2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Canım dikiz aynadan memnunmusun bn bir tane aldım beğenmedim çok , seninkinin linki varsa yazar mısın
Canım ben Amazon’dan aldım trendyolda ayna 1000 tl Amazon’dan 269 tl ye aldım 2 tane daha hesaplı oldu valla
Benim aldığımın linki:

Bak böyle foto da ekliyim çok net ve çok kaliteli kutuda geldi baya jelatinli aynasında çizilmesin diye koruma jelatıni vardı kalın sert bir kutuda geldi 4 güne geldi benim bayramdan sonraya kalır diyordu ama dağıtıma yetişti bayram öncesi

Eklentiler

• 2b6bb54c-b375-4d8e-837d-b509f95a5e65.jpeg
    91,6 KB · Görüntüleme: 84
  • FAD0B17C-A49F-493B-BB47-5B9D80E764C9.jpeg
    121,5 KB · Görüntüleme: 77
Amin Allah kabul etsin canım iyi yaptın sen tecrübelisin valla burnumdan gelir diyorsan doğrudur canım

Kuzum valla hiç bir fikrim yok nasıl yapicam bebek 6 aylık olacak ee kış geliyor sabah ayazı el kadar bebekle nasıl hergun cikicam bilmiyorum aslında taşınmak istiyorum ama satılık ev fiyatları çok yüksek, kendi evimizi kiraya verip başka eve kiraya çıkalım dedim eşime ama kiralar bile 30 binden başlıyor eşimde ben kendi evimi oyle yüksek fiyata kiraya veremem vicdanim el vermez diyor saplanıp kaldık buraya... evet kuzum haklısın sen yürümeye başladıklarında rahatlayacaksin çünkü birbirlerinin oyun arkadaşı olacaklar yengemin ikizleri var akşama kadar oyun oynuyorlar yengem çok rahat şuan boşuna dememişler tek çocuk anneyi iki çocuk birbirini yorar diye ohh iyi yapmışsın güle güle oynasın minnoslar balkonun büyüktür diye tahmin ediyorum bencede kapat kuzum çocuklar için iyi bir alan olur orasida

The kiizz ben dikislerim düştü bitti derken bugün ayna ile bı bakayım iç tarafa dedim son ordan bı tane ip sarkıyordu anaaam 6 tane daha dikişim var alt içte çüş yaa bitmiyorlar ya bide çok iğrenç bı halde ya düzeliyor mu toparlanıyor mu sen tecrubelisin bide ben dedim ya sana benim klitoris falan bı tuhaf gözüküyor diye dikişlerden öyle geliyor sana demiştin dışta ki dikişler tamamen düştü baya eciş bücüş ben düzelmezse heralde yaza bı vajinal estetik ameliyati olurum

Reactions: The
Merhaba güzel anneler bebeğim 40 günlük oldu, benim size bir sorum olacak bestlak damla kullanan var mı içinizde ben ilk kullandığımda sağ mememde kitle gibi birsey oluştu sonra da düzenli kullanmamıştım son günlerde düzenli kullanayım dedim düzenli kullanınca sütüm aşırı bollasti emerken ağzından taşıyor ve önceden 30 40 dk da anca doyarken (1.5 saat emdigini bilirim) 15 20 dk da doymaya başladı ancak geceleri memelerimde inanılmaz bir gerginlik oluştu kızardı mi diye bakmaya korkuyordum sonra bırakayım dedim kullanmayinca bu sefer süt az ve yavaş geliyor sanırım ki bebeğim sinirleniyor doymuyor ağlıyor böyle bir çıkmaza düştüm silikon ucla emziriyorum bu arada çok sinirlerim bozuk emzirme konusunda iki ucu çoklu değnek oldu bu iş 30 40 dk emmesi normal mi sizin bebeler ne kadar sürede doyuyor?

Kızlar mememin kahverengi kısmını sıcak / hafif yangı var gibi hissediyorum. Aslında sıkınca süt akıyor ama blebler var yani bazı kanallar kapalı olabilir. Acaba mastit böyle mi başlıyor ?

30 dk normal ığu kişiye göre, 15 bi meme 15 bi meme de olabilir sanırım, benimki de uzun süre emiyor ama yeni tuttu memeyi önceden sütüm yoktı diye sevmiyordu emmeyi

Kızlar mememin kahverengi kısmını sıcak / hafif yangı var gibi hissediyorum. Aslında sıkınca süt akıyor ama blebler var yani bazı kanallar kapalı olabilir. Acaba mastit böyle mi başlıyor ?

Canım kanalı tıkalı olursa süt çıkmaz diye biliyorum ama ağır varsa sütünü sağ derim ben.

Cnm evde durumlar düzeldimi, yazdıysan da gormedım
Selam canım , yok yazmamıştım benim kız kaka yapamadığından hep kriz halinde çok bakamadım buralara
Kavganın ertesi günü pişman oldu özürler diledi ,hediyeler aldı annemden de özür dile yanında bana bağırdığı için bende af ettim ama bir daha olursa geri dönüşü olamayacağını da söyledim . Çok pişmanım saçmaladım asla olmayacak bir daha dedi kızımın hatrına 4 günlük küslüğün sonrası barıştım ama süründürüyorum genede söyledikleri sözler hala kulağında ara ara çınlıyor:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…