Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    39
fetal dna yaptıranlar cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Fetal dna için bir yer ile görüştüm kan alıp ankara götürüyorlermjş ordan inceleniyormuş. 350 dolar dedi bi de.

Kızlar ben içten içe evham yapıyorum bazen olumsuz rüyalar görüyorum normal mi sizce kafamda hep acaba bebek iyi mi bir şey oldu mu kaygısı var tüp bebek olduğu için mi bilmiyorum acaba sadece ben mi böyleyim çok kafaya takmak da istemiyorum 🥺
Çok normal hareketlerini hissedene kadar böyle 😅 hareketlerini hissedince en azından iyi olduğunu biliyorsunn.

fetal dna yaptıranlar cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Fetal dna için bir yer ile görüştüm kan alıp ankara götürüyorlermjş ordan inceleniyormuş. 350 dolar dedi bi de.
Genelde yurt dışına gönderiyorlar ama bilemedim.
Bizim de bugün 3 buçukta randevumuz var hem muayene olucaz hem de kan vericez fetal DNA için (12+4). Doktor numara verecek bugün konuşucaz hangi firma vs hiç bilmiyorum. Doktor yönlendirecek inşallah 🙏🏻🌹
Buraya da yazarım 🧡

Bizim de bugün 3 buçukta randevumuz var hem muayene olucaz hem de kan vericez fetal DNA için (12+4). Doktor numara verecek bugün konuşucaz hangi firma vs hiç bilmiyorum. Doktor yönlendirecek inşallah 🙏🏻🌹
Buraya da yazarım 🧡
Evet benim de doktor yönlendirdi aradım telefpndaki hemşireydi evinize gelip kan alıyoruz dedi sonra ankaraya gönderiyoruz dedi. Bir de kararsız kaldım yaptırıp yaptırmamakta evet bütün hastalıklara vs bakılıyor ama bana biraz para tuzağı gibi de geliyor bunlar. Etrafımda hiç bir arkadaşım yaptırmadı gerek duymadı.

Güncel.. İstanbul avrupa yakasında İkili test yapan devlet hastanesi bilenler yazabilir mi? Beylikdüzü devlet hakkında bilgisi olan var mı?

Bnm oğluma hamile olduğumu öğrendiğim andan kırkı çıkana kadar yapmadık .tup bebek değildi.cunku kanamam olmuştu durduk yere.bu bebegimde de öğrendiğimiz andan itibaren yapmadık .yapmadigimiz halde kanamam yine oldu.suan kahve lekelnmeler oluyor vs.bunda da yapmam sanırım.riske atamam çünkü.ama tabi kanamali bı durum yoksa yapılır heralde.
Benim 6 haftalıkken kahverengi lekelenmem oldu bir kaç gün Dr yerleşme devam ediyor hala ondandır sorun yok demişti başka da kanama vs olmadı şu an iğne falan kullanıyorum 12. Haftamızda ilaçlarımda bırakılacak artık bakalım nasıl olacak 🥲

Merhaba; be bende geçen hafta çarşamba günü yaptırdım. Test Amerika’ya gönderiliyormuş densi.Ffiyat 350 Dolar civarı evet. Sonuç henüz gelmedi zaten 8- 15 gün arası veriliyormul. İnşallah herşeyi temiz çıkar 🙏🙏🙏

kızlar doktrm bana demır kalsym vıtamın vb ılaclar vermdı . ilac karstı resmen de ıstyrsan sen al dedı neler kullanyrsnz sız

Buraya da yazarım 🧡

Kizlar günaydin ilişki aninda bi anda kan pihtisi ile kanamam oldu acile gitsem bakarlar mi
Merhaba; geçen hafta 10+4 günlük aniden şiddetli bir kanamam oldu. Apar topar dr’a gittik. Düştüğünü düşünüyordum. Ancak orada bir kan pıhtısı biriktiğini söyledi 4 gün yoğun ve parçalı parçalı kanamam oldu . Baya regl oldum. Bebek için bir sıkıntı görmedi günde 1 iğne 3 posgestan başladı. Bir pıhtı daha gördü plasentaya yakın o da knama yapacak korkma dedi. Tutunma kanaması olmamıştı bende nadir de olsa 10-11-12. Haftalarda olabiliyormuş. Yinede ihmal etmeyin hemen dr’a gidin.

Merhaba arkadaşlar ben de en son 7 haftalıkken doktor kontrolüne gittim kalp atışını duydum herhangi bir risk yoktu bu gün kontrolüm vardı 11+1 olmuşuz uyumlu çıktı burun kemiği normal ense kalınlığı1.7 çıktı gelişim olarak 4.4 küsur cm imiş ben ikili test sordum fetal DNA yapalım ikili 3lü vs gerek kalmaz dedi Panoroma firmasını önerdi en uygun paket 425 dolar ediyor bir üst paket 465 imiş Amerika’ya gidiyormuş 12 gün içinde belli olur dedi cinsiyet de doktora bildiriliyormuş genelde

Teyzeleri tahmininiz var mı cinsiyetle ilgili içime hiç doğmadı tek dileğim sağlıklı olması 37 yaşındayım ilk gebeliğim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 81
Merhaba ben eurofinse yaptırdım 370 euro.Henüz sonuç çıkmadı Fransa’ya gönderildiği söylendi.

Evet benim de doktor yönlendirdi aradım telefpndaki hemşireydi evinize gelip kan alıyoruz dedi sonra ankaraya gönderiyoruz dedi. Bir de kararsız kaldım yaptırıp yaptırmamakta evet bütün hastalıklara vs bakılıyor ama bana biraz para tuzağı gibi de geliyor bunlar. Etrafımda hiç bir arkadaşım yaptırmadı gerek duymadı.
Ben ilk devlet hastanesine gittim oradaki doktor bile bütçen elveriyorsa ikili test yerine fetal dna yaptır dedi.Sizinki Türk firması olabilir belki onun için Ankara denmiştir

X