Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    169
Kızlar bebişi erkek olanların ultrason görüntüsü varmı acaba.biz 28 haftadayız ama 27 ile uyumlu sürekli 1 hafta gerideyiz.Testisler daha inmemiş dedi merak ediyorum inince görüntü nasıl olacak. biraz değişik duruyor bizimki.Ama test sonuçları çok şükür temizd
Eşim doktor ilk kez pipisini gösterdiğinde görmediği için detaylı ultrasonda doktora eşime pipiyi göstermesini istediğimde bu fotografı çekip üstüne pipi yazıp vermişti. Birinin işine yarayacağını düşünmemiştim☺️ 21. Hafta detaylı ultrason görüntüsü bu canım. Dilerim bir an önce bu konuyla ilgili tüm soru işaretlerin son bulur. Takip ettiğim için biliyorum ziyadesiyle yoruldun. 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_3268.jpeg
    IMG_3268.jpeg
    73,2 KB · Görüntüleme: 73
Oluyor valla irkiliyorum yerinden zıplıyorum. Kaburgama tekme atıyor gibi ya da yanlara. Hatta vajinaya atıyor gibi bazen. Ama bazende hissetmekte cok zorlanıyorum
Aynen geçen gün oturduğum yerde yerimden sıçradım öyle acıdı battı yani dün mesela aşırı hareketliydi bugün sabahtan beri sürekli uyku halinde tek tük hareketi oldu sadece anlamadım

Eşim doktor ilk kez pipisini gösterdiğinde görmediği için detaylı ultrasonda doktora eşime pipiyi göstermesini istediğimde bu fotografı çekip üstüne pipi yazıp vermişti. Birinin işine yarayacağını düşünmemiştim☺️ 21. Hafta detaylı ultrason görüntüsü bu canım. Dilerim bir an önce bu konuyla ilgili tüm soru işaretlerin son bulur. Takip ettiğim için biliyorum ziyadesiyle yoruldun. 🙏🏻
Teşekkür ederim canım.21.haftada minik oluyor biraz burdan ayırt edilmiyor 🙏

Aynen canım biraz daha idare et zaten az zamanımız kaldı yatıp dinlenelim bol bol. En son 30 dendi hastaneye yattığımda 22 demişlerdi ama hastanede ilaçlarla uzadı çok şükür bide bebek çok aşağıdaymış benim olması gerekenden aşağıda dedi daha aşağısına inmesini istemiyoruz dedi doktorum
benim bebek nerede acaba onu bile bilmiyorum. pazartesi günü her şeyi detaylı soracağım inşallah kendi doktorum bir gelsin. 30 iyi ya benim de 30a çıkar umarım. zaten 3cmin altına düşmesin yetiyor sanırım bu haftalarda.

benim bebek nerede acaba onu bile bilmiyorum. pazartesi günü her şeyi detaylı soracağım inşallah kendi doktorum bir gelsin. 30 iyi ya benim de 30a çıkar umarım. zaten 3cmin altına düşmesin yetiyor sanırım bu haftalarda.
Bizi de haberdar et pazartesi canım inşallah güzel haberlerle gelirsin

Ay iyi maşallah canım bence sıkıntı olmaz ya geriden gelmesi ilerden gitmesi falan bunlar çok önemli değil diye düşünüyorum ama yinede ihmal etme kuzum dualarım seninle inşallah güzel sonuçlar alıcaksın sakın umutsuzluğa kapılma bebeğin seninle çok şükür alışveriş yapmaya başladınmı peki annesi neler aldın hastane çantası hazır mı 🥰
Kuşum valla alışverişi bitti minnoşumun nasipse haftaya 30 olacağız inşallah o zaman annemle birlikte hazırlayalım dedik. Her şeyini yıkadık ütüledik kaldırdık. Araç gereçlerini de haftaya kaynatır çantalarız artık 💖🥰🥰 sizde alışveriş ne alemde
lily doğum sonrası devammı kuşum ?
Minnoşum yok ya yani o ofiste devam asla etmem. Hatırlıyorsunuz sürecimi. Kendi ofisimi açayım diyorum 🥰

Ay bırde yazmıs lar pıpı dıe 🤣🤣🤣sabah sabah gülücegım yoktu

Kızlar bugün fizikçim bana dediki yüzünün sağ tarafı şimdiye kıpırdamaya başlaması lazımdk anlamış değilim dedi hiç hareket yok hala 23 gün oldu 12 gündür de fiziğe gidiyorum hocaya falan mı gitsem bursada tanıyan bilen varmı bi okusalar beni gitsem de üstümde bişey var kesin hissediyorum hasetlenen kıskanan çok etrafımda
Kuzum hacıyla hocayla düzelecek bir şey değil. Benim annem uykusunda sağ tarafından felç geçirdi bundan 2 sene önce. Ki kalp hastası haliyle. Durumu bayağı ciddiydi anlayacağın. Tedavisi esnasında 7/24 yanındaydım. 3 ay hastanede yattık, doktorlarla terapistlerle olan terapi saatleri dışında fizik tedavisini odada ben sürdürdüm. Sürekli konuşturmaya çalışıyordum (hem yüz kaslarını, hem dilini çalıştırsın diye hem de konuşma bozukluğu oluştu inme geçirdiğinden dolayı), fırçayla sinirlerine uyarmalar yapıyordum. Yoğun bir şekilde gün içerisinde çalışıyorduk. Ama bu esnada ne ben anneme hastaymış gibi davrandım ne de annem kendini bıraktı. 🧿 Moralinin düştüğü günler de oldu insanlık hali, inanır mısın morali bozulunca motivasyonu düşünce tedavisi anında geriliyordu. Kendi gözlerimle şahit olmasam abartıyor derdim belki de.
Velhasıl, zor bir durum içerisinde olduğunun farkındayım, sadece moral ve motivasyonun iyileşme üzerinde tahmin edemeyeceğin kadar büyük bir etkisi var güzelim. İnşallah sen de iyileşeceksin, terapistlerinin dediklerini aynen yap, ev için egzersiz verdiyse mutlaka fazla fazla yap ve olumlu düşün 💖

Kızlar ben diğer çocuklarımda bebek losyonu kullanmadım hiç şimdi losyon aldım bunu alınca bebek yağına gerek oluyor mu?
Bir de ben emzirme atleti ve sütyeni kullanamıyorum kaplı atletlerden alayım diyorum var mı önereceğiniz

Kızlar izlediğiniz belgesel var mı hamilelik çocuk yetiştirme vs ile ilgili ? Artık bilinçli olmak adına izleyelim diyoruz eşimle malum 2 aydan az kaldı. Nedense 38+'larda gelecek gibi hissediyorum minik insanım

Son aylarda iştah artardı hani ya ben yemek yiyemiyorum :KK43: iki lokma yiyorum dünyayı yemiş gibi şişiyorum bebişimi nasıl beslicem böyle :KK43:
Ben de öyleyim canım.En başından beri hiçbişey yiyemiyorum.Güya gebelikte herkes iştahın açılır Kilo alırsın demişti 😃Bebek hep geriden geliyor

X