Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Beklemedigin an olur butun guzellikler insanin hayatinda hep saglikli dogumlar nasip olsun insallah sanada beta hcg kactiki senin kese bebis gorundumu

Size neden yasak koydular, kanama alanı mı vardı

Kızlar merhaba bende fitil kullanıyorum ve bol bol su içiyorum lekelenmem bitti çok şükür ama kendimi hamile gibi hissetmiyorum inşallah herşey yolundadır fitil kullanmaya başlayınca ağrılarım da azaldı

keselerinizi kaçıncı haftalarda gördünüz?
ve alttan mı normal ultrasonla mı bi aydınlatırsanız sevinirim
Canım ben 5+3te gördüm, rahmim geriye dönükmüş karından göremedi alttan gördü çok şükür. Rahmimin ters olduğunu da yeni öğrenmiş oldum. Büyük ihtimalle bebek büyüyüne kadar bana alttan bakacak

Üç ay da çok fazlaymış ya vallahi eşim için diyorum keşke bana da bi açıklama yapsaydı çok ucu açık bi konu
ya düşük tehlikesi yoksa aslında neden zararı olsun ki ben de onu anlamıyorum sonuçta ultrasonda da kanama yoksa çevresinde sıkıntı olmaz. Haftada 2 kere falan olabilir. Ama ilk 3 aya çok dikkat ediyorlar önemli önemli diye. Aşılama yapan doktorum progestan verdi sabah akşam yok dedi 12. haftada da kes dedi ilacı. Bakalım yeni doktorum bu hafta me diyecek.

Zaten alttan ultrasonla baktı yani onun kadar zorlamaz ki ilişki dikkat edilirse. Ultrasona hiç zararı yok dedi. Biz yine de dikkat edelim de ne olur ne olmaz kaç ay bekledim ben miniğimi

Ayyy çok şükür sevindim o lekelenmeler ne illet ne panik edici

Zaten alttan ultrasonla baktı yani onun kadar zorlamaz ki ilişki dikkat edilirse. Ultrasona hiç zararı yok dedi. Biz yine de dikkat edelim de ne olur ne olmaz kaç ay bekledim ben miniğimi
Valla geçen hafta farklı bir doktor vajinal ultrasonla baktı bir de biraz bastırıcam demez mi. 2 saat ağrı kramp yaptı. Yine de her doktorun hastasına görüşü önerisi farklı işte. Dikkat etmek tabii ki lazım ne olur olmaz.

Beklemedigin an olur butun guzellikler insanin hayatinda hep saglikli dogumlar nasip olsun insallah sanada beta hcg kactiki senin kese bebis gorundumu
Ben keseyi gördüm Perşembe kalp atışına gidecem sanırım geç döllenme benimki. Duyamadik bı türlü kalp atışını. Kötü düşünmek istemiyorum inşallah bir an önce duyarım ben de. Betayi da 6. Haftada doktor istedi o zmn 9040 ti sanırım bı anlamı yok büyüdüğü için betanin. Senin kaçıncı haftan

Benim bugun 6+2 gecen hafta 5+2 de keseyi gorduk 2 gun sonrada 6+4 oluncada kontrol var bebegi gorem3dik bakalim gorebilicekmiyiz degerler dusuk baslayinca ister istemez korkuyorum

Haklısın insan ilaç almak istemiyor ne kadar hamileye uygun denilsede. Allahtan kaşıntı yok artık ben yatar kalkar su içerim
Canım içtiğin suyun içine ikişer üçer damla limon damlat çok iyi geliyor enfeksiyona. Bir de tuvalette iyi kurulan ayaklarını üşütme ve sık sık iç çamaşırı değiş

Benim bugun 6+2 gecen hafta 5+2 de keseyi gorduk 2 gun sonrada 6+4 oluncada kontrol var bebegi gorem3dik bakalim gorebilicekmiyiz degerler dusuk baslayinca ister istemez korkuyorum
Ben 6+6 da kalp atışı duyamadim doktor değiştirdim sağlıklı görünüyor on gün sonraya randevu verdi bakalım gidicem Perşembe insallah duyarım ben de. Sen hem görür hem kalbini dinlersin. Değere bakma. Herkesinki bir olmuyor beta. Doktor kötü bı şey de dememiş olmaz bı şey inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…