Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
hic bir fikrim yok aslinda alerjik bebekler neyden kaynaklaniyor. Bizde bir sorun olusmadi ama cildide alerjik degildi hic bir sure sonra primayi da birakip daha ucuz beze donmustum hic alerji pisik olmamisti. Sanirim mikroplari oldurmesi icin utu yuksek isi, kurutma makinesine atiyorum kiyafetleri ordan da temiz cikiyor gibi geliyor bana. Ben simdiden yikadim bebisin dogmasina daha iki ay var zamaninda gelirse 😄

ozelikle keten hic koyulmamali kurutma makinesina dudyk gibi birakiyor kucucuk, bir yandan da coook buyuk kolaylik ya sanki daha da temiz gibi geliyor bana kiyafetler kurutma makinesinden cikinca
Canim ya bende kurutmaya aticam büyük ihtimalle hemde tüyleri temizlesin diye hangi ayarda yapmam gerekiyor hassasta kurutmayi düşünüyorum çünkü ben

Eklentiler

• 17283110671111444454349970348201.jpg
    17283110671111444454349970348201.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 14
Kızlar tansiyonum 18e çıktı, boğazım enfeksiyon olmuş. Agumentin yazdı doktor ama ateşim çıkarsa iiçicem. 5 gün rapor yazıldı. 18 tansiyon çok mu ya? Ben hiç bilmiyordum. Saf saf raporlu halde işe gidip işlerimi yetiştirmeye çalıştım. Baya cahilce iş yaptım sanırım

Kızlar tansiyonum 18e çıktı, boğazım enfeksiyon olmuş. Agumentin yazdı doktor ama ateşim çıkarsa iiçicem. 5 gün rapor yazıldı. 18 tansiyon çok mu ya? Ben hiç bilmiyordum. Saf saf raporlu halde işe gidip işlerimi yetiştirmeye çalıştım. Baya cahilce iş yaptım sanırım
canım öncelikle çok geçmiş olsun . tansiyonunu muhakkak sürekli kontrol et . 18 gebelikte çok yüksek ve risklidir. korkutmak istemiyorum anlık bir şey olabilir. hasta olduğun için yükseldi muhtemelen . güzelce dinlen rapor günlerinde. ve devamlı kontrol et. 14/9 ve üzeri bizim için riskli.

Canım çok yüksek. Sen birkaç kere daha ölç belki anlık bir şeydir ya da hatadır. 14 olunca acile gidin deniyor cunku.

Tabikide doktorların en korktukları olaydır tansiyon dikkat kendine dinlen

Ay bayıldım çok güzel olmuş renkleri. Ben de böyle alttaki kumaşı toprak tonu mu istesem acaba? Rengini sen mi seçtin? Ne dedin? Ben de yaptırcam
Ponpon rengini nasıl yapalım dedi, iki ponpon olsun biri pembe biri beyaz dedim. Alttaki kumaşın rengini hiç söylemedim valla direkt zemin rengi bu herhalde diye düşündüm, ip renklerini hem sayfadaki görsellerden hem de satıcı ip renklerini attı o şekilde seçtim. Erkekler için olanlara hiç bakmadım ama onlrın harfleri daha koyu sanırım

18 yüksek bir tansiyon başka bir şey dedi mi tansiyon için idrarda protein falan da bakıyorlar. Endişelenme strese girme tabii tansiyonu daha da etkiler ama önemli bir şey işi de boşver canına yazık raporlusun birde

Canim ya bende kurutmaya aticam büyük ihtimalle hemde tüyleri temizlesin diye hangi ayarda yapmam gerekiyor hassasta kurutmayi düşünüyorum çünkü ben
dolap kurulugu seciyorum ben ama bende uc tane derece de var isi derecesi onu en dusuge getiriyorum dolap kurulugu secince ekranda cikiyor isi derecesi bende

dolap kurulugu seciyorum ben ama bende uc tane derece de var isi derecesi onu en dusuge getiriyorum dolap kurulugu gecince ekranda cikiyor isi derecesi bende
Hmm anladım canım hassasta bı deniyim bende yikadigim zaman bakalım nasıl kurutcak bide antialerjik var o ayarlarida hiç kullanmadim geçen sene aldım makinayı çünkü

Yüksek kuşum sen yakın zamanda idrar vermiş miydin

Ponpon rengini nasıl yapalım dedi, iki ponpon olsun biri pembe biri beyaz dedim. Alttaki kumaşın rengini hiç söylemedim valla direkt zemin rengi bu herhalde diye düşündüm, ip renklerini hem sayfadaki görsellerden hem de satıcı ip renklerini attı o şekilde seçtim. Erkekler için olanlara hiç bakmadım ama onlrın harfleri daha koyu sanırım
Baz kumasi ayni ya tek kumas . Ama bence her rengi kaldirir oyuzden onu kullaniyor

Anammm cok tabi . Limonlu su falan ic dusurur biraz . Tuzlu falan yememeye calis. Sarimsakli seyler tuketebiliyorsan tuket o da dusurur. Kucuk tansiyonun kac?

canim bence cok ama benim tansiyonum 9/6larda dolandigi icin ben hayal edemiyorum o yuksekligi annemin cikardi oyle bas donmesi yapar yatardi. benimki de cok cok dusuk dusugu de yuksegi de iyi degil doktor cozumu soyler zaten.
bana demisti bir kademe daha dusse bayilican yolda diye, ben hep yari baygin geziyorum bol su ve mineral toparlarmis beni, sen de sor yuksek tansiyonu ne duzenler diye ve duzenli uygula bence
normal tansiyon 11/8 falan sanirim o civarda.
bu arada eger su an evde kendin olctun bu ciktiysa bence en yakin eczaneye gidebilirsin hamilelikte zarari yoksa dil alti verirler.
Doktoruna da danis gebelikte yuksek tansiyonun altinda farkli nedenler cikiyor idrarda protein kacagi prelamski vs gibi aklina kotu sey getirme ama doktorunu hberdar et bir yandan da

sabah açlık 102 çıktı :KK43: sonra 3 doz insülin kahvaltıdan sonra tokluk 130 oldu. öğlen açlık 88, 2 doz insülin 4 köfte, salata,4 kaşık yoğurt 1 dilimden az çavdar ekmeği ile 141 çıktı. Akşamları genelde düşüyor.
Benim bu değerlerden daha yüksek hep ya ama tabi insülin vurmuyorum sabah ortalama 150 - 160 arası, öğlen yemekten sonra 140-150 civarı akşamları benim de genelde düşük evet. Yüksek mi ki yaaa :KK43:

X