2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Süt parasına dair birşey var mı şahıs ödemelerine baktıgım da hiç bir ödeme görmüyorum ben alan var mı? Yanlış yerden mi bakıyorum alanlar çalısan mı ev hanımı mı?
Bu emzirme parası doğum yapan her kadına yatıyor canım 852 lira arkadaşım çalışmıyor eylülde doğum yaptı ona da yatmıştı, bana da ptt den yatmış görünüyor, haftaiçi gidip alacağım artık
İşgöremezlik ödemelerine bakacaksın orada yazıyor

Kızlar geçen eşimle konuşuyoruz bebekler büyüdü 2 ay bile geçti falan derken size bir anı anlatayım 🤣
Daha yenidoğan zamanları salonda yatıyoruz 40 ları çıkmadı daha 1 aylık bile olmadılar belki alarmım çalmış bende kapatmışım alarmı çocukları kucağıma alıp gazlarını çıkartıp geri beşiğe koyup yatırmışım uyumaya devam etmişim eşim kaldırmış beni çocukları doyurdun mu diye bende evet demişim 🤣 ay şimdi gülüyorum da o zamanlar ağlamıştım yorgunluk ve uykusuzluktan ve 1.5-2 saatte bir beslenme olduğu için sürekli uyanık gibiydim zaten yorgunluktan çocukları kucağıma alıp olmayan gazlarını çıkartıp geri yatırmışım şaka gibi beslemeden yatırmışım neyseki eşim kalkmakta bu salak napıyor demiş 🤣 bende hatırlamamışım besledim mi beslemedim mi o zamanlar sütüm geliyordu sağıp dolaba koyuyordum sağdımı biberonla veriyordum kalkıp bakmışım biberonlar kuru mu ıslak mı kuru olunca beslemediğimi fark edip çocukslrı kaldırıp beslemiştik ay günlerce buna ağlamıştım ama işte yorgunluk

Bu emzirme parası doğum yapan her kadına yatıyor canım 852 lira arkadaşım çalışmıyor eylülde doğum yaptı ona da yatmıştı, bana da ptt den yatmış görünüyor, haftaiçi gidip alacağım artık
İşgöremezlik ödemelerine bakacaksın orada yazıyor
Beni doğurmadım saydılar herhalde şubat 25 de yaptım ben doğumumu 😅

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-12-17-08-14-870_tr.gov.turkiye.edevlet.kapisi.jpg
    Screenshot_2024-04-12-17-08-14-870_tr.gov.turkiye.edevlet.kapisi.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 56
Canım ben 40 gün olduğundan beri her hafta dışarı çıkıyorum bugün ilk defa ikisiyle beraber tek başıma çıkacağım eşim şirkete gitti bir kaç işi var bizde öğleden sonra yanına gideceğiz arabaya dikiş aynası aldım 🤣 bakalım inşallah başarırım gidip gelmeyi tek başımıza artık her gün eşim yokken tek başıma parla götüreceğim 30 dk da olsa

23-24 derece de
atlet üstüne tulum çorap ya da
Kısa kollu üstüne alt üst takım çorap
Üstüne tek tak ince müslin seriyordum ama artık sermiyorum bellerine dürüm gibi rastlıyorum kolları dışarda bırakıp bütün gece göğüs ve sırtları sıcak kalıyor şuan böyle iyiler
Canım dikiz aynadan memnunmusun bn bir tane aldım beğenmedim çok , seninkinin linki varsa yazar mısın 🙏🏻

Offf gerçekten bu kv bıktım. Küçücük çocuga şampuan mi olur diyor. Malum önümüzdeki hafta kırkımız çikiyor. Kalbinide kırmak istemiyorum. Çünkü çok emegi var.
Zaten çocugu bir 20 günlükte yıkadirtti sonrada yikayalim desemde üşür diye yikayamadik. Ama ben islak pamukla Sildim ama bir duš olmaz. Artık habersiz 40 bu gün saçini falan yikarim. Çünkü yag falan sürüyorum.

Kızlar bugün ilk kez kızlarla tek dışarı çıktım arabayla eşimin yanına şirkete gittik 2 saate geri geldik çok şükür sorunsuz gittik geldik besleyip çıktım direk evden bir sonraki beslenme saati gelemden 2 saate geri döndüm 🤣 aslında 1 saat daha kalsam eşimle dönerdim de acıkırlardı kıyamadım 🤣 🧿 artık cesaretlendim arada çıkarım böyle parka sitede park var oraya giderim güneş görsünler temiz hava
Ayy bugun bizim 40ımız ama benim g.tüm yemiyor dısarı çıkmaya, 😂nie boyle oldum ben yaa🤭 dışarıda burnumdan gelir, bısey olur pişman olurum dıye çıkamıyorum😁nyse yaza az kaldı 🤪 analı danalı banyomuzu yaptık, kuran okudum Allah kabul etsin🤲 pencereden baktırdım 😂uçtu uçtu kızımın 40ı uçtu aahhaah😂😂

X