2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
buna çok sevindim, teşekkürler

Teşekkür ederim ya. Yine ama abartmadan yedim biraz.

Bu arada yoğurdu evde kendiniz yapmaya alişsaniz asla bir daha market yoğurduna bakmazsiniz biz 4-5 yıldır kendimiz yapıyoruz, çok pratik ve lezzetli oluyor.
Yapmaya çalışacağım bende artık şu hasret sütü var ya duydun mu bilmiyorum ondan alıp yapacağım bi

Yapmaya çalışacağım bende artık şu hasret sütü var ya duydun mu bilmiyorum ondan alıp yapacağım bi

Duymadım ama tavsiye ediliyorsa deneyin.
İyi çiğ süt biraz deneye yanıla bulunur. Yoğurdu nasıl sevdiğinize göre de değişir.
TR deyken şarküterilerden bulurduk, gurbette de bir yolunu bulduk.

Havalar isiniyor, kendime taze nane ve salatalikli ayran yapıyorum, çok ferahlatıcı. Hatta galiba şuan kalkıp yapacağım. :)

Canım bak 10+1 burda tam sol da bebek benim ayakları da sağa dayamış şeklinde demişti doktor bu şeklinde
Gelişime göre keseye göre benimde yuvarlaktı erkek
Duruş tarafına göre kafa sağda boyun ince gibi geldi kız
Nasıl tahmin ama
Görüntü net değil zaten nub seçilmiyor
İnstagramda adım adım annelik emel var 150 tl ye mi ne boyama yöntemi ile bakıyor istersen dene
Ama bence bekle surda ne kaldı öğrenmeye
Benimkini bilemedi o ayrı şok olmuştum güvenmiştim

Bir kaç yer önerdiler ama atmadım canım yaa eşimde aynı sen gibi bir kaç hafta daha sabrederiz dedi bende başından beri hep kız hissediyorum farklı bir doktora gitmek zorunda kaldığım da erkek olsa 10. Hafta itibaren organı hafifte olsa belirginlik başlıyor şu an görünen bir şey yok demişti kemik kafa şekli de kız gibi dedi ama kendi doktorum bunları söylemek için çok erken dedi bu sefer gittiğimde göremedim emin değilim 16. Hafta da bakalım dedi hayırlısı bakalım inşallah artık

Merhaba arkadaşlar bende tüp bebek ile şu an hamileyim 26 Şubat transfer günümdü 6+5 de kalp atımını duydum şu an 16 haftalık olduk benimde kasıma denk geliyor Allah’ın izniyle buradaki herkese sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim inşallah sizlerde de kasık ağrısı arada kramp vs oluyor mu merak ettim

A Aramıza hoşgeldin canmm evet bende de ara ara agrı oluyor

QUOTE="enugurlu, post: 77409892, member: 609680"]
Ay cumartesiiii bak bakalım biii bebişe hahahahaha hala kızdır yahu .

Valla tam olarak göreceğim çok heyecanlıyım zaammmmannn geçmiyor gibiii <3
[/QUOTE]
Ayy insta da sürekli karşıma cinsiyet partisi yapıp sonra değişenler çıkıyor etkisnde kaldm herhal
Zaman zor geçiyor balımm

Kızlar 14+1 olduk iki gündür sol kasığıma böyle iğne batar gibi sancılar giriyor ara ara, sizlerde de oluyor mu
Evet olmuştu bana da doktor bana dinlenince geçen ağrıdan korkma dedi birde rahim kaslarından kaynaklıymış o bıçak batma gibi hissiyat.

Bunu galiba çoğumuz yaşıyoruz onlar hep rahim kaslarının gerginliğindenmiş bende kendimi ekstra yorunca oluyor o

Bana da 13 te yüzde 95 kız dedi canm doktor
Yani tahmin yapabilirler kesinlik varmı onu da bu hafta sonu görcem inşallah
Onlar her türlü dönüyor canını sıkma

Ya ben bırak sağlıklı beslenmeyi Şuan beslenme aşamasına yeni geçtim şükğr daha yeni birşeyler atabiliyorum ağzıma haftalardır açtım hiç endişe etme zaten bizim varolan vitamin mineral ne varsa almıyor bebişler takviyede almıyoruz ekstra. Ha dengeli beslensek tabi ki iyi ama olmayınca da strese sokma kendini daha zamanımız var

Galiba mesajları okudukça hepimiz çiğ köfte yedik allahtan benim eşim kendi yapıyor kafam rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…