2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Bende geçenler de gece 4 gibi Ali Keremi kaldırdım emzirdim ama o kadar uykum var ki anlatamam yani çocuğa sesleniyorum Ali Kerem yerine Ali Rıza diyip diyip duruyorum, ayy dedim Ali Rıza kimm🙄😀😀 insan çocuğuna yanlış isimle seslenir mi diye çok güldüm kendi kendime😀😀
Ay buna koptum 🤣 🤣 🤣

Bacım sen kaportayi fena cizdirmissin hahah Allah seni 😂 6 dikiş daha mı anamm. Bir yanlış ıkınma nelere mal olmuş resmen yahu. Kuzum vajinal estetik ameliyatları da kolay değil ki. Ben bekarken küçük bir operasyon geçirmiştim de yani dikistir mikistir onda da epey sıkıntı çekmiştim 🥲 öyle aman aman rahatsız etmiyorsa önermem şahsen. İçteki dikişler görüntüyü çok etkiler mi bilemiyorum, dış dikişlerin düştüyse ve öyle aman aman şişlik yoksa muhtemelen son halini almıştır gibime geliyor ama inşallah yanilirim😁 benim zaten kesiydi işte biliyorsun vajina girişinden totoma doğru 1 cm kadar kesmiş doktor, dikişler de gidince eski haline döndü görüntü olarak
Hahah kız sorma bende bide simetri takıntısı var nizami gözüksün istiyorum her tuvalette aynayla bakıyorum sanki değişecek ben bakınca 😂 of sorma ya keşke doktoru dinleseydim cok güzel gidiyordu halbuki benim sabırsızlıgım girdi devreye her zamanki gibi kontrollü açılan kesi yırtılmadan çok daha iyi keşke bana da kesi atsaydi ama işte kadın ne bilecek benim kamillik yapacagimi neye uğradığını şaşırdı oda Allah diye bağırdı o an 😅 kuzum bende son halini aldığını düşünüyorum ya daha değişmez bencede kaldı öyle saçma sapan bı şekilde 🥴 peki iç taraf ne zaman düzelir yani o genişleme kız oda kalıyor deme nolur 😂 bı normal doğum yapalım dedik alt taraf anormal kaldı 😂

• Komik
Reactions: The
Ay aslı çok güldüm shshhshd yatır bi işe yararsa bizde yapalım kız 🤣🤣 şaka bi yana ben hiç bakmadım oraya yarın bi bakayım ne alemde 🤣🤣
Kız bak bak bende bakmamıştım bı baktım 6 tane daha dikiş buldum içerde mübarek matruşka gibi açtıkça bisey çıkıyor 😂😂 ben daha ordan beklentiyi kestim ya bağımsızlığını ilan etti zaten hala altıma kaciriyorum çok sıkıştığımda geçen annemden geliyoruz pantolonum ipislak oldu eşimi korkutuyorum birazdan bacagimdan dökülecek rezil olcaksin falan diye 😂😂 ağlanacak halime gülüyorum artık yok ya kız büyüsün biraz ben iyi bir doktora gidicem estetikse estetik yaptiricam mesane sarkması yok dedi doğumdan sonra doktorum ama ona da baktırıcam o sırada beyazlatma işini de sorarım çamaşır suyu ise yaramazsa tabi 😂😂

Ay benim kocada 40i bekliyor ama ben iç dikişlerimi hissederken asla yanaştırmam gerekirse iyice iyileşsin bir ay daha yanaştırmam 😃

Kızlar boğaLarımda tahriş/yanma var . Boğaz spreyi ne kullanabiliriz acaba? Doktor tanflex demişti ama internette önerilmez diyo

Hahah kız sorma bende bide simetri takıntısı var nizami gözüksün istiyorum her tuvalette aynayla bakıyorum sanki değişecek ben bakınca 😂 of sorma ya keşke doktoru dinleseydim cok güzel gidiyordu halbuki benim sabırsızlıgım girdi devreye her zamanki gibi kontrollü açılan kesi yırtılmadan çok daha iyi keşke bana da kesi atsaydi ama işte kadın ne bilecek benim kamillik yapacagimi neye uğradığını şaşırdı oda Allah diye bağırdı o an 😅 kuzum bende son halini aldığını düşünüyorum ya daha değişmez bencede kaldı öyle saçma sapan bı şekilde 🥴 peki iç taraf ne zaman düzelir yani o genişleme kız oda kalıyor deme nolur 😂 bı normal doğum yapalım dedik alt taraf anormal kaldı 😂
Yok kiz bende o kalmadı ilkinde genişlik falan olmadı 😂 hem de oğlumun kafası kiziminkinin iki katıydi bence hahah koca kafa 😂 ona rağmen kalmadı bunda da kalmaz inşallah. Kalma ihtimali de var mı evet genişleme nedeniyle ameliyat olanlar görüyorum kadın doğumcularda ama dua edelim olmasın :dua:

Bende geçenler de gece 4 gibi Ali Keremi kaldırdım emzirdim ama o kadar uykum var ki anlatamam yani çocuğa sesleniyorum Ali Kerem yerine Ali Rıza diyip diyip duruyorum, ayy dedim Ali Rıza kimm🙄😀😀 insan çocuğuna yanlış isimle seslenir mi diye çok güldüm kendi kendime😀😀
Ya buna koptum gerçekten hahaha🤣🤣🤣🤣

X