Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    112
Oda yapmıycam canım ama bitane eşyalarını koyacak gardrop yaptırcam yada alcam anne yanı beşik alcam ben zaten ağır başka neler bar var alacaklarımız 😀
Ay en güzel zamanlarimiz desene 🤣😍 ben büyük olarak besikle bebek arabası bide puset alacam sifonyer almayacam yatak odası takımının var ya onu kullancam ama kıyafetler falan daha çok şey var ya insan şaşırıyor nasıl yapacağını
Peki anne bebek çantasına hiç baktın mı güzel bisey bulabildin mi canim

Oda yapmıycam canım ama bitane eşyalarını koyacak gardrop yaptırcam yada alcam anne yanı beşik alcam ben zaten ağır başka neler bar var alacaklarımız 😀
Ay en güzel zamanlarimiz desene 🤣😍 ben büyük olarak besikle bebek arabası bide puset alacam sifonyer almayacam yatak odası takımının var ya onu kullancam ama kıyafetler falan daha çok şey var ya insan şaşırıyor nasıl yapacağını
Peki anne bebek çantasına hiç baktın mı

Yoyko Ultimate Travel Sistem Bebek Arabası 3 in 1 Gri Silver

Bu 2sinden birini seçicez canım.

Bende yoktu aldım ama travel almadım çok ağır olur diye seyahat aldım city 3in 1 ben çok beğendim ama tabi kullanmadan bilemiyorum nasıldır

Bende yoktu aldım ama travel almadım çok ağır olur diye seyahat aldım city 3in 1 ben çok beğendim ama tabi kullanmadan bilemiyorum nasıldır
Kış bebeği olacağı için travel alsam daha iyi kullanırım gibi geldi bana pek evde oturabilen biri değilim 40ını da beklemem sokağa çıkmak için. O yüzden çok emin olamasam da bu modelleri beğeniyorum

Bak canım sana attım şimdi bizde civile gideceğiz eşimle tırnak törpüsü ateş ölçer burun aspiratörü reflü yatağı bebek arabası küvet alacağız iki tane müslin örtü bitane yorgan battaniye nevresim minik yastık alacağım ama bunları da cinsiyeti bekliyorum kıyafet çorap eldiven şapka ağzı mendili temizleme pamuğu o pamuğu koymak için kutu 😀😀😀bitmiyor kuzum liste 🤣🤣🤣

Bak canım sana attım şimdi bizde civile gideceğiz eşimle tırnak törpüsü ateş ölçer burun aspiratörü reflü yatağı bebek arabası küvet alacağız iki tane müslin örtü bitane yorgan battaniye nevresim minik yastık alacağım ama bunları da cinsiyeti bekliyorum kıyafet çorap eldiven şapka ağzı mendili temizleme pamuğu o pamuğu koymak için kutu 😀😀😀bitmiyor kuzum liste 🤣🤣🤣
Aman hepsini kizada erkegede olacak şekilde al kuzum ilerde 2. Çocuk olur belki onda bile kullanırdım ben hep unisex Alaçam ne kadar cinsiyeti belli olsada
Bizde bu hafta civile gidecez ay bebek arabasına falan bakacaz 🤣 sen baya alcaksin
Bende bu çantayı buldum da bilemedim 🤷kararsız kaldım senin attığında güzelmiş yaaa

Kanz Citymoms Lite Bebek Bakım Ãantası Gri Fiyatı, Yorumları - Trendyol

çok geçiş olsun inşallah toparlanırsın hızlıca canım.

Geçti ayağım canım yaptıklarımı söyleyim tatilden döndükten sonra hergün 4 lt su içtim, tuzlu hiç bişi yemedim, sabah peynir bile yemedim.sadece salatalık domates ve maydanoz yedim.öğlen veya akşam da protein yedim.geçti çok şükür aldığım 3 kiloyu hızlıca verdim

Canım sen ne zaman hissetmeye başladin ben şuan 18+2 yım hala hissedemedim pazartesi kontrolüm vardı biri 237 Gr biri 217 Gr ultrasonda çok hareketliler hele sağdaki hiç durmadı eee hareketli ise ben niye hala hissedmedim kiloluda değilim 57 kilo hamile kaldım şuan 64 kiloyum evham yapmak istemiyorum ama niye hissetmedim hala yaaa
Normalmiymiş acaba hissetmemek bende aynı kilodayım hissetmedim henüz :KK43: 18 oldum bende

Ev

evet gerçekten antalyada herkes önce onun adını söylüyor, siz muayene ücreti sordunuz mu acaba? İnşallah bizde iyi şeyler duyarız doktordan sağlıklıdır bebeklerimiz
İnşallah 🙏🏻
yeni sormadım ama evet en son (4 ay önce) 2800 dü. Ben aynı hastanede başka bir doktora gidiyorum rutinde (1800tl). Eftal bey uzman dalda olduğu için sanırım muayene ücreti farklı.
Alıntı yapmayı unutmuşum canım. İnşallah sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza alırız 🙏🏻 N nurumik

Ben de de PAI GEN MUTASYONU 5G-4G pozitif çıktı. tüp bebek olduğu için doktorum doğuma kadar risk almayalım oksapara devam edelim dedi.
periontolojiye 13 temmuzda (21 haftalık) randevu aldım bakalım ne diyecek.

ben de kıpırtısını 17. haftalıkken hissetmeye başladım şuan 18+5 olduk artık dışardan da hareketleri belli oluyor. çok şükür.
doktorum zayıf olduğum için yağ dokun çok az bu nedenle de hem ultrason net görünüyor hem de kıpırtıları erken hissedersin demişti.

bir de benim de ilk günden beri sol tarafta bebek. kıpırtıda hep solda oluyor ya da göbek deliğine yakın yerde.
Bende yağ doku çok demek ki ben hissedemedim henüz :KK43:

Merhaba canım benim de plasenta rahim ağzını kapatıyormuş. Aynı şekilde ağrılarım oluyor. Daha hiç kanama yaşamadım ama şiddetli vajina içi ve makatta ağrım oluyor. Cumartesi günü detaylı ultrason randevum var bakalım doktor ne diyecek
Merhaba canım, Benzer ağrılarım oluyor benimde çoğunlukla tuvalet ihtiyacım olduğunda oluyor. Bugün sürekli olunca aklıma takıldı. Şimdi dahaki iyiyim şükür. 🙏🏻

Bebek büyüdükçe plasenta yukarı çıkabilir (kesin olmasada) dedi doktorum. İnşallah hayırlı haberler alırsın canım. Bebeklerimiz sağlıklı olsunda gerisi mühim değil 🙏🏻☺️

Aman hepsini kizada erkegede olacak şekilde al kuzum ilerde 2. Çocuk olur belki onda bile kullanırdım ben hep unisex Alaçam ne kadar cinsiyeti belli olsada
Bizde bu hafta civile gidecez ay bebek arabasına falan bakacaz 🤣 sen baya alcaksin
Bende bu çantayı buldum da bilemedim 🤷kararsız kaldım senin attığında güzelmiş yaaa

Kanz Citymoms Lite Bebek Bakım Ãantası Gri Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Kız bi çantaya bu kadar para vermeyelim bence 🤣🤣🤣bende hep unisex alıyorum kuzum ağırlıklı krem gri bal rengi gibi

Kız bi çantaya bu kadar para vermeyelim bence 🤣🤣🤣bende hep unisex alıyorum kuzum ağırlıklı krem gri bal rengi gibi
Kuzu benim eşim onu kuponlarla falan baya uyguna getiriyor yoksa bende almam ama eşim baya indirimcidir herşeyi kuponlarla uygun fiyata alır 🤣
Trendyolda çok tatlis bebek nevresim takımları var bide e bebekte hastane çıkışları civilde hastane çıkışları hep renkli ya

Merhaba canım, Benzer ağrılarım oluyor benimde çoğunlukla tuvalet ihtiyacım olduğunda oluyor. Bugün sürekli olunca aklıma takıldı. Şimdi dahaki iyiyim şükür. 🙏🏻

Bebek büyüdükçe plasenta yukarı çıkabilir (kesin olmasada) dedi doktorum. İnşallah hayırlı haberler alırsın canım. Bebeklerimiz sağlıklı olsunda gerisi mühim değil 🙏🏻☺️
Aynı sorun bende de var 14 haftaya kadar sürekli leke kanama yaşadım hele 12 ve 13 haftalarda büyük kanama yaşadım adetten daha yoğun pihtiliydi gittiğim perinatoloji Dr plesantalari aşağıda dedi zamanla yukarı çıkabilir dedi çok dikkat ediyorum iş vs yapmiyorum çok şükür şuan 18+3 deyim bir daha yaşamadım kanama ama hala plesantalari aşağıda ne zaman yukarı cikicak acaba

Kuzu benim eşim onu kuponlarla falan baya uyguna getiriyor yoksa bende almam ama eşim baya indirimcidir herşeyi kuponlarla uygun fiyata alır 🤣
Trendyolda çok tatlis bebek nevresim takımları var bide e bebekte hastane çıkışları civilde hastane çıkışları hep renkli ya
Evet yaa hastane çıkışları öyle canım iyiymiş yaa benim eşimde beğendin mi evet tamam alalım der ine indirim ne kupon 😀😀😀😀
Civil de çok uykun yaa takımlar iki tane müslin kumaş battaniye aldım ama hevesle başladım artık yavaştan almaya

Benim ikisininde plesantasi aşağıda 14 haftaya kadar sürekli kanama yaşadım çok şükür o günleri atlattım evham yapiyorum beyin olarak hissetsem iyi olduklarını anliycagim rahat olucam diye düşünüyorum
Haklı olarak hepimiz öyle ister istemez kıyaslıyoruz herkes hissetti ben niye hissetmedim diye. Ama hiç endişe etme hissetmemek içimin çok faktör var biz anneler niye en kötüyü düşünürüz ki😀 bu plesantan noldu yukarı çoğalt diyorlar çok bildiğim bir konu değil ama sağlıkla doğsun miniklerim 😀

Bende yağ doku çok demek ki ben hissedemedim henüz :KK43:
Kuzum bende hissetmiyorum ikimiz aynıyız senle sadece iki gündür yoğun bir şekilde vajina bölgeme yakın yerlerde batma hissi oluyor bunu daha önce de yaşıyordum ama bu kadar net ve çok değildi doktora sorduk devlet hastanesi maceramdan sonra oda çok normal kıpırdıyor içerde ilerleyen zamanlarda hissedersin dedi iki gündür de içerde bir nokta da balon patlar gibi his var

X