2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Ben dediğin doğal şeyleri normalde de tüketiyorum zaten kızım olduğu için sağlıklı yemeye özen gösteririm ayrıca kendi yaptığın yoğurt kadar güzel bir şey yok bence mutlaka yap
Offf k bakma canım aklına soktum
İşte benim canım her gün çekiyor haftada 1 değil ve sürekli makarna yemek istiyorum
Bende çok tatlı çekmiyor ama bi çekince çok yiyorum

Birde kızlar söyle bi foto var bacak arasından sizce

Eklentiler

• image.jpg
    128,6 KB · Görüntüleme: 73
Hormınların etkisiyle evet biraz sanki tetikte oluyoruz ama bazı şeylere hayır demek en büyük hakkımız canım boşver o yüzden canının istemediği işine gelmeyen şeylere hayır de tabiki. Bu günlerin tadını çıkaralım stres sıkıntıdan uzak olmalıyız bana doktorum hep stresten ve seni strese sokcak insanlardan uzak dur diyo. Ama bu ara stresin kendisi benim nasıl olcak bilmiyorum

Benimde kaç zamandır ciğjöfte aklımda yedimde yani en başından beri ya canım hep istiyo çiğköfte içinde çiğ et olması durumundan dolayı yasak diye biliyorum ama bizim yedikkerimizde et yok tabi. Ama onlarda aşırı baharatlı olduğundan çok iyi değilmiş galiba

Evet ben de çok oluyor özellikle dediğin gibi sürekli ayakta kalınca ya da çok oturunca.
Ama normalmiş ya bu durum sanırım rahim büyüdükçe olurmuş.hep aynı pozisyonda çok kalmamak lazım

Ben yiyorum gebelik öncesinde
eve geçince ben sana atayım ultrason fotoğraflarını canım

Evet etsiz olduğu için sorun yok gibi ama dediğin gib tam içeriğini de bilmiyoruz aslında ama nadirde olsa yiyorum valla ya napim

Ya ben alışkon değilim hiç ev yoğurduna, süt falan sevmem hiç biraz kendimi zorlayacağım artık yemek için

Canım afiyet olsun yarasın

Ya ben alışkon değilim hiç ev yoğurduna, süt falan sevmem hiç biraz kendimi zorlayacağım artık yemek için
Süt yogurt tüketemiyorsan hiç üzülme. günde 10-15 badem yesen alman gereken kalsiyumun yarısını karşılıyor. Ayrıca yeşil yapraklı sebzeler de cok zengn kalsiyumdan bir de tahim mükemmel bir kalsiyum kaynagı. Bu sekilde eksik kapanır fazla fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…