Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    115
demir d vitamini ekledi bana. günde 1 kez.

Ben de uyku tulumu alacağım. Gündüz gözümün önündeyken battaniye falan belki örterim ama gece uyku esnasında uyku tulumu kullanacağım. Dediğiniz gibi boğulmalar açısından üstünü örtmek riskli çünkü.

Ay ne güldüm senin ilk 3 ay balayıymış baksana bebiş ilk 3 ay torpil geçmiş sonra demiş ki anam garip anam bu kadar rahat etmesini lazım gerekeni yapayım demiş

Kız sizden Allah razı olsun, tam o hafta Eftal Avcı'ya gideceğim çok merak ediyordum acaba muaynesi kaça, üç bebeğe kaç olur diye, sizin mesajları gördüm şimdi

Ben nerdeyse 12 haftadan beri demir kullanıyorum günde 1 kez canım Artı multi de var

Merhaba canım, bende sürekli istirahat halindeyim ister istemez iş yerinde yoruluyor insan. Rahim ağzını tam kapattığı durumda yukarı çıkma olmuyormuş ama endişelenme sadece vajinal doğum yapılamadığından sezaryen ile doğum yapılıyor.
Plesanta az kapatıyorsa ya da rahim ağzına yakınsa bir ihtimal 25. Haftalara doğru yukarı çıkabiliyormuş.
İnşallah canım. Çok sağol Çok dikkat ediyorum. Sürekli uzanıyorum. İşte çok oturduğum için raporluyken hep yatıyorum yorulmamaya özen gösteriyorum.

Ben hem demir ilacı, hem pronatal multivitamin hem magnezyum-kalsiyum kullanıyorum ve hepsinde folik asit de var. Ben doktora sorduğumda hiç problem olmaz dedi ama benimkiler üçüz o yüzden mi dedi genel mi sıkıntı yok falza folik asitte bilemedim

Ay inşallah hayatımı baya zorluyor bide sıcaklar yüzünden daha da zorlanıyorum ne yapacam bilemiyorum da
Senin adına çok sevindim canım ya

Yerim ben o minikleri bu folik asit olayı biraz karışık galiba kuzum, en iyisi bi sonraki randevu da sorayım doktora içim rahat etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…