2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Vlla bende sağlikli beslenemiyorım nerde karbonhidrat canm onu çekiyor

QUOTE="enugurlu, post: 77409892, member: 609680"]
Ay cumartesiiii bak bakalım biii bebişe hahahahaha hala kızdır yahu .

Valla tam olarak göreceğim çok heyecanlıyım zaammmmannn geçmiyor gibiii <3
Ayy insta da sürekli karşıma cinsiyet partisi yapıp sonra değişenler çıkıyor etkisnde kaldm herhal
Zaman zor geçiyor balımm
[/QUOTE]
hahahha bende gördüm cinsiyet partisinden sonra değişimi ama olsunnn yavrummm kızçeni sen gör biii etkiisnden çıkarsın

Ay allahtan ben onu seviyorum
İyi bari balımm şifa olsun sana da bebeciğine de
Ayy insta da sürekli karşıma cinsiyet partisi yapıp sonra değişenler çıkıyor etkisnde kaldm herhal
Zaman zor geçiyor balımm
hahahha bende gördüm cinsiyet partisinden sonra değişimi ama olsunnn yavrummm kızçeni sen gör biii etkiisnden çıkarsın
[/QUOTE]
Ayy amin yavrucum inşallah

A tamam göremediyse kızdır herhalde erkek erken belli ediyor benim yüzde seksen 12. Haftada erkek demişti öylede oldu

A tamam göremediyse kızdır herhalde erkek erken belli ediyor benim yüzde seksen 12. Haftada erkek demişti öylede oldu
10+4’te erken dedi kendi doktorum diğer doktor erkek değil gibi dedi 13+1’de göremedim dedi ama benle üç arkadaşım hep 11-12. Haftalarda öğrendi cinsiyetlerinin erkek olduğunu parti yaptık hatta onlara bende garip garip onları izledim haftam onlardan önde olmasına rağmen inşallah sağlıklı sıhhatli gelsin de razıyım cinsiyetini bir kaç hafta sonra öğrenmeye

Aaa aynı benim gibi 2 arkadaşın benden küçük parti yaptılar onlar öğreneli epey oldu ben hala bekliyorum

Kızlar merhaba herkese, benim de 15+0 bugün, gruba daha önce dahil olamadım çünkü genetik testlerde bir takım farklılıklar çıkmıştı. Fetal DNA , Cvs, Prof.lar genetik görüşmeleri derken çok şükür şuan sağlıkla ilerleyen bir gebelik olduğu söylendi. Ben de katılayım dedim
Kızı olacak kısmetse

Merhaba benim gibi 16 haftalık olan var mı ?
Doktor yeni vitamin ilaclari yazdı.
Icinde d vitamini damla da var.
Eczane iceceginiz suya da damlatip icebilirsiniz dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…