2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Önce doktorla paylaşıyorlarmış canım bizdekinde raporu bana doktor haber verdi baya ağladım valla duygu boşalması oldu herhalde
Ya tabiki mutlulık gözyaşları insan ister istemez stres yapıyo 🥲
Nereye vermiştin canım bana hem sana hem doktora gitxek rapor dedi. Cinsiyet içinde raporda belirtemiyoruz dokyor arayıp öğrenebilir dedi

Hanımlar güzel haberler ile geldim çok şükür dna testim iyi çıkmış doktor yazdı şimdi. Cinsiyet öğrenmek ister misiniz dedi erkek bebeğim olacak Allah’ın izniyle 💙🤲🏻 Çok değişik duygular içindeyim 💙
Canım benim çok sevindim ya gözün aydın. Valla çok dua ettim sana çok şükür sonucun iyi gelmiş. Ben de oğlum olacağını öğrenince çok değişik duygular içindeydim 😂

Var var var olmaz mı bana da haftalarca kız denildi hop teste erkek çıktı 🥰
iyi akşamlar kızlar. canım sen de bacak arasını görüp mü kız demişti. bana da kız denildi bacak arası goruldu 17+4 üm şuan alışveriş yapmamak için kendimi zor tutuyorum boyle şeyler de duyunca bekleyeyim diyorum ama almak da istiyorum😀

Canım benim çok sevindim ya gözün aydın. Valla çok dua ettim sana çok şükür sonucun iyi gelmiş. Ben de oğlum olacağını öğrenince çok değişik duygular içindeydim 😂
Çok teşekkür ederim cnm Allah razı olsun 🙏🏻 Sen alıştın mı erkek anası olma fikrine 😀 ben bir süre bu şekilde değişik duygularla kalıcam gibi :)

17+2 den selam hanımlar 🌸 bir süredir yazamadım hiç. Sınav haftası baş ağrıları vs derken. Çok baş ağrım oluyor bu aralar perişan oluyorum. Bu cuma randevum var bakalım inşallah iyidir oğlum 💙 haziran 11 de de detaylı ultrason randevusu aldım inşallah sorunsuz atlatırım🤲🏻

Kızlar bende enfeksiyon çıktı maalesef doktor tek kullanımlık toz ve duocıd verdi kullanan var mı veya kullanan oldu mu hamilelikte
Ben cuma günü cok hastaydım tüm vücudum agrıyordu kafamı kaldıramıyordum yataktan akşam acile gittim idrarda enf cıktı. Tek kullanımlık toz yazdı sadece ama 2-3 hafta önce de hafif idrar yolu enf olmuştum onda da sadece toz kullandım ve ilerlemiş belli ki yataklara düştüm o yüzden hekim arkadaşımı aradım bana da aksef verdi gebelerde de kullanılabilen antibiyotiklerden onu içiyorum. 1 günde toparladım ama tekrarlamasın diye bitircem mecbur antibiyotigi. İdrar yolu enf son aylarda cok istenen bir sey değilmiş su an için cok problem olmazmış

Ben cuma günü cok hastaydım tüm vücudum agrıyordu kafamı kaldıramıyordum yataktan akşam acile gittim idrarda enf cıktı. Tek kullanımlık toz yazdı sadece ama 2-3 hafta önce de hafif idrar yolu enf olmuştum onda da sadece toz kullandım ve ilerlemiş belli ki yataklara düştüm o yüzden hekim arkadaşımı aradım bana da aksef verdi gebelerde de kullanılabilen antibiyotiklerden onu içiyorum. 1 günde toparladım ama tekrarlamasın diye bitircem mecbur antibiyotigi. İdrar yolu enf son aylarda cok istenen bir sey değilmiş su an için cok problem olmazmış
Aksefi ne kadar sürede kullan dedi

X