Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
İdrar yolu enfeksiyonu istenmiyor canım hiç. Sağlık ocağında falan da idrar verebilirsin hemen. Bolca su tüket bol bol idrara çıkarsan gebelerde hemen temizleniyor demişti doktorum ilaca bile gerek kalmadan

Benim de ikinci gebeliğim ve tam da dediğin gibi bazen hamile değilmişim gibi geliyor. Hatta korunmayı bırakır bırakmaz oldu bı süre nasıl olur diye sorguladım bile kendimi hazır değilmişim sanırım hemen olmasina.İlk gebeliğim çok rahat geçmişti. Bu da onun aynısı.sadece şimdi şimdi biraz midem bulaniyor sabahları hafif. inanamadim dört test yaptım düşün içime yin oğlum olacak doğuyor hayırlısı sağlıklı olsun da artık gerisi kısmet

Bnimde
Benimde çıktı daha en başındayız antibiyotik verdi kullanmadım korkuyorum size ne tedavi önerecek acaba idrarda lökosit değeriniz kaç benim 25 hemen antibiyotik dedi

Kızlar merhaba . Son adet tarihime göre 6+5 günlüğüz.bugün doktora gittik keseyi gördük ancak içi boş her şey normal dedi doktorumuz 15 gün sonrasına gün verdi sizler gördünüz mü bebeğinizi

Bnimde

Benimde çıktı daha en başındayız antibiyotik verdi kullanmadım korkuyorum size ne tedavi önerecek acaba idrarda lökosit değeriniz kaç benim 25 hemen antibiyotik dedi
Benimde 25 çıktı haftaya Salı gideceğim doktora bol su içiyorum, bende yanma kaşıntı vs yok sadece biraz sarımsı akıntım oluyor

Kızlar merhaba . Son adet tarihime göre 6+5 günlüğüz.bugün doktora gittik keseyi gördük ancak içi boş her şey normal dedi doktorumuz 15 gün sonrasına gün verdi sizler gördünüz mü bebeğinizi
Cnm doktorun normal demişse sıkıntı yapma herkesin farklı farklı o zaman kalp atışı duyanda oluyor bekleyende o yüzden karşılaştırma yapma hiç

Benimde 25 çıktı haftaya Salı gideceğim doktora bol su içiyorum, bende yanma kaşıntı vs yok sadece biraz sarımsı akıntım oluyor
Ay lütfen banada dönüş yapın ama şunu söyleyeyim bir önceki gebeliğimde 75 oldu hastanede yattım çıktım yine arttı sürekli kusuyodum 24.haftada bebegimi kaybettim belki sebep bu degildi ama sürekli antibiyotik kullandım iğne oldum sakın ihmal etmeyin bende 3.ay dolunca Doktor'un verdiklerini içerim diye düşünüyorum

Ay ne bilim ilk kez başıma geldi vajina bölgesine ne olursa ben bir korkuyorum bebeğe en yakın yer diye

İdrar yolu enfeksiyonu istenmiyor canım hiç. Sağlık ocağında falan da idrar verebilirsin hemen. Bolca su tüket bol bol idrara çıkarsan gebelerde hemen temizleniyor demişti doktorum ilaca bile gerek kalmadan
Çok teşekkür ederim sağlık ocağında verdim test. Artık sürekli su içicem . İnşalalh temizlenir

Kaşıntı yok sadece yanma hissi. Evet ya akıntı oluyor diye kullanıyordum iyi hatırlattın
Dışarı çıkarken tak ama her gün değil evde asla kullanma bırak akıntı olursa da olsun değiştirirsin. kaşıntı olmaması iyi. Su iç bol bol en güzel ilaç o bebeğim

Dışarı çıkarken tak ama her gün değil evde asla kullanma bırak akıntı olursa da olsun değiştirirsin. kaşıntı olmaması iyi. Su iç bol bol en güzel ilaç o bebeğim
Haklısın insan ilaç almak istemiyor ne kadar hamileye uygun denilsede. Allahtan kaşıntı yok artık ben yatar kalkar su içerim

Sağol canım. Bende bugüne kadar sat a göre takip ettim hep bugün transfer gününe göre denildi uygulamadan düzenledim bende hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…