2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Aynı senin yaşadıkların gibi kuzu bana da kıza benziyor ama hiç kesin bişey diyemem sen çok ısrar ettin diye tahmin de bulunuyorum dedi. Ay bence bizimkiler kız olacak, erkek olsa 12-13.haftalarda görürdü diye düşünüyorum ben valla
Bence de kuzum erkek çocukları pipiyi hemen gösteriyor belki 10’da 1 kendini geç gösteren ama kızı emin olalım diye 16. Haftaya kadar bekliyorlar inşalllah sağlıkla gelsinler de canım bir kaç hafta sonra öğrenmeye razıyım ben 🥰

Olduk mu 3☺️ senin çocukların cinsiyeti ne benim iki erkek bu belli değil
2 kız benim. Galiba bu da kız ama tam net diil. Bacak arasını gösterdi doktor 11 haftaiki cizgi vardı cıkıntı felan yoktu 😂 hep erkek hissediyordum ama hayırlısı😊
Beni de hamile kalmadan bi ay önce yakaladı geçmişti yine olmuş
Bol su içmeye dikkat etmeliyiz. 1.5 ltlik sulardan almaya başladım bugün koydum masama oyle içmişim yoksa hiç içemiyordum. Evde de bir tane bitirdim. 3er lt içmek lazım

2 kız benim. Galiba bu da kız ama tam net diil. Bacak arasını gösterdi doktor 11 haftalıkken iki cizgi vardı cıkıntı felan yoktu 😂 hep erkek hissediyordum ama hayırlısı😊
Napacaz ikimizinki çıkmaz sokak😂bende kız hissediyorum bu erkekmi diyorum yoksa dediğin gibi hayırlısı rabbim inşallah gönlümüze göre verir

Napacaz ikimizinki çıkmaz sokak😂bende kız hissediyorum bu erkekmi diyorum yoksa dediğin gibi hayırlısı rabbim inşallah gönlümüze göre verir
Vall ben hep diyordum kendimi hiç erkek annesi olacak gibi hissetmiyorm, 4 tane de dogursam kız dogururum keşke öyle konuşmasaymışım😂 eşimin hevesine heveslenmiştim erkek diye ama hayırlı evlatlar olsun saglıklı olsunlar da önemli değil gerisi.

Eşimde heveslendi bende hele ben tokalara kıyafetlere bitiyorum zaten aynı şeyi bnde dedim kendimi hep erkek annesi gibi görüyorum diye dur bakam bizi gören duyan rabbim büyük 🤲🏻

Benim de artık rüyalarıma giriyor rüyamda cinsiyet öğreniyorum sürekli :) bu hafta sonu doktorum yok diye gidemiyorum mecburen 16. haftada gitmiş ve öğrenmiş olacağız nasipse. ama artık öğreneyim :) rahat uyku uyumak istiyorum. heyecan yapıyorum :)
sağlıcakla gelsin en büyük temennim o. ilk bebek ve ne verirse Rabbimden başım gözüm üstüne yeter ki sağ salim kavuşalım :)

Bu arada herkesin kesinleşti neredeyse birkaç kişi kaldık kesinleşmeyen cinsiyet ve aşırı merak ediyorum suan farklı biri 13. Hafta biri 14. Hafta bi kız bi erkek dedi emin olamadı sizce suan 16 haftalığım ama fırsatım yok gitmeye yorumlayın bakim hanımlar
Bana kız gibi geldi canım 😊 bende merakla haftaya gitmeyi bekliyorum cinsiyet için 🙈 çokta özledim zaman geçmiyo

Benim de artık rüyalarıma giriyor rüyamda cinsiyet öğreniyorum sürekli :) bu hafta sonu doktorum yok diye gidemiyorum mecburen 16. haftada gitmiş ve öğrenmiş olacağız nasipse. ama artık öğreneyim :) rahat uyku uyumak istiyorum. heyecan yapıyorum :)
sağlıcakla gelsin en büyük temennim o. ilk bebek ve ne verirse Rabbimden başım gözüm üstüne yeter ki sağ salim kavuşalım :)
16. Haftan ne zamana denk geliyor canım inşallah Allah gönlüne göre verir 🥰🥰🥰bende rüyamda çok görüyorum 😀

iyi akşamlar kızlar. canım sen de bacak arasını görüp mü kız demişti. bana da kız denildi bacak arası goruldu 17+4 üm şuan alışveriş yapmamak için kendimi zor tutuyorum boyle şeyler de duyunca bekleyeyim diyorum ama almak da istiyorum😀
Benim 13 /14 haftalarda bacak arasından kız dedi hep. Başından beri kız dedi ben fetal dna yaptırdım 14. Hafta sonu geldi erkek çıktı şok oldum. Testten sonra tekrar gittim kontrole bu kez bacak arasını açmadı nasipse yarın kontrol var inşalalh gözümle görürüm😅😅. Senin büyük aslında kaçıncı haftanda kız dedi

X