anlamıyorum nasıl oluyor duymamışım normalde çocuğu bu hale getirmem tabi eşimde olduğu için🤷🏻‍♀️annem bile sese kalkmış yukarı ve ikiside beni seslemiş ben mık bile etmemişim🥴eşimde sanmışki ben duyuyorum ve bilerek kalkmıyorum🤦🏻‍♀️neyse bunlar sakinleştirmişler mamayı vermişler..sonradan ben kalkmışım bebiş yeniden ağlamış ve bakıyorum annemle eşim bana farklı sinirli bakıyorlar..onlar anlattıktan sonra o kadar ağladımki annemde benimle sert konuştu nasıl oluyor duymadın diye o zaman ben kendimi başladım suçlamaya ben iyi anne diğilim diye..eşim beni hemen anladı çok yorğunsun demek dedi..kardeşime anlattım onunla konuştuktan sonra rahatladım bana dediki onunda başına gelmiş bu o demek diğil sen iyi bir anne diğilsin sen dedi öğlen bile uyumuyorsun 2 gece uyumamak normal diğil tabi duymazsın dedi..ama nasıl ağlıyordum hıçkırarak hiçbir zaman unutmam🫤
Bende geçenler de gece 4 gibi Ali Keremi kaldırdım emzirdim ama o kadar uykum var ki anlatamam yani çocuğa sesleniyorum Ali Kerem yerine Ali Rıza diyip diyip duruyorum, ayy dedim Ali Rıza kimm🙄😀😀 insan çocuğuna yanlış isimle seslenir mi diye çok güldüm kendi kendime😀😀

Ben ilk günden emzik verdim valla uyuturken kolaylık oluyor emmesinde de bir sıkıntı olmadı çok şükür

Kizlar iyi geceler. Bebeklerinizi kaç saatte bir beslemek için uyandiriyorsunuz. Birde kusma sorunlariniz nasıl benim oğlum çok kusuyor ve gaz sorunu çok. Bazen ne yapacağımı bilemiyorum özellikle sık kusuyor diye bazen uyumaya korkuyorum. Ama tabi uykusuzluğa yenik düşüyorum🥲

Kızlar emzik vermeye ne zman başladınız
Bizim süt yetersiz olduğu için mamaya başladık ilk hafta öyle olunca emziktw vermeye başladım. Yapmam dediklerimi ilm hafta yapmaya başlamıştım 🙈 Buarada okuloncesi öğretmeniyim ve Çocuk Gelişimi uzmanıyım hersey teorik olarak kalıyor uygulamaya geçemiyor dediklerinde inanmıyordum 🥲

Ay kızlar benim kv karşı apartmanda oturuyor bugün kp köyden geldi bizde akşam oraya geötik. Pazar günü de benim ailem köyden gelecsk ve ablamlarda orda olucak bizde gidicez. Kp diyor ki 40 çıkmadan gidilir mi😂 Allahtan eşim cevap verdi size geldiysek oraya da gidilir dedi. Burası hemen karşısı otobüse falan binmiyorsun ya diyor. Eşim de oraya da giderken otobüs kullanmıycam sonucta arabam var dedi. Çocuğu kıskanıyorlar deli oluyorum. Kıskandığınız kim, o çocuğun anne babasu zaten biziz. Ellerinden gelse bize vermicekler😂

Bende geçenler de gece 4 gibi Ali Keremi kaldırdım emzirdim ama o kadar uykum var ki anlatamam yani çocuğa sesleniyorum Ali Kerem yerine Ali Rıza diyip diyip duruyorum, ayy dedim Ali Rıza kimm🙄😀😀 insan çocuğuna yanlış isimle seslenir mi diye çok güldüm kendi kendime😀😀
😀Bende oğluşuma eşimin ismiyle çağırıyorum yorğun olunca🤭

Tüm gün oturup tv'de istanbulun trafik durumunu ve bayramda yaşanan izdihamları izliyor ve neden dışarı çıkmadığımın haklılığını yaşıyorumdur
😂😂
Kız ben 3 gündür gezmedik yer bırakmadım daha kırkı çıkmadı ama bismillah deyip dönüyorum akşam döndük hep 🤣

Kızlar ya kızımın gözüne emzik askısı geldi askı ucu Demirdi kızardı sonra geçti şuan şişmedi ama o an çok kızardı gözünü açamadı ağladı çok fazlckfkskhkzkkdkda buz da tutamadım şimdi gözüne soğuk buz hasar verir diye suyla yıkadım gözünü kızarıklığı öyle geçti bir şey olur mu normal bakıyor çok korktum ya
Oyy kuzum benim kıyamam ya
Ahaha çok güldüm nasıl beyazlatcaz oraları 😂
Çamaşır suyuna batırıp bir gece bekletesim var başka çare gelmiyor aklıma 😂😂

X