Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    114
Bebelerimiz doğacak biz hala hazır olmayacağız gibi geliyor bana. Ya eşim çok rahat herhalde ondan bende böyleyim . O bütçemi ayarladım bu ay bitsin hepsinin gidelim toplu alalım 2 günde hallederiz dedi bana çok Mantıklı geldi niyeyse

Ahhh annelik ahhh her nebzemize yüklendi

Kızlar size sorum bebislerimiz doğunca nasıl uyutmayi düşünüyorsunuz ben ailem ve çevremden gördüğüm kadarıyla üstlerini örtüyorlar

Ama araştırmalarım sonucu uyku tulumu en güvenli olaniymis besiklerine yorgan battaniye dolanabilicegi hiç birşey koymayı düşünmüyorum uyku tulumu aldım
Sizlerin yorumlarını merak ediyorum

Eklentiler

• IMG-20240613-WA0024.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 33
Çok haklısın canım her birimiz ve bebeklerimiz kendimize ozeliz ama bu annelik ve kayıpları olan kadınlardaki korku duygusu panik yaptırıyor

Sağlıkla doğsun güneş hanım diyelim bu naza niyaza erkek olursa yandın kız sen benimde oğluşum haftalarca bacaklarını bağladı sırtını döndü fetal dna yaptırmasam 20. Haftada hala cinsiyet öğrenememiştik. Dikkat et erkek olup nazlı da olabiliyor bende senin gibi poşet almayı planlamıyorum o aylar kışa denk geliyor zaten. Bu arada yeni şehir yeni bebiş sana mutluluk huzur getirsin Ankara’yı çok seviyorum ben yılda 2 kez de giderim umarım sende çok mutlu olursun

Canım senin ekstra dikkat etmen gerekiyor ağır kaldırma bol bol uzan dinlen benim böyle bir ağrı yada durum yok ama teyzem böyleydi 9 ay yaptırdı doktor . Zamanla yukarı çıkar demişti ama onun çıkmadı. İnşallah senin zamansal yukarı çıkar

Çok haklısın canım her birimiz ve bebeklerimiz kendimize ozeliz ama bu annelik ve kayıpları olan kadınlardaki korku duygusu panik yaptırıyor
Evet kayıp yaşayınca insan ekstra ekstra stres oluyor . Ben şanslıyım galiba 2 kaybım var ama bu gebelikte çok rahatım. Aklıma hiç kötüyü getirmiyorum yani gelmiyor aslında isteyerek yaptığım bşr rahatlık değil. Allah kolaylığını mı veriyor napıyor anlamadım umarım da böyle devam eder

Ay bende bimden küvet aldım biraz önce daha hiç öyle giyim tarzı falan bişey almadım pazartesi bakacam onlarada
Aynen yavaştan başlayıp erkenden bitirmek lazım bebislerim ne zaman geleceği belli değil ki

Benim baby gibi benim arkadaşımın bebeği de 23. Haftaya kadar asla açmadı bacağını kesin kız dedik bende dahil ama erkek çıktı şimdi herkes bana göstermiyorsa kızdır diyor ben nasip diyorum

Günaydın kızlarmmm detaylı ultrasonum vardı bgn
Şükür herşey yolunda sağlıklı bir kız bebecik
Amaa nazlı mı desem utanç mı desem saklamış kendini asla resim alamadı doktor
Her şeyini kontrol etti ama resmimiz yok
2 hadra snra yine gelin resim için dedi

Oyyyy maşallahhhh nazlı güzel ya her şeyin yolunda olmasına çok sevindimmm

Ohh çok şükür benimde 4 temmuzda randevum doktor suyun az fazla dedi ama canım sıkıldı bakalım bende diğer tüm arkadaşlarda sorunsuz sıkıntısız girip çıkalım inş detaylıdan

Endişelenme haraket hisseetmeyince önemli ciddi bi durum olsa dişari belirti verir kocaman oldu artık bebişler bunu düşün hissedemedğinde

Bak normalde 4 haftada ya kontrol kızın sana 2 haftada ayarlamış randevuyu artık bebişlerimiz sağlıklı olsun da gerisi önemli değil gibi

Kızlar birde benim cinsiyet hikayesini biliyorsunuz En son 20+2 de 2 gün önce gittim erkek dedi ilk defa üstüste 2 kontrolde aynı dedi değişir mi sizce bir daha fobi oluştu artık
Yılan hikayesine döndü senin ya hiçte birşey diyemiyorum belli olmuyor heran değişebilir de değişmez de

Çok sevindim canım, sağlıkla doğsun inşallah. Bu seneki kız erkek bebekler gerçekten çok nazlı düzgün yüzlerini göremiyoruz hepimiz iyi haberler alırız inşallah detaylı ultrasonda bende 17 temmuzda gidicem, çok merak ediyorum kızımın suratını

Canım ben başlarda kundak yapmayı düşünüyorum. anne karnında gibi hissediyorlar diye 3 aylık falan olunca bende uyku tulumuna geçmeyi planlıyorum inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…