Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Dimi bencede olması gereken o doktorda çok iyiydi aslında ablamında doktoruydu memnundu oda baya ama bu mesaj konusu gerkecen çok tedirgin etti beni düzgün doktor bulmakta kolay değil birde doğum paketi alacağım ben
Canım benim de doktorum biraz geç dönüyor. 9.30 yazdım mesela 12 ye doğru döndü. Bazen daha geç de dönebiliyor. Çok yoğun bi doktor zaten 3 haftalık tüm randevuları dolu oluyor. ama kendisi de diyor ki acil durumlarda ara mutlaka. Benim de kafama takılıyor açıkçası bu durum ama doktor bulmak o kadar zor ki detaycı bi doktor olduğu için devam ediyorum ben de. Sen de bi konuş belki sana da acil durumlarda ara der bi danış bakalım

Benimde son adet tarihim 14 şubat 15 mart değerim 2007 17 mart değerim 4000 acaba benimki mi çok fazla anlayamadım
Benimki geç döllenme oldu galiba çünkü daha sonra 3300 oldu değerim. Ve dün gittik kese oluşmuş bebek için 15 gün sonra gel dedi . Siz bebeği görebildiniz mi

Benimki geç döllenme oldu galiba çünkü daha sonra 3300 oldu değerim. Ve dün gittik kese oluşmuş bebek için 15 gün sonra gel dedi . Siz bebeği görebildiniz mi
Ben keseyi 18 martta gördüm. 6 nisanda da kontrolüm var kalp atışı için bakalım benimde kafam epey karışık. Bana ilk önce ikiz dedi sonra tek dedi son kontrolümde yani bakalım cumartesi ne olacak

Bana doktorum hiç hafta falan demedi bebek görünmediğindsn galiba. Ama son adete göre 6+6 haftalığız
Ultrason görüntüsünde yazar kac haftalık olduğu. Kalp atışı henüz olmadığından bebem var diyemiyorlar zaten. Korkmayın hiç dediğiniz gibi geç döllenme olmuştur zamanla düzelir hersey

Benim 7 hafta olcak felaket şekilde göğüslerim büyüdü ucu irileşti kopkoyu ve uç özellikle çok acıyor. Ama ben bunu aşılama yaptırdıktan sonra ilk betamdan bu yana yaşıyorum
Bende 2 gün öncesine kadar öyleydi şimdi düzeldi işte merak ettim o yüzden

Canım naptın gittin mi doktora
Gittim cnm çok şükür herşey yolunda. Koyu renkli lekelenmeler bizi endişelendirmez pembe kırmızı renk olursa dikkate alırız dedi.
Kizlar karnınızda böyle acı gibi sanki taş varmiş gibi oluyor mu normal mı sizce rahim genisledigi icin mi ki
Bnm oluyor sırtüstü yatınca hissediyorum.
Kızlar 8. Haftaya girenler özellikle göğüs hassasiyetiniz bitti mi
Evet Bnm var hala 9+2 yim. özellikle uçlarına dokunamıyorum bile sütyen takamıyorum bu yüzden zaten hiçbiri olmuyor artık.

Selam kızlar. Dr kontrolüm vardı bugün Şükür herşey yolunda. Ama bnm hiç enerjim yok evin işini yapamıyorum yapamadıkça da geriliyorum huzursuz oluyorum. Ev aldı başını gitti sadece bakıyorum maalesef

Benimd e öyle bitti 2 gündür

Aynen yavrucum haklsn ama malesef herkes farklı
Allah eşlerimizle aramızda ki muhabbeti arttırsn inşallah

Maşaallah canm benim ne güzel
Ayy bende zar zor yapıyorum benim de hiç enerjim yok yaaa

Boşverr rahat ol canımm bebişini kucağına alınca toparlarsın bende kpss için falan zamanında aylarca bıraktım önemli olan sonuç güzel olsun benimde bugün doktor randevum var bakalım ne olacak hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…