Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Kızlar günaydın bu aralar her gün kahvaltı ve akşam yemeklerinden sonra çarpıntım oluyor nabzım yükseliyor normal mi sizce halsiz bırakıyor
Kızlar günaydın bu aralar her gün kahvaltı ve akşam yemeklerinden sonra çarpıntım oluyor nabzım yükseliyor normal mi sizce halsiz bırakıyor beni
Her sabah kahvaltı sonrası yaşıyorum. Kardiyoloji normal olduğunu söyledi. Çarpinti için ilac verdi.

Kızlar günaydın. Mesajlar çok yukarıda kaldı biriniz doğumla alakalı bir egzersiz videosu atmıştınız. Onu tekrar atma şansınız var mı?

Bana da nemlendirici verdi doktor ellerim ve ayaklarım için. Bir de kesinlikle sıvı sabun kullanma dedi. dove sabun önerdi. aşırı bir kuruluk var el ayaklarda. Hemen geçsin kaşıntılarımız :KK43:
Kuruluklara dikkat edin arkadaşlar. Benim de kuruluk gibi başladı sonra egzama oldu. 4-5 aydır egzamayla uğraşıyorum geçmiyor bir türlü. Benim de ellerimin üzerinde ve parmaklarında. Doktora gittiğimde şu an çok yaygın egzama demişti.

Kizlar ben de yine seker istegi basladi surekli tatli meyve yemek istiyorum ay niye boyle istahim kapali yemek yiyesim yok ama butun gun seftali cikolata dondurma fresh soguk tatlilar istiyorum :KK70:
Dün diyetisyenle bunu konuştuk. İştah azalsa da ihtiyaç azalmıyo o yüzden de vücut en kestirme yoldan enerji almaya calisiyo dedi. Benim iştahın maşallahı bu arada gördükçe şaşırıyorum 🤣 yemekleri nasıl daha iştahını açacak hale getirebilirsin ona bakabilirsin mesela et ağır geliyosa yanına sevdiğin otlarla, domates, salatalikla (ben bu ara fesleğene taktim) bi salata, buzlu cacik falan 😅

Ben çok irite oluyorum fitili atarken çok ileri atamıyorum ya inşallah sıkıntı olmuyodur 😞 bi de ilk başlarda o kısım daha sıkı sıkıydı son bikaç gündür yumuşamış ve açılmış gibi geliyor iyice kafayı yedim 🫠🤦🏻‍♀️

Bi an bu yorumu ben mi yazdım diye düşündüm vallahi😅
canım aynı şekilde ben de zorlandım biraz 😬 ilk kez denedim bugün ama asla derine itemedim. vajinaya dokunduğum zaman istemsiz kasılma hissediyorum ve rahim daha da kasılıyor ya da kasıkta ağrı falan oluyor. fitil daha etkili dendiği için yaptım böyle ama cidden ucunda kalıverdi sanırım 🥲 akşama da başaramazsam ağızdan almaya devam ederim

Dün diyetisyenle bunu konuştuk. İştah azalsa da ihtiyaç azalmıyo o yüzden de vücut en kestirme yoldan enerji almaya calisiyo dedi. Benim iştahın maşallahı bu arada gördükçe şaşırıyorum 🤣 yemekleri nasıl daha iştahını açacak hale getirebilirsin ona bakabilirsin mesela et ağır geliyosa yanına sevdiğin otlarla, domates, salatalikla (ben bu ara fesleğene taktim) bi salata, buzlu cacik falan 😅
ay evet tam oyle heralde ne basit yollu sekerleri yemek istiyorum ne et ne baska bisiy istiyorum yesil de sevmem ahaha cok garip gercekten :KK70: zorluyorum kendimi bebis icin :/

Ayy kızlar 31+5teyim. Ekmek almaya erindiğimden kahvaltıyı geçiştireyim dedim 3 dilim kek yedim kendi yaptığım. 1 saat geçti kan şekerim düştü o kadar kötü oldum ki terleme kalp çarpıntısı aşırı endişe biraz toparlayınca hemen ekmek aldım geldim yedim yeni yeni kendime geliyorum ayy bi daha asla yapmam böyle bişey 🥲
Canım her sabah ben de öyleyim gözümü açar açmaz kahvaltı etmem lazım böyle haşlanmış yumurtalı peynirli filan yoksa kötü oluyorum birazcık geciktirsem
Kızlar günaydın bu aralar her gün kahvaltı ve akşam yemeklerinden sonra çarpıntım oluyor nabzım yükseliyor normal mi sizce halsiz bırakıyor beni
Kan şekerini olumsuz etkileyecek şeyler tüketiyor musun canım karbonhidrat pilav makarna beyaz ekmek vs. gibi. Ben bunları tüketince dediğin gibi oluyorum
canım aynı şekilde ben de zorlandım biraz 😬 ilk kez denedim bugün ama asla derine itemedim. vajinaya dokunduğum zaman istemsiz kasılma hissediyorum ve rahim daha da kasılıyor ya da kasıkta ağrı falan oluyor. fitil daha etkili dendiği için yaptım böyle ama cidden ucunda kalıverdi sanırım 🥲 akşama da başaramazsam ağızdan almaya devam ederim
Ay sorma ya, yatağa uzanıyorum fitili atana kadar derin nefes al ver gören doğuruyorum zanneder öyle bir triplerdeyim 😅

Kızlar merhaba, utanarak birşey sorucam size 🙈 gece uykumdan tuvaletimi yapıyorum diye uyandım ve hemen kendimi kastım tuvalete gittiğimde hem çamaşırımin hemde pijamamin islandigini gördüm üzerimi değiştirip duş alıp uyuduktan sonra farkına vardım acaba su sızıntısı olabilir mi diye🤔 ama su sızıntısı olsa kendimi kastigim zaman durmaz devam ederdi değil mi? Sabahtan beride vajinada ağrı ve sızlama var garip bir his var. Yarın sabah doktor kontrolüm var ama kafama çok takıldı

Kızlar merhaba, utanarak birşey sorucam size 🙈 gece uykumdan tuvaletimi yapıyorum diye uyandım ve hemen kendimi kastım tuvalete gittiğimde hem çamaşırımin hemde pijamamin islandigini gördüm üzerimi değiştirip duş alıp uyuduktan sonra farkına vardım acaba su sızıntısı olabilir mi diye🤔 ama su sızıntısı olsa kendimi kastigim zaman durmaz devam ederdi değil mi? Sabahtan beride vajinada ağrı ve sızlama var garip bir his var. Yarın sabah doktor kontrolüm var ama kafama çok takıldı
Benim doktorum hep derdi ki su olsa durduramazsın devamı gelir, ama tabi ki bilemiyorum genede bence gün içinde kontrol etmekte fayda var devamı gelirse hemen gidersin canım

Su geldiğinde kontrol edilemezmiş birden gidermiş. Bence idrara çok sıkıştığınız için kaçmıştır. Ben de idrsra sıkıştığımda hemen gitmezsem farketmiyorum ama iç çamaşırımda ıslaklık oluyor

Benim doktorum hep derdi ki su olsa durduramazsın devamı gelir, ama tabi ki bilemiyorum genede bence gün içinde kontrol etmekte fayda var devamı gelirse hemen gidersin canım
Evet bende hep öyle duydum ancak sızıntı diye bir durum varmış ama ondada devamlılık şart sanırım. Bugün biraz daha dinlenmeye çalışıp kontrol ediyorum☺️
Su geldiğinde kontrol edilemezmiş birden gidermiş. Bence idrara çok sıkıştığınız için kaçmıştır. Ben de idrsra sıkıştığımda hemen gitmezsem farketmiyorum ama iç çamaşırımda ıslaklık oluyor
Evet bende öyle duydum ama işte bazen bebiş yukarıdan küçük bir alan yirtarsa sızıntı şeklinde olabilir yazınca internette biraz tedirgin oldum. Bu tarz bir durumda ilk defa geldi başıma 🙈 gerçi hamileliğin son aylarında olur yazıyor internette ama insan yinede inanamıyor kaç yaşına geldim idrar mi kaçırdım diye😅🙈 ah bu hamilelik bizde çok şey değiştirdi 🙈

Selam kızlar, dün akşamdan beri ara ara hafif kahverengi lekelenmelerim oluyor neden oluyordur sizce ya, içim rahat etmedi daha önce gittiğim doktora sordurdum hastaneye gitmemi söyledi şimdi hastaneye gidiyorum. Oysaki yarın sabah kontrolüm vardı

Selam kızlar, dün akşamdan beri ara ara hafif kahverengi lekelenmelerim oluyor neden oluyordur sizce ya, içim rahat etmedi daha önce gittiğim doktora sordurdum hastaneye gitmemi söyledi şimdi hastaneye gidiyorum. Oysaki yarın sabah kontrolüm vardı
Çok geçmiş olsun canım git mutlaka bize haber ver bugün yarın farketmez Allah korusun bir günde herşey oluyor zaten ya normal bir şeydir yada başka bir şey vardır geciktirme inşallah kötü bir şey değildir

X