2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Yok kiz bende o kalmadı ilkinde genişlik falan olmadı 😂 hem de oğlumun kafası kiziminkinin iki katıydi bence hahah koca kafa 😂 ona rağmen kalmadı bunda da kalmaz inşallah. Kalma ihtimali de var mı evet genişleme nedeniyle ameliyat olanlar görüyorum kadın doğumcularda ama dua edelim olmasın :dua:
Ayy inşallah bide o olmaz ya 😂 benim eltimde kalmış mesela o ameliyat olmak istiyor daraltmak istiyor ama o ameliyatı olunca tekrar normal doğum yapamiyorsun sanirim

Ahaaa kaderdasimm seni benden iyi kimse anlayamaz 😂😂 çok mu gazli senin bebede kız acaba hamileyken plates topunda zıplaya zıplaya hava mi kaçırdık cocuklara 😂
🤣🤣 o son zıplayışı yapmıcaktık be Aslı 😂😂 kız hiç durmuyor çığlık çığlığa sürekli. Dün oturdum ağladım artık çaresizlikten😅

Kuzum beeo propolisli boğaz spreyi alabilirsin
Hemen aldırıyorum kuzum eşime. Viks sürdüm gece. O da çok rahatlattı. Bi zararı olmaz diye düşündüm

Kizlar iyi geceler. Bebeklerinizi kaç saatte bir beslemek için uyandiriyorsunuz. Birde kusma sorunlariniz nasıl benim oğlum çok kusuyor ve gaz sorunu çok. Bazen ne yapacağımı bilemiyorum özellikle sık kusuyor diye bazen uyumaya korkuyorum. Ama tabi uykusuzluğa yenik düşüyorum🥲
2 saate bir canım. Benim bebeğim de çok kusuyor o yüzden ben yan yatış yastığı kullanıyorum boğulmasın diye ve maalesef benim bebişim de gazlı her gün gaz masajı yapıyorum yapınca rahat çıkarıyor ama bir türlü tam rahatlamıyor. Misal az önce egzersiz yaptırdım 11 kere pırtladı ama hala ıkınıyor 😭

Cnm doğum parası doğundan önce kaç gunluk sigortan varsa ona göre değişiyor, en az 90 gün olması grek benim 90 küsür gün aahhaa😁 5.000 tl para aldım, 857 tl yi beklıyorum🤭
Bereketli olsun azmış ama oda bişeyi kapatır 😁
Cnm bnada tam ve çeyrek karışık takıldı, 15, 20bin param vardı, bıtanede osmanlım var, hepsini verip üstüne eşime eklettirip beşibiyerde yapıcam 😄
Maşallah canım iyi gelmiş sana 🧿😂
Hangisi iyi bilmiyorum ama ben 1.ayımda oldum regl ve 40ımda doktora kontrole gittiğimde rahim ve yumurtalar kendini toparlamış yani yeniden hamile kalabilirsin demişti 🤔

Yok yaptırmadım canım ama benim diyetim ve kullandığım mamadan sonra hem kakasından kan gelmiyor artık hemde yüzü iyileşti hiçbir şey kalmadı yüzünde
İşte tam olarak onu merak ediyorum canım ben zor hamile kalıyorum haftaya randevum var doktorum ne diyecek merak ediyorum

🤣🤣 o son zıplayışı yapmıcaktık be Aslı 😂😂 kız hiç durmuyor çığlık çığlığa sürekli. Dün oturdum ağladım artık çaresizlikten😅

Hemen aldırıyorum kuzum eşime. Viks sürdüm gece. O da çok rahatlattı. Bi zararı olmaz diye düşündüm
Hahah bencede 😂😂 ah kuzumm bende aynıyım Allah'tan bayramda kocam evde durdu da rahatladım biraz olsun adamı hergun ağlayarak işten çık gel çabuk diye arıyorum 😂😂 şifa olsun inşaallah kuzum tuzlu su ilçede gargara yap

Kızlar kayranın bütün düzeni değişti malesef uykusundan korkarak uyanıyor asla derin uykuya geçemiyor sürekli mırıldanıyor gerçekten çok pişman oldum götürdüğüme götürsen olmuyor götürmesen olmuyor ama sonuç olarak biz helak olduk bayramdan beridir uyku uyuyamadık eşim uykulu uykulu işe gitti bende her fırsatta işlerimi halletmeye çalışıyorum

Kizlar iyi geceler. Bebeklerinizi kaç saatte bir beslemek için uyandiriyorsunuz. Birde kusma sorunlariniz nasıl benim oğlum çok kusuyor ve gaz sorunu çok. Bazen ne yapacağımı bilemiyorum özellikle sık kusuyor diye bazen uyumaya korkuyorum. Ama tabi uykusuzluğa yenik düşüyorum🥲
Bizde kusma vardı 3 defa bunun için doktor değiştim midesinde şükür sorun çıkmarı şurup yazdı doktor sanki çok şükür etkisini görüyorum eskisi gibi diğil ve sanki büyüdükce hafifliyor

2 saate bir canım. Benim bebeğim de çok kusuyor o yüzden ben yan yatış yastığı kullanıyorum boğulmasın diye ve maalesef benim bebişim de gazlı her gün gaz masajı yapıyorum yapınca rahat çıkarıyor ama bir türlü tam rahatlamıyor. Misal az önce egzersiz yaptırdım 11 kere pırtladı ama hala ıkınıyor 😭
Hangi egzersizi yaptırıyorsun 😊

Kızlar kayranın bütün düzeni değişti malesef uykusundan korkarak uyanıyor asla derin uykuya geçemiyor sürekli mırıldanıyor gerçekten çok pişman oldum götürdüğüme götürsen olmuyor götürmesen olmuyor ama sonuç olarak biz helak olduk bayramdan beridir uyku uyuyamadık eşim uykulu uykulu işe gitti bende her fırsatta işlerimi halletmeye çalışıyorum
Bız hiçbir yere gitmedik ama yine de tüm huyu değişti. Bayram çarptı bizim grubun bebislerine bence 😂

Hangi egzersizi yaptırıyorsun 😊
Bisiklet sürme hareketi ve iki bacağını karnına yaklaştır pırt, eli ile ayağını çapraz birleştir ve iki bacağını karnına yaklaştır pırt, göbek deliğinin iki yanına saat yönünde dairesel hareket ve iki bacağını karnına yaklaştır pırt, karnını aşağıya doğru ritmik süpür ve iki bacağını karnına yaklaştır pırt şeklinde hepsini sırayla 5er defa yapıp başa sarıyorum rahatlayana kadar. Hepsinde istisnasız gaz çıkarıyor.🤣 Bu arada göbek deliğinin 2 kenarına saat yönünde hareketler yaparken baya bastırarak hareketi yapıyorum doktoru gösterdi onda garanti gaz çıkarıyor. Yüzüstü yatırıp secde pozisyonunda sırtını ve belini okşuyorum öyle de rahatlıyor canım

Hahah bencede 😂😂 ah kuzumm bende aynıyım Allah'tan bayramda kocam evde durdu da rahatladım biraz olsun adamı hergun ağlayarak işten çık gel çabuk diye arıyorum 😂😂 şifa olsun inşaallah kuzum tuzlu su ilçede gargara yap
Ya bizim kız babada da bir süre duruyor sadece. Of bi de hep kucakta hop hop zıplatılmak istiyo. Asla şöyle ağlamadan normal durmuyor. Hoplamaya alışır mı çocuk ya . Napıcam bilmiyorum 😫😫

Bisiklet sürme hareketi ve iki bacağını karnına yaklaştır pırt, eli ile ayağını çapraz birleştir ve iki bacağını karnına yaklaştır pırt, göbek deliğinin iki yanına saat yönünde dairesel hareket ve iki bacağını karnına yaklaştır pırt, karnını aşağıya doğru ritmik süpür ve iki bacağını karnına yaklaştır pırt şeklinde hepsini sırayla 5er defa yapıp başa sarıyorum rahatlayana kadar. Hepsinde istisnasız gaz çıkarıyor.🤣 Bu arada göbek deliğinin 2 kenarına saat yönünde hareketler yaparken baya bastırarak hareketi yapıyorum doktoru gösterdi onda garanti gaz çıkarıyor. Yüzüstü yatırıp secde pozisyonunda sırtını ve belini okşuyorum öyle de rahatlıyor canım
Ay Allah razı olsun deneyeceğim inşallah rahatlatır miniğimi. Göbek deliğinin yanına iki elinle mi yapıyorsun yoksa göbeğinin deliğinin etrafında tam tur mu yapıyorsun tek elinle?

Bız hiçbir yere gitmedik ama yine de tüm huyu değişti. Bayram çarptı bizim grubun bebislerine bence 😂
Ay nasıl becerdiniz aslında en iyisini yapmışsınız senin değişim daha hafif olucaktır inan 😂 üzerimden tır geçmiş gibiyim kv kp görüntülü arayıp duruyor biz onlara gittiğimizde kv kapıyı açar açmaz kayrayı elimizden pusetiyle koşarak kaçtı uyuyordu o sırada çocuk neye uğradığımızı şaşırdık çocuk korktu korkarak ağlamaya başladı eşim kızdı annesine napıyorsun diye eve geldik çocuk korkarak ağlıyor uykusundan uyanıyor benim kv nin tuhaflıklarını anlatmaya kelimeler yetmez çocuk ağlıyor kucağıma alıcam ver diyorum bişey olmaz çocuktur ağlasın diyor anlayacağın çetin 3 gün geçirdik 🫤

X