2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ay evet güzelmiş bende alayım dedim ürün fiyatı kadar kargo ücreti çıktı yurtdışından geleceğinden galiba :/

Merhaba hanımlaar, bir şey soracaktım. Prebiyotikleri buzdolabında mı saklamamız gerekiyor acaba?

Süründür cnm,

Aynen canım ikizin 2.5 yaş sonrası avantajı o artık
Kız çok zor olur senin için ya havalardan yaz olsa aslında iyi olurdu ama o bayır git geldi yorar başka yol yok mu ya o bayır hariç :/

Kızlar ya kızımın gözüne emzik askısı geldi askı ucu Demirdi kızardı sonra geçti şuan şişmedi ama o an çok kızardı gözünü açamadı ağladı çok fazla buz da tutamadım şimdi gözüne soğuk buz hasar verir diye suyla yıkadım gözünü kızarıklığı öyle geçti bir şey olur mu normal bakıyor çok korktum ya

Ben her gün yıkıyorum ve bence bebek rahatlıyor yazık bebeğe ya kirlenmiştir tabi annesi babasıyla yıkayın bence

Reactions: The
Canım 1 aydan sonramı 3 saatte bir beslemeye geçiyorduk nasıl oluyordu birde benim kızım geceleri çok zor uyandırıyorum uyansana 5 10 arası zor emiyor fazla emmiyo nasıl yaparım kızlar akıl verin

Ya bu dikişler iyileşmeye yakın bi gerginlik oluyormu? 12.gunum gerginlik hissetmeye başladım bugün birazda kaşıntı oluyo gibi sizdede oldumu

Kızlar doğumdan sonra karnım sarktı şal gibi buseyle sardım ama toparlanmiyor korse siparişi vermiştim bayramdan dolayı gelmek bilmedi ya böyle kalır diye korkuyorum baya aşağıda bugün 12.gun oldu ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Canım 1 aydan sonramı 3 saatte bir beslemeye geçiyorduk nasıl oluyordu birde benim kızım geceleri çok zor uyandırıyorum uyansana 5 10 arası zor emiyor fazla emmiyo nasıl yaparım kızlar akıl verin
Canım bizim sarılık değeri sıfırlanınca risk ortadan kalkınca doktor onayıyla 3 saatte bir beslenmeye geçtik önce geceleri 3 saatte bir gündüz 2 saatte bir besledik sonra gece gündüz 3 saatte bire alıştılar kendileri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…