2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Hanımlar güzel haberler ile geldim çok şükür dna testim iyi çıkmış doktor yazdı şimdi. Cinsiyet öğrenmek ister misiniz dedi erkek bebeğim olacak Allah’ın izniyle 💙🤲🏻 Çok değişik duygular içindeyim 💙
Ayy aynısı bende de var yazın bana da bi erkek 🤣🤣

10+4’te erken dedi kendi doktorum diğer doktor erkek değil gibi dedi 13+1’de göremedim dedi ama benle üç arkadaşım hep 11-12. Haftalarda öğrendi cinsiyetlerinin erkek olduğunu parti yaptık hatta onlara 😀bende garip garip onları izledim haftam onlardan önde olmasına rağmen inşallah sağlıklı sıhhatli gelsin de razıyım cinsiyetini bir kaç hafta sonra öğrenmeye
Aynı bende sen gibiyim arkadaşlarım benden çok önce öğrendi 😀

Kızlar bende enfeksiyon çıktı maalesef doktor tek kullanımlık toz ve duocıd verdi kullanan var mı veya kullanan oldu mu hamilelikte

Valla ben bir şeyler hissediyorum bazen hiç hissetmiyorum bebek mi değil mi emin olamıyorum vallahi birde ikinci olacak ama anlamadım gitti🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Benim 3. olacak Allah nasip ederse, 14+4 um kilo olarak zayıfım, dün böyle seyirir gibi biseyler hissettim ama bebek mi tam bilemedim, sola dönüp uzaninca hisseder gibi oldum ama belki de bana öyle geldi, emin olamadım

Hanımlar Dr kontrollerinde bebislerimin birine kıza benziyor kız gibi dedi ama net konuşmadı diğerini hiç göremedi bacak arasına da bakmadı anlayan var mı nub teorisi oluyormuş ya daha kontrole 2 hafta var şuan 14 +0 olduk

Önceden instada falan cinsiyet partisi yapanlara gülüyordum kız olsa seviniyorlar erkek olsa seviniyorlar sanki başka seçenek var diyordum şimdi anlıyorum insan bilmek istiyor merak ediyor gülmemek lazımmış demek ki

Tombiş gibi olana kıza benziyor demişti

Eklentiler

• Image_4.jpg
    Image_4.jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_2024-05-15-16-46-24-65_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    Screenshot_2024-05-15-16-46-24-65_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 52
Hanımlar Dr kontrollerinde bebislerimin birine kıza benziyor kız gibi dedi ama net konuşmadı diğerini hiç göremedi bacak arasına da bakmadı anlayan var mı nub teorisi oluyormuş ya daha kontrole 2 hafta var şuan 14 +0 olduk

Önceden instada falan cinsiyet partisi yapanlara gülüyordum kız olsa seviniyorlar erkek olsa seviniyorlar sanki başka seçenek var diyordum şimdi anlıyorum insan bilmek istiyor merak ediyor gülmemek lazımmış demek ki

Biri kız diğeri erkek gibi hissettim ben sağlıklı olsunlar da 💕

Ayy inşallah bir kız bir oğlandır 🥰🥰🥰bende ilki kıza benzettim ama ikincisini de kıza benzettim neden bilmiyorum 🥰🥰🥰

Hanımlar güzel haberler ile geldim çok şükür dna testim iyi çıkmış doktor yazdı şimdi. Cinsiyet öğrenmek ister misiniz dedi erkek bebeğim olacak Allah’ın izniyle 💙🤲🏻 Çok değişik duygular içindeyim 💙
Gözün aydın canım 😍 aynı zamanda vermiştik kanı ben daha çok beklicem😂

Benim 3. olacak Allah nasip ederse, 14+4 um kilo olarak zayıfım, dün böyle seyirir gibi biseyler hissettim ama bebek mi tam bilemedim, sola dönüp uzaninca hisseder gibi oldum ama belki de bana öyle geldi, emin olamadım
Aynen ben de öyle emin olamıyorum bir türlü bağırsak hareketleri gibi geliyor bazen bebek diyorum

X