Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bizde vallahi belirti olsa ayri olmasa ayrı 😁 kendimizi dinler olduk
Birde doktor kontrolüne ayda birmi gidiyorsunuz iki haftada birmi 😊
Yani ben aylık düşünüyorum yarın gitcem 8+2 bir dahakine 12. Hafta giderim
Birde ben aylık iğne ve ilaç yazdırıyorum o yüzden her ay gitmem gerekiyor ama her şey yolundaysa 20. Haftada detaylı ultrasona kadar gidilmese de olur

Bende 7+4 ün. Bende hiç belirti kalmadı hepsi bitti . Tek belirti olarak sayacağım şey Şuan uyku. Enerjimin de maşallahı var . yazlık kışlık ayırmaya başladım .

Yaa buna sevindim benim de bitti herkesin devam ediyor korkmuştum 🙈
Yok yok bebeim korkma:))

Ay bende onu soracaktım 8. Hftadayiz iki gündür önceki gibi göğüs hassasiyetim yok
Normal şekerim 🥰🥰

Bizde vallahi belirti olsa ayri olmasa ayrı 😁 kendimizi dinler olduk
Birde doktor kontrolüne ayda birmi gidiyorsunuz iki haftada birmi 😊
Ben 15 günde bir gidiyorum canmmm

Bende 7+4 ün. Bende hiç belirti kalmadı hepsi bitti . Tek belirti olarak sayacağım şey Şuan uyku. Enerjimin de maşallahı var . yazlık kışlık ayırmaya başladım .

Oooo hamarat ırmak maşallah kızz
Uyku var bende de enerji desen pek yok 🤣

Kızlar günaydın ben de görüş gününe gidiyorum 😅 bebişi göreceğiz 😍👼🏼 heyecanlıyım umarım bu sefer adam akıllı görüp duyabilirim sıkıntısız şeyler duyarım 🙏🏼
Oooo büyük gün desene canmm
Hadii hayırlı haberler inşallah balım benim🥰🙏🧿
Kızlar Günaydın 🌸 💙 Dün gece ruyadamda mavi çoraplar gördüm ay çok heyecanlıyım cinsiyet konusunda.Rabbim herkese gönlündekine göre nasip etsin 🙏🌺
Günaydn sekerim hayır olsun kızz 🥰🥰 bende dün gece bebeğimi gördüm erken doğmuş ayy hiç hazırlığm yoktu ama kendi iyiydi şükür benim de kızım olmuş inanamadm hatta insanlara diyorum ki altını açtım bebek kız 🤣
Kendimi o kadar erkeğe şartlamışım demekki
Ayy birde emzirdim rüyam da kızlar hatta sütlerim fln taştı
Rüyası bile ne güzeldi

Oooo büyük gün desene canmm
Hadii hayırlı haberler inşallah balım benim🥰🙏🧿

Günaydn sekerim hayır olsun kızz 🥰🥰 bende dün gece bebeğimi gördüm erken doğmuş ayy hiç hazırlığm yoktu ama kendi iyiydi şükür benim de kızım olmuş inanamadm hatta insanlara diyorum ki altını açtım bebek kız 🤣
Kendimi o kadar erkeğe şartlamışım demekki
Ayy birde emzirdim rüyam da kızlar hatta sütlerim fln taştı
Rüyası bile ne güzeldi
Büyük gün büyükkkk 3 haftadır kötü yorumlar duyuyorum devlet hastanesinde bugün biraz daha büyümüştür artık güzel yorum alırım inşallah 😍😍😍😍

Yani ben aylık düşünüyorum yarın gitcem 8+2 bir dahakine 12. Hafta giderim
Birde ben aylık iğne ve ilaç yazdırıyorum o yüzden her ay gitmem gerekiyor ama her şey yolundaysa 20. Haftada detaylı ultrasona kadar gidilmese de olur
Bundan önce en son ne zamn gitmiştin canm ben geçen hafta gittim 6+5 di c.tesi 8+3 olucam o zmanda gitsemmi acaba dedim doktor 12. Haftada gelirsin demişti bana uzun geldi zaman 😁

Bundan önce en son ne zamn gitmiştin canm ben geçen hafta gittim 6+5 di c.tesi 8+3 olucam o zmanda gitsemmi acaba dedim doktor 12. Haftada gelirsin demişti bana uzun geldi zaman 😁
Canım ben de aynı senin gibiyim 😅 6+ 5 te gittim. 3 hafta sonra çağırdı tekrar ama yarın tekrar gitmeyi düşünüyorum. İçim rahat etmiyor bir türlü.

X