2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Canım ben Amazon’dan aldım trendyolda ayna 1000 tl Amazon’dan 269 tl ye aldım 2 tane daha hesaplı oldu valla 🤣
Benim aldığımın linki:

Bak böyle foto da ekliyim çok net ve çok kaliteli kutuda geldi baya jelatinli aynasında çizilmesin diye koruma jelatıni vardı kalın sert bir kutuda geldi 4 güne geldi benim bayramdan sonraya kalır diyordu ama dağıtıma yetişti bayram öncesi
Ay evet güzelmiş bende alayım dedim ürün fiyatı kadar kargo ücreti çıktı yurtdışından geleceğinden galiba :/

Merhaba hanımlaar, bir şey soracaktım. Prebiyotikleri buzdolabında mı saklamamız gerekiyor acaba?

Selam canım , yok yazmamıştım benim kız kaka yapamadığından hep kriz halinde çok bakamadım buralara
Kavganın ertesi günü pişman oldu özürler diledi ,hediyeler aldı annemden de özür dile yanında bana bağırdığı için bende af ettim ama bir daha olursa geri dönüşü olamayacağını da söyledim . Çok pişmanım saçmaladım asla olmayacak bir daha dedi kızımın hatrına 4 günlük küslüğün sonrası barıştım ama süründürüyorum genede söyledikleri sözler hala kulağında ara ara çınlıyor:/
Süründür cnm, 🤭

Kuzum valla hiç bir fikrim yok nasıl yapicam bebek 6 aylık olacak ee kış geliyor sabah ayazı el kadar bebekle nasıl hergun cikicam bilmiyorum 😥 aslında taşınmak istiyorum ama satılık ev fiyatları çok yüksek, kendi evimizi kiraya verip başka eve kiraya çıkalım dedim eşime ama kiralar bile 30 binden başlıyor eşimde ben kendi evimi oyle yüksek fiyata kiraya veremem vicdanim el vermez diyor saplanıp kaldık buraya... evet kuzum haklısın sen yürümeye başladıklarında rahatlayacaksin çünkü birbirlerinin oyun arkadaşı olacaklar yengemin ikizleri var akşama kadar oyun oynuyorlar yengem çok rahat şuan😅 boşuna dememişler tek çocuk anneyi iki çocuk birbirini yorar diye 😂 ohh iyi yapmışsın güle güle oynasın minnoslar balkonun büyüktür diye tahmin ediyorum bencede kapat kuzum çocuklar için iyi bir alan olur orasida ☺️
Aynen canım ikizin 2.5 yaş sonrası avantajı o artık 🙏🏻😍
Kız çok zor olur senin için ya havalardan yaz olsa aslında iyi olurdu ama o bayır git geldi yorar başka yol yok mu ya o bayır hariç :/

Kızlar ya kızımın gözüne emzik askısı geldi askı ucu Demirdi kızardı sonra geçti şuan şişmedi ama o an çok kızardı gözünü açamadı ağladı çok fazla buz da tutamadım şimdi gözüne soğuk buz hasar verir diye suyla yıkadım gözünü kızarıklığı öyle geçti bir şey olur mu normal bakıyor çok korktum ya

Offf gerçekten bu kv bıktım. Küçücük çocuga şampuan mi olur diyor. Malum önümüzdeki hafta kırkımız çikiyor. Kalbinide kırmak istemiyorum. Çünkü çok emegi var.
Zaten çocugu bir 20 günlükte yıkadirtti sonrada yikayalim desemde üşür diye yikayamadik. Ama ben islak pamukla Sildim ama bir duš olmaz. Artık habersiz 40 bu gün saçini falan yikarim. Çünkü yag falan sürüyorum.
Ben her gün yıkıyorum ve bence bebek rahatlıyor yazık bebeğe ya kirlenmiştir tabi annesi babasıyla yıkayın bence

• Beğen
Reactions: The
Screenshot_2024-04-12-21-18-29-640_com.facebook.katana-edit.jpg
bunu gördüm sizinle de paylaşayım dedim aynı biz 😃

Kızlar geçen eşimle konuşuyoruz bebekler büyüdü 2 ay bile geçti falan derken size bir anı anlatayım 🤣
Daha yenidoğan zamanları salonda yatıyoruz 40 ları çıkmadı daha 1 aylık bile olmadılar belki alarmım çalmış bende kapatmışım alarmı çocukları kucağıma alıp gazlarını çıkartıp geri beşiğe koyup yatırmışım uyumaya devam etmişim eşim kaldırmış beni çocukları doyurdun mu diye bende evet demişim 🤣 ay şimdi gülüyorum da o zamanlar ağlamıştım yorgunluk ve uykusuzluktan ve 1.5-2 saatte bir beslenme olduğu için sürekli uyanık gibiydim zaten yorgunluktan çocukları kucağıma alıp olmayan gazlarını çıkartıp geri yatırmışım şaka gibi beslemeden yatırmışım neyseki eşim kalkmakta bu salak napıyor demiş 🤣 bende hatırlamamışım besledim mi beslemedim mi o zamanlar sütüm geliyordu sağıp dolaba koyuyordum sağdımı biberonla veriyordum kalkıp bakmışım biberonlar kuru mu ıslak mı kuru olunca beslemediğimi fark edip çocukslrı kaldırıp beslemiştik ay günlerce buna ağlamıştım ama işte yorgunluk
Canım 1 aydan sonramı 3 saatte bir beslemeye geçiyorduk nasıl oluyordu birde benim kızım geceleri çok zor uyandırıyorum uyansana 5 10 arası zor emiyor fazla emmiyo nasıl yaparım kızlar akıl verin

@The kiizz ben dikislerim düştü bitti derken bugün ayna ile bı bakayım iç tarafa dedim son ordan bı tane ip sarkıyordu anaaam 6 tane daha dikişim var alt içte çüş yaa bitmiyorlar ya bide çok iğrenç bı halde ya düzeliyor mu toparlanıyor mu sen tecrubelisin 😅 bide ben dedim ya sana benim klitoris falan bı tuhaf gözüküyor diye dikişlerden öyle geliyor sana demiştin dışta ki dikişler tamamen düştü baya eciş bücüş ben düzelmezse heralde yaza bı vajinal estetik ameliyati olurum 😂
Ya bu dikişler iyileşmeye yakın bi gerginlik oluyormu? 12.gunum gerginlik hissetmeye başladım bugün birazda kaşıntı oluyo gibi sizdede oldumu

Kızlar doğumdan sonra karnım sarktı şal gibi buseyle sardım ama toparlanmiyor korse siparişi vermiştim bayramdan dolayı gelmek bilmedi ya böyle kalır diye korkuyorum baya aşağıda bugün 12.gun oldu ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Canım 1 aydan sonramı 3 saatte bir beslemeye geçiyorduk nasıl oluyordu birde benim kızım geceleri çok zor uyandırıyorum uyansana 5 10 arası zor emiyor fazla emmiyo nasıl yaparım kızlar akıl verin
Canım bizim sarılık değeri sıfırlanınca risk ortadan kalkınca doktor onayıyla 3 saatte bir beslenmeye geçtik önce geceleri 3 saatte bir gündüz 2 saatte bir besledik sonra gece gündüz 3 saatte bire alıştılar kendileri

X