2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Önce doktorla paylaşıyorlarmış canım bizdekinde raporu bana doktor haber verdi baya ağladım valla duygu boşalması oldu herhalde
Okulda bahçede nobetciydim, öğrencilerin arasında gözlerimden akan yaşlara engel olamamıştım da çaktırmadan kaçtım 🙈 Bekleme sürecinde her ihtimali düşünüyor insan

Kızlar selam ben 10 haftalık hamileyim aralık grubundayım . Aranızda devlette ikili tarama süreci nasıl oluyor deneyimleyen var mı ? Yani randevu alıp direkg gittiğinizde oluyor mu yoksa gidp tekrar farklı günde mi bakılıyor

Benim 13 /14 haftalarda bacak arasından kız dedi hep. Başından beri kız dedi ben fetal dna yaptırdım 14. Hafta sonu geldi erkek çıktı şok oldum. Testten sonra tekrar gittim kontrole bu kez bacak arasını açmadı nasipse yarın kontrol var inşalalh gözümle görürüm😅😅. Senin büyük aslında kaçıncı haftanda kız dedi
12 de %80 kız dedi 14 de kesin kız dedi o şekilde. ben de kız olduguna inanıyorum ama sadece alışveriş konusu kafamı karıştırıyor. oyle unisex renkler yerine de süslü püslü çiçekli böcekli şeyler seviyorum o yüzden ara renkler de almıyorum. senin olayın zaten benim kafamı karıştırıyor😅😅😅😅

Kızlar selam ben 10 haftalık hamileyim aralık grubundayım . Aranızda devlette ikili tarama süreci nasıl oluyor deneyimleyen var mı ? Yani randevu alıp direkg gittiğinizde oluyor mu yoksa gidp tekrar farklı günde mi bakılıyor
selam canım ikili degil de üçlü test zamanı devlete randevu aldım muayene olurken üçlü tarama testi yaptırmadım dedim o zaman yapalım dedi. hemen kan verdim bu kadar. aynı gün içinde yapılır zaten kan tahlili yani randevuya fkn gerek olmaz

Okulda bahçede nobetciydim, öğrencilerin arasında gözlerimden akan yaşlara engel olamamıştım da çaktırmadan kaçtım 🙈 Bekleme sürecinde her ihtimali düşünüyor insan
Bende iş yerinde çıktım balkona ağladım valla canım rahatlama geldi herhalde belki o yüzden :) cinsiyete ayrı ağladım :)

Ya tabiki mutlulık gözyaşları insan ister istemez stres yapıyo 🥲
Nereye vermiştin canım bana hem sana hem doktora gitxek rapor dedi. Cinsiyet içinde raporda belirtemiyoruz dokyor arayıp öğrenebilir dedi
Cnm panorama yaptı, 20 sinde kan verdim dün 28 inde doktor mesaj yazdı.zaten doktor adı almışlardı benden direkt doktorla paylaşmışlar benden önce.rapor bana daha gelmedi maile baktım bi iki güne de bana gelir herhalde.ama doktorun ağzından sonuç iyi çıktı lafını duymam yetti bana birde bence doktor görüyor sanırım söylemeyedebiliyor ben 13. Haftada öğrenmiş oldum çünkü

12 de %80 kız dedi 14 de kesin kız dedi o şekilde. ben de kız olduguna inanıyorum ama sadece alışveriş konusu kafamı karıştırıyor. oyle unisex renkler yerine de süslü püslü çiçekli böcekli şeyler seviyorum o yüzden ara renkler de almıyorum. senin olayın zaten benim kafamı karıştırıyor😅😅😅😅
E kesin kızz dediyee neden almıyorsun kızzz
Bana yüzde 95 kız demesine rağmen ev pembeler ile doldu 🤣anneler kuzenler fln hediye alıp duruyor 🥰🥰

Eşimde heveslendi bende hele ben tokalara kıyafetlere bitiyorum zaten aynı şeyi bnde dedim kendimi hep erkek annesi gibi görüyorum diye dur bakam bizi gören duyan rabbim büyük 🤲🏻
Dua niyetine denk gelmiş söylediklerimiz heralde😀 Allah büyük su bir kaç hafta daha ümidedebiliriz😊

Yaa bence minnacık benek erkek olsa bile çicekli şey giyemez mii ben de öyle şeyler seviyom çünkü nolcak😂 1 aylık bebek mavi de pembe de çillek de herşey giyer bence:)

Ee kesin kız demiş sana ya sen al tütü etekler 🤣 pembeli şeyler taşlı tuşlu parıltılı ay al kız al. Bende işte pantolon gömlek alırım 🤣🤣🤣

X