Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 31 46,3%
  • erkek

OY: 35 52,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,5%

• Ankete Katılan
    67
Bu tog değerli tulumları nereden bulacağız? Trendyoldan falan bakıyorum öyle b filtreleme yok sadece yazarsam çıkıyor. Sadece buna özel ürün satan bi marka vs var mı?
Owli ve Ergotouch’a bakabilirsin en çok önerilen bunlardı. Owli’nin 3 yaşa kadar kullanılabilen bir tulumu var hatta benim de gözüm onda

2.gebeliğimde doktorum istemişti ama yapmamışlardı. Sonrasında 1,5 yıl adetim normale dönmedi diye hastaneye gitmiştim o zaman bir sürü test yapılmıstı içindeymiş. Şimdiki doktorum neye istinaden istediğini söylemedi muhtemelen 2 düşük geçirdiğim için olabilir.
Anladım canım, tekrar çok geçmiş olsun.. 🙏🏻

Beni 5 haftalıkkrn aradılar bilgilerimi aldılar sonra ne ses var ne bi şey. Kan tahlillerimi yenilemek için kendim mi gitsem bilemedim. Kendi doktorum 20 de tetanoz var sağlık ocağında dedi onu mu beklesem
ben 1 kere kan verdim sağlık ocağında sonra hep dahiliyeye verdim. tiroid hastası olduğum için dahiliye kontrolüm var zaten her ay. bence tetanozda gidin bi' şey yapmıyorlar zaten.

Bu tog değerli tulumları nereden bulacağız? Trendyoldan falan bakıyorum öyle b filtreleme yok sadece yazarsam çıkıyor. Sadece buna özel ürün satan bi marka vs var mı?
Arkadaşım da Kidze önerdi henüz bakmadım ama o her yaşına göre kidze almış üstünü falan örtmemiş yaz kış. Uyanır uaynmaz dışarı çıksak bile hasta etmiyordu diyor. Orange bu arada senin bebiş kız bence kafa şekli çok güzel geldi bana öyle bir vibe aldım :)

canım onda da soyle acıkladılar allah korusun diyelim ki hastane içinde cocugu düşürdün ve birsey oldu direk sorumlusu hastaneymiş o sebeple seni kapıdan cıkarana kadar bebeği onlar tasıyor oto koltugunda
Çok doğru bir uygulama. Sanırım liv hastanesinde de zorunlu. Ben de araç koltuğu olarak kullanırım en azından 6-7 ay diye alacağım puseti. Aracımız yok en azından ufakken hastaneye giderken takside kullanırız diye. Sonrasında nasip araba almak çok istiyoruz olursa hemen araç koltuğu alacağım. Pusete sığmayınca takside çok sıkıntı çünkü 😔

Arkadaşım da Kidze önerdi henüz bakmadım ama o her yaşına göre kidze almış üstünü falan örtmemiş yaz kış. Uyanır uaynmaz dışarı çıksak bile hasta etmiyordu diyor. Orange bu arada senin bebiş kız bence kafa şekli çok güzel geldi bana öyle bir vibe aldım :)
Ay biz de kafasını çok sevdik ya eşimle tartışmalıydık dün ama baka baka bi hal oldu fotoğrafa, barıştık mecbur ksfkf

Evet ya zaten üstünü örtmeyin diyorlar ani bebek ölüm sendromlarının bir kısmının sebebi de oymuş. O yüzden tog'u iyi seçmek gerekecek. Ama önce odanın ısısı lazım tabii şimdi almak erken olur

Ayrıntılı ultrason ve şeker yüklemesi hakkında ne düşünüyorsun ?
Ayrıntılı ultrasona gireceğim çünkü Allah korusun bir hastalığı varsa hemen doğum sonrası müdahale gerektiren şeyler oluyormuş bilmekte fayda var diye düşünüyorum. Şeker yüklemesi de yaptıracağım çünkü günde beş baklava yiyen bana dokunmaz açıkçası 😂

kızlar demir kalsıyum vitamın olan kullanan varmı ben hala almadım kafam karstı doktrm taraftar degıl hala ıstyrsan al dedı :) sizler neler kullanyrsnz . eksık bısey kulanm istemyrm .

kızlar demir kalsıyum vitamın olan kullanan varmı ben hala almadım kafam karstı doktrm taraftar degıl hala ıstyrsan al dedı :) sizler neler kullanyrsnz . eksık bısey kulanm istemyrm .
Vitamin değerlerin yerindeyse eğer bence gerek yok çünkü benide artık düşündürüyor evet gebeliğin başında kullanmamız gerekliydi çünkü bebek tamamen kanımızdan besleniyordu şimdi artık yediğimiz yiyeceklerden besleniyor eğer doğal sebze meyve kırmızı et balık tüketiyorsan birde süt kefir yoğurt düzenli tüketiyorsan gerek yok ama ben bunları düzenli yapamam diyorsan o zaman vitamin almak gerekior

Vitamin değerlerin yerindeyse eğer bence gerek yok çünkü benide artık düşündürüyor evet gebeliğin başında kullanmamız gerekliydi çünkü bebek tamamen kanımızdan besleniyordu şimdi artık yediğimiz yiyeceklerden besleniyor eğer doğal sebze meyve kırmızı et balık tüketiyorsan birde süt kefir yoğurt düzenli tüketiyorsan gerek yok ama ben bunları düzenli yapamam diyorsan o zaman vitamin almak gerekior
çalıstıgım için evet düzenli alamayrm. oyzuden bole sankı ıcım buruk . oyuzden almak ıstedm acıkcası ama doktrm hersey yıceksn dedı . oyle vıtamın al dedı . kaldm kararsz valah :KK43:

Ay biz de kafasını çok sevdik ya eşimle tartışmalıydık dün ama baka baka bi hal oldu fotoğrafa, barıştık mecbur ksfkf

Evet ya zaten üstünü örtmeyin diyorlar ani bebek ölüm sendromlarının bir kısmının sebebi de oymuş. O yüzden tog'u iyi seçmek gerekecek. Ama önce odanın ısısı lazım tabii şimdi almak erken olur
Zaten oda ısısı 20-24 derece ideal diyorlar çocuk için kışın kaloriferi köklememek gerek o yüzden tog hiç anlamıyorum öyle şeyleride küçücükken zaten uyku tulumu giydirilmez gibi kundak yapıyorlar genelde ilk zamanlar büyüdükçe heralde uyku tulumu olur

çalıstıgım için evet düzenli alamayrm. oyzuden bole sankı ıcım buruk . oyuzden almak ıstedm acıkcası ama doktrm hersey yıceksn dedı . oyle vıtamın al dedı . kaldm kararsz valah :KK43:
Omega içerekli vitamin istersen ocean mummy önerebilirim ben gebeliğin başında kullanmıştım değerlerimi gerçekten yükseltmişti şuan doktorum probiyotik içerikli verdi vinalac diye bir ilaç o demir ilacı kullandığım için kabız yada ishal yapmasın diye ben günlük süt alıyorum iki günde bir litreyi bitiriyorum kalsiyum açısından iyi zaten ayran da tüketiyorum ordan eksiğim yok ama diğerlerini tabi öyle hamile influserlar gibi sabah öğle akşam ayrı vitaminli tabak hazırlayamıyorum ondan mecbur alıyorum

X