Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ben çok abur cubur tüketiyorum dedim de karbonhidratı eksik aldığın için dedi. Ondan yazdı da yazdı karbonhidrat jdkf bilmiyorum şu an bişi yiyesim gelmiyor zaten 6 yemek kaşığı yemek dedi 3 anca yiyebildim
sen acaba ev yemeği mi sevmiyorsun :KK70: atıştırdığın için mi yiyemiyorsun ben çok acıkıyorum çünkü

kız bi öğün et bi öğün sebze kuralı koydu. bakliyat yasak. işyerinde bakliyat varsa 2 öğün için de yemek yapıyorum. Bi' de kendim yetmezmiş gibi eşim de ben de diyet yapcam dedi. Kendisi benden çok kilo aldığı için lskjeflj Ben her sebzeyi yiyorum. Paşam bi de sebze seçiyo. Bi doğurayım 2 ay sadece bebek bakcam valla yıldım skljfelksj
Seciyorsa gitsin disarda yesin bulmus da bunuyo. Allahtan benim kocam ne versen yer yoksa yok yani ugrasamam. 🤣

Kızlar bu arada benim kan yani hemoglobin değeri 10.2 ye düşmüş günde 2 tane demir ilacı tükettiğim halde. Sanırım bu ilacın bana çok faydası olmadı ya. Fertamir kullanıyordum hep diğerleri kabız yaptığı için ama birini fertamir birini normal hap olarak tüketeyim diyorum artık :KK43: Kabız olmamak için de şurup falan kullanacağım ne yapayım :KK43:
Benimde böyleydi kan düzenli kullan yine artmazsa kan serumu takarız dedi doktorum😬 bunu duyunca bende bir düzenli hap içimi başladı😂😂 haftaya ptsi gitttiğimde kan idrar alacak yine bi de karadut özü içiyorum sade sodayla karıştırıp artık inşallah yükselmiştir🥰

Seciyorsa gitsin disarda yesin bulmus da bunuyo. Allahtan benim kocam ne versen yer yoksa yok yani ugrasamam. 🤣
ama her gün zaten yapıyorum ortak bi şey bulup yapıyorum o yüzden yapmasam ok gitsin yesin dışarda ama bi de o mu masraf olsun şimdi lkjdfljd her hafta 2şer doktora gidince fedakar ana oldum şimdiden.

beybi benim bi de ilki düşük oldu bunda da 3 aylıkken kanamam oldu çok o yüzden doktorların askeri gibi ne derlerse yapıyorum. bi de şekerle ilgili ilerleyen haftalarda hiç hoş şeyler yaşamayanlar da olmuş. Bebeğime sıkıntı vereceğime kendime veriyorum napim.
Oy kuzum allah yardımcın olsun. Gercekten zor yani insanın gebelikte de iradesine bu kadar sahip cıkabilmesi tebrik ediyorum vallahi. Annelik işte insanı nelere sabrettieiyor

ama her gün zaten yapıyorum ortak bi şey bulup yapıyorum o yüzden yapmasam ok gitsin yesin dışarda ama bi de o mu masraf olsun şimdi lkjdfljd her hafta 2şer doktora gidince fedakar ana oldum şimdiden.
Ortak bisey buluyorsan guzel ben yaptiklsrina mik mik yapiyorsa diye demek istemistjm 🤣

Kayınvalidemin en yakın arkadaşının kızı yollamış. Onunda erkek bebeği var 1 yaşında. Maddi durumu epey iyi bir kız amerikada yaşıyorlar yazılım şirketler var. Yürüteç konusunda olumsuz yorumlar var aslında ama tanıdığım bilgisine de güvendiğim biri araştırarak aldığını düşünüyorum 😄inşallah iş görür

Eklentiler

• 87c67b2f-1069-47a7-95e2-fd6301a374aa.jpeg
    87c67b2f-1069-47a7-95e2-fd6301a374aa.jpeg
    77,9 KB · Görüntüleme: 22
sen acaba ev yemeği mi sevmiyorsun :KK70: atıştırdığın için mi yiyemiyorsun ben çok acıkıyorum çünkü
Yok ya çok severim ama o kadar midem almıyor çorba içtim doydum mesela yanına yemek no bi de ekmek falan da vardı yiyemedim yine 😅 ben sık sık az az yiyorum şimdi ekmeğin üstüne fıstık ezmesi sürcem o öğlenki hakkımı orda kullanayım barş

Aynı durum ya 😁 Of şu bir sene izin olayı yalan oldu ya bari 6 ay olsaydı yine razıydım cidden o zaman zorlamazdım bu kadar 🤦‍♀️ Şu sınav haftasını bir görsem 36.haftam seminere denk geliyor onu idare ederim bir şekilde diye avutuyorum kendimi 🙄
benim seminerden sonra iki hafta daha çalışmam gerekiyor dayanabilirsem 😕 halledicez inşallah ya bi bakmışız bitmiş gitmiş 😁

Yok ya çok severim ama o kadar midem almıyor çorba içtim doydum mesela yanına yemek no bi de ekmek falan da vardı yiyemedim yine 😅 ben sık sık az az yiyorum şimdi ekmeğin üstüne fıstık ezmesi sürcem o öğlenki hakkımı orda kullanayım barş
bana çorba da yasak mesela un var içinde diye fıstık ezmesi yasak yağlı diye :KK70: Komple mahrumiyetteyim ben ühühühü

Kayınvalidemin en yakın arkadaşının kızı yollamış. Onunda erkek bebeği var 1 yaşında. Maddi durumu epey iyi bir kız amerikada yaşıyorlar yazılım şirketler var. Yürüteç konusunda olumsuz yorumlar var aslında ama tanıdığım bilgisine de güvendiğim biri araştırarak aldığını düşünüyorum 😄inşallah iş görür
1 saatten fazla tutmazsan içinde riski en aza indirmiş olursun kız değilde erkek bebekler için daha çok önerilmiyor orasına baskı yaptığı için ama uzun tutulmazsa bir sıkıntı olmaz heralde

Oy kuzum allah yardımcın olsun. Gercekten zor yani insanın gebelikte de iradesine bu kadar sahip cıkabilmesi tebrik ediyorum vallahi. Annelik işte insanı nelere sabrettieiyor
aynen meğersem ne kadar güçlü iradem varmış diyorum ara ara hayret ediyorum ben hayatım boyunca diyet yapamayan düzenli şeylerden nefret eden biriyim her şey terse döndü :KK70:

Kayınvalidem oğluşa sarı kırmızı yelek örmüş, eşim de fanatik fenerli. Mesaj attım gülerek sen mi söylemek istersin giydiremeyeceğimizi ben mi diye. Gidip kadına yazmış gerçekten delirmiş bu adam
Ama fenerbahçeliyse eşin giydirmez tabi😂 benimkide fenerli asla giydirmezdi anlıyorum onu

X