Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    118
Bana da doktorum aylık testler yaptırıyordu . Yeni bua y yaptığım teste Kansızlık başlamış demir hapını limonlu suyla iç dozajı artır dedi. Biraz kafama takıldı ekstra kansızlık için ne yapabilirim fikriniz varmı ??

Yolk varsa zamanla bebis guclenecektir. Sen bunları düşünme. Sağlıklı beslenmeye çalış. Ben 3. Ayımda ikizlerin olduğunu öğrendim. Birinin kesesi küçük suyu azdı ve aralarında 1 hafya vardı. Hiç aklıma takmadım. Dedim ko benim çocuklarım güçlü toparlayacak. Kısa sürede kardeşini yakaladı aynı haftaya aynı kiloya geldi. Suyu normale döndü. Sende güçlü dur kafanı olumsuz şeylerden uzak tut. Geç dollenmedir. Emin ol ilk haftalarda bebekler biranda gelişiyor. Haftası haftasına tutmuyor. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini

Benimde yarım saate falan sürdü . Ama bir on dakika elini yüzünden çeksin diye uğraştı. Onlar her şeylerine bakıp fotoğraflıyolar bana cd verdi bir de rapor verdi. Bakmıştır sen fark etmemişsindir canım benim . Zaten doktor bakarken yanındakine bir şeyler konuştu ben hiçbir şey anlamadım sadece bana sağlıklı dedi benim için yeterliydi e cinsiyette değişmez artık neredeyse doğdu doğacak yolu yarıladık

Keçiboynuzu, dut, karaüzüm pekmezini eşit derecede karıştırıp bir tatlı kaşığı günlük yemek hem kansızlığa hem demire iyi geliyor canım

Bende cd de yok. Tam yüzü çok açık güzel foto alırız dedi renkliye geçti sırtını döndü benimki elde var 0 yani bende artık değişmez diye düşünüyorum

Keçiboynuzu, dut, karaüzüm pekmezini eşit derecede karıştırıp bir tatlı kaşığı günlük yemek hem kansızlığa hem demire iyi geliyor canım
Bende cd de yok. Tam yüzü çok açık güzel foto alırız dedi renkliye geçti sırtını döndü benimki elde var 0 yani bende artık değişmez diye düşünüyorum
Teşekkür ederim canım benim yapayım bunu.

Ya sorma pek nazlı bu bebeler bu gizem ne niye yüzler kapanıyor illa anaları merak etsin bu bebekleri

Cnm ödeme yapılacak en birinci şey tuzu kesme.paketli dışarda yediklerimizde zaten hep var biliyorsun.hep evde haşlama , tuzsuz şeyler , bol yeşillik ,salatalık, domates, tuzsuz yumurta ,az karbonhidrat…günde 4 lt su mim. Alman gereken mim Su miktarını güncel kilonu 0,36 ile çarparak bulabilirsin.ama o mim ödemsiz vücutta olan ihtiyaç.ödemli vücutta onun iki katı olmalı. ve bol bol dinlenme.uzanıp yatıcan,bol uyku…arada ufak hareketler.yormadan yürüyüş..dinlenince hem fazla yeme ihtiyacı da olmuyor bende enerji harcamadıgım için.Birde özellikle ödem yapmış bölgelere soğuk - buz kompres, soğuğa yakın duş.serinde bulunma.kereviz ve zerdeçal da okudum bi yerde bugün onu sende araştır istersen.birde en önemlisi yeterli probiyotik alımı.

Ama çalıştığım İçin dinlenme kısmını çok yapamıyorum o yüzden hep ödemim var. Bunlar için evde biraz boş yatmak gerekiyor..
F frdn

Valla kuzum yasak olmasa dalak karaciğer ne bulursan içinden geç diycem de Benim kayınvalidem demir eksikliğine bağlı anemi geçirmişti. Hemoglobin 6'ya düşmüştü o zamandan hatırladığım takviye yapıldı her gün serumla takviye verildi ama onun dışında doktoru sakatat ve bol et önermişti benim kv et sakatat yemez hiç sevmez mesela. Bildiğim kadarıyla en iyisi bol kırmızı et tüketmek. Benim de kan 13 tü geçen ay bu ay 12 olmuş mesela altına düşerse vercem ilaç bebişin artık büyüdü organları gelişti şimdi sadece kilo almaya bakacak senden bol bol çalacak dedi bence düşmesi normal takviyelerle toparlayacaktır inşallah.

Dile mi yok artık bizim bakılmamiş o zaman o kdr detayli bakmadilar ya bnde hep nette flaan 1 saat sürüyo 40 dk falan yazınca buna hazirlamiştim kendimi gerçekten kisa sürdü ama cinsiyet nedir sizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…