Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113
Yılan hikayesine döndü senin ya 😂 hiçte birşey diyemiyorum 😀belli olmuyor heran değişebilir de değişmez de 😀😀
Ahahha valla başkasında duyduğumda inanmazdım asla başıma geldi resmen 🤦🏻‍♀️😂ayy birde ben kızımda 11+2 iken öğrenmiş biriydim 5 sene önce bunun böyle oluşu ayrı Garp geldi😂😂😂
İnş değişmez artık yaa dayanamadım aldım çünkü artık bir şeyler 😂😂😂

Oyyyy maşallahhhh nazlı güzel ya :KK70: her şeyin yolunda olmasına çok sevindimmm

Bende öyle bebeim cok şükür,🤩🙏
Ohh çok şükür benimde 4 temmuzda randevum doktor suyun az fazla dedi ama canım sıkıldı bakalım bende diğer tüm arkadaşlarda sorunsuz sıkıntısız girip çıkalım inş detaylıdan
Az fazla demiş canm bence takma kafana
Aminn☺🙏
Kızlar birde benim cinsiyet hikayesini biliyorsunuz En son 20+2 de 2 gün önce gittim erkek dedi ilk defa üstüste 2 kontrolde aynı dedi değişir mi sizce bir daha fobi oluştu artık
Bence değişmez artk tatlm 20 haftada erkek dediyse
Bak normalde 4 haftada ya kontrol kızın sana 2 haftada ayarlamış randevuyu 😀 artık bebişlerimiz sağlıklı olsun da gerisi önemli değil gibi 😘
Öyle öyle vllla canm:))
Cok şükür ☺ darısı sana

Çok sevindim canım, sağlıkla doğsun inşallah. Bu seneki kız erkek bebekler gerçekten çok nazlı düzgün yüzlerini göremiyoruz 😄 hepimiz iyi haberler alırız inşallah detaylı ultrasonda bende 17 temmuzda gidicem, çok merak ediyorum kızımın suratını 🫠
Evet yaa nazlılar:)) amin güzelim sağlıkla da kucağımıza alalım
Kızz bende yüzünü merak ediyordum ama malesef göstermedi🤣🤣

Günaydın kızlarmmm🤩 detaylı ultrasonum vardı bgn
Şükür herşey yolunda sağlıklı bir kız bebecik
Amaa nazlı mı desem utanç mı desem saklamış kendini asla resim alamadı doktor
Her şeyini kontrol etti ama resmimiz yok
2 hadra snra yine gelin resim için dedi🤣
Ayyy maşallah barekallah inşallah hepimizin sonuçları tertemiz çıkar kuzum 🥰kız çocuğu nazı mı ne bu cimcimeler böyle yaa 🥰🥰

Canım ben başlarda kundak yapmayı düşünüyorum. anne karnında gibi hissediyorlar diye 3 aylık falan olunca bende uyku tulumuna geçmeyi planlıyorum inşallah.
Bende tulumu 3-6 aylık aldım yenidogdugunda bende kundak yaparım ama tabi öncekiler gibi kat kat değil yarım kundak yaparım elleriyle uyandirmasinlar kendini diye ayyy hayırlısı ile o günleri hepimiz görelim inşallah

Bende tulumu 3-6 aylık aldım yenidogdugunda bende kundak yaparım ama tabi öncekiler gibi kat kat değil yarım kundak yaparım elleriyle uyandirmasinlar kendini diye ayyy hayırlısı ile o günleri hepimiz görelim inşallah
Bak şöyle bir şey var gördün mü bunu belki kullanabilirsin bende başlarda yarım kundak düşünüyorum e bebek de 100 lira falan bunlar cnm

Eklentiler

• IMG_3541.png
    IMG_3541.png
    354 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_3540.png
    IMG_3540.png
    148,3 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar bebeğin hareketlerini hissetmeye başladıktan sonra ne sıklıkla hissediyorsunuz? Benimki maşallah hiç durmuyo içerde sürrekli bi hareket hissediyorum 2 gündür hissetmeye başladım ama anlamadım hiç uyumuyor mu😂

Bak şöyle bir şey var gördün mü bunu belki kullanabilirsin bende başlarda yarım kundak düşünüyorum e bebek de 100 lira falan bunlar cnm
Ebebege gidince bakayım canım böyle sadece kollarını içine alanlar varya onlardan düşündüm birde klasik müslim örtü aldım belki lazım olurda sararim diye ayyy bana kalsa herşeyi alasim var ahhhh bu ülkenin pahalılığı yokmu mecburen seçmek zorunda kalıyoruz

Hele bir ara takmıştım elektrikli yuvarlak sallanan anakucagi oluyor ya ondan çok istiyordum sonra okudum sıkılıyormuslar babyjon varya zıplayan birşey ondan alayım diyorum tabi muadili marka olan çok pahalı

Ebebege gidince bakayım canım böyle sadece kollarını içine alanlar varya onlardan düşündüm birde klasik müslim örtü aldım belki lazım olurda sararim diye ayyy bana kalsa herşeyi alasim var ahhhh bu ülkenin pahalılığı yokmu mecburen seçmek zorunda kalıyoruz

Hele bir ara takmıştım elektrikli yuvarlak sallanan anakucagi oluyor ya ondan çok istiyordum sonra okudum sıkılıyormuslar babyjon varya zıplayan birşey ondan alayım diyorum tabi muadili marka olan çok pahalı
Canm çocuktan çocuğa değişiyor her şey ben kızımda bebek arabası bile kullanamadım asla durmadı içinde sadece ilk 6 ay puset(onda da durmuyordu ağlıyordu ) onun dışında kucak ki zaten 9 aylık yürüdü asla girmedi bir daha bebek arabasına o yüzden zamanla almak daha iyi her gördüğümüzü almayalım
Evet bende elektrikli olanı istiyorum ama kızım gibi durmazsa boşa alınmış olur

Çok merak ediyorum hani bu 2. trimester hamileliğin balayıydı? İlk trimesterde prensesler gibi gezen ben, şimdi ebemi tersten gördüm kızlar. Huzursuz bacak sendromu, düşük tansiyon, geçmeyen reflü, ani üşüme ani sıcak basmaları, konuşurken bile gelen nefes darlığı, bebikomun hiç vicdanı yokmuş gibi vajen kısmını dürtüklemesi, bitmeyen sancılar, geceleri 0 uyku ama gündüz sıcaktan uyuyamama, kabızlık... Bu hesaba göre ben son trimesterde yokum. Ben 20. haftada elendim arkadaşlar size başarılar 😂

Herkese merhaba kızlar. Biz doktor kontrolünden çıktık çok şükür oğluşumuz iyi. İki seferdir yüz üstü secde pozisyonunda yatmış yüzünü assssla göstermeyen bir bebeğim var babası gibi fotoğraf çekinmeyi sevmiyor hiç fotosu yok 🥲 doktorumuz çok önemsiz bir kist var beyninde ama bu haftalarda oluyor kayboluyor haftaya detaylıda daha net görünür ama ben çok önemsiz görüyorum dedi. Bir de alt ast değerim çok hafif yüksek çıkmış daha önce böyle birşey yaşayanlar vardı sanırım. Bir fikriniz var mı acaba?

Çok merak ediyorum hani bu 2. trimester hamileliğin balayıydı? İlk trimesterde prensesler gibi gezen ben, şimdi ebemi tersten gördüm kızlar. Huzursuz bacak sendromu, düşük tansiyon, geçmeyen reflü, ani üşüme ani sıcak basmaları, konuşurken bile gelen nefes darlığı, bebikomun hiç vicdanı yokmuş gibi vajen kısmını dürtüklemesi, bitmeyen sancılar, geceleri 0 uyku ama gündüz sıcaktan uyuyamama, kabızlık... Bu hesaba göre ben son trimesterde yokum. Ben 20. haftada elendim arkadaşlar size başarılar 😂
Ayyy dur kız daha 30larda feleğin şaşacak senin 😂

Kızlar Multi vitaminin yanında sizlerde demir ilacı kullanıyor musunuz ve günde kaç adet ? Multi vitamin ve artık sabah akşam demir ilacı reçete etmiş doktorum. İkisininde içeriğinde folik asit var bu şekilde fazla doz almış olucak mışım gibi geliyor.

Kızlar ya size bişey soracam.
Bir ara grupta konuşmuştuk bı kaç kişinin de bu sorunu vardı afadersiniz ama tükürük fazla salgılanıyor falan diye konuşmuştuk. Bende hala geçmedi 19. Haftamdayim ve biraz hafifletme oluyor arada sonra geri çoğalıyor geçen var mı ya da benim gibi bu şikayeti devam eden. Dışarı çıkmak istemiyorum ya 3.5 aydır boyle yaşıyorum ve çok zor oluyor artık doğuma kadar sürecek diyede korkuyorum

Ben varım canım 15. Haftaya kadar o tükürük bezinin fazla salgılanması beni mahfetti ağzımda doldukça midemi bulandırıyordu çok şükür sonra geçti hele uyurken ağzımdan akıyordu annemde de oluyormuş hamileliklerinde benimki geçti çok şükür geçer inşallah seninde
Kızlar ya size bişey soracam.
Bir ara grupta konuşmuştuk bı kaç kişinin de bu sorunu vardı afadersiniz ama tükürük fazla salgılanıyor falan diye konuşmuştuk. Bende hala geçmedi 19. Haftamdayim ve biraz hafifletme oluyor arada sonra geri çoğalıyor geçen var mı ya da benim gibi bu şikayeti devam eden. Dışarı çıkmak istemiyorum ya 3.5 aydır boyle yaşıyorum ve çok zor oluyor artık doğuma kadar sürecek diyede korkuyorum

X