Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Merhaba kizlar bende suan 7. Hafta icersindeyim ama cok korkuyorum bu 3. Gebeligim ama bu durumla hic karsilasmadim adetim bir gun gectikten sonra beta 73 du heralde dusuk olacak diye dusundum ama 2 gunde bir olcrurdum 73-155-355-737-1267 olarak ilerledi 5+2 de dr gittim kese 5 mm olarak gorundu bu carsamba bebegi gormek icin cagirdi ama neden beta bukadar dusuk basladi kafam ona takiliyor bundan onceki oglumda adetim bir gun gectiginde 900 du bunda 73 cok fark var gec dollenme olmasida imkansiz iliski gunu belli cunki yumurtlamadan bir yada iki gun onceydi eminim bu beta neye gore artis gosteriyorki kiminde az k8mind3 cok sadece dollenme gunune gore de yukselmiyo bu hormon artis iyi dedi dr kese fln gayet iyi dr hayirli olsun fln dedi ama ben hala kendimi hamile gibi goremiyorum hep bisi olcakmis gibi geliyo ama diger iki gebeligimde ne yasadiysam ayni belirtileri yasiyorum yokmu bu sekilde yasiyan biri
Keseyi gördüysen problem yok bunsefer diğerlerine göre geç yumurtlamışsın o yüzden 1 gün sonra 73dür ben kızım da 20şerde öğrendim sağlıkla da doğdu neden kafaya takıyorsun ki doktor her şey yolunda da demiş

Nereye yapacaksın bence bacak da problem olmaz özel bölge için belki sıkıntılıdır
ben genital falan yapmamiz lazm e bi süredir lazere de gitmiyordm çock düşündüğümüz için kuaförlere gidilir heralde 3.4. aylarda sorun olmaz die düşünüyorm burda bi arkdş 3 aylık hamile gidiyor o kuaföre binadan

Keseyi gördüysen problem yok bunsefer diğerlerine göre geç yumurtlamışsın o yüzden 1 gün sonra 73dür ben kızım da 20şerde öğrendim sağlıkla da doğdu neden kafaya takıyorsun ki doktor her şey yolunda da demiş
Cunki yumurtlamadan bir yada iki gun once iliski oldu cnm baska olmadi gec yumurtlasam hamile kalamazdimki son iki hafta iliski yasamadim ondan korkuyorum ama bukadar yorum okudum anladigim kizlarda beta dusuk basliyo sanirim bilimsel bi gercekligi yok rabiki ama kimi okusam dusuk baslayanlarin cogunlugu kizim oldu diyo

Bize yasakladı kalp atışından sonra serbest diye biliyorum genelde öyle söylüyorlar doktorlar bende daha sormadım 8+0 Suan bu hafta soracağım
Canm valla bende serbest diye yaptm cuma akşamı ama Cumartesi hafif lekelenme yaşadm
Doktora gittik kılcal damar kanaması olabilir vajına da dedi
Rahim de kanama görmedi şükür
Şuan 2hafta tasak yasak mesela😁
Bnde bgn 8+ 1 im

Kızlar aranızda tüp bebek ile hamile olan var mı?haftanızı neye göre hesapladınız. Son adet tarihi mı transfer günü mü. Ben 6 haftalık sanıyodum kendimi meğer transfer gününe göre hesaplanıyomuş daha 3+4 olmuşum çok minnakmış minik mucizem🙃😊

ben genital falan yapmamiz lazm e bi süredir lazere de gitmiyordm çock düşündüğümüz için kuaförlere gidilir heralde 3.4. aylarda sorun olmaz die düşünüyorm burda bi arkdş 3 aylık hamile gidiyor o kuaföre binadan
Bende Aynn lazere gitmiyordum bir süredir ağda yapıyordum bacaklarım için gitcem se özel bölge biraz daha büyüsün sonra

Cunki yumurtlamadan bir yada iki gun once iliski oldu cnm baska olmadi gec yumurtlasam hamile kalamazdimki son iki hafta iliski yasamadim ondan korkuyorum ama bukadar yorum okudum anladigim kizlarda beta dusuk basliyo sanirim bilimsel bi gercekligi yok rabiki ama kimi okusam dusuk baslayanlarin cogunlugu kizim oldu diyo
Yaaa öyle miymiş ilk defa duydum boşver sen bence betayı kese de gözükmüş her şey yolundaymış önemli olan o
Demek 2 oğlun var şimdi de kızın olur işte ne güzel

Canm valla bende serbest diye yaptm cuma akşamı ama Cumartesi hafif lekelenme yaşadm
Bnde bgn 8+ 1 im
Yaa öyle mi ben önceki gebeliğimde 8. Aya kadar yasaktı
Bunda soracaktım ama serbest de dese yapmayım

Yaaa öyle miymiş ilk defa duydum boşver sen bence betayı kese de gözükmüş her şey yolundaymış önemli olan o
Demek 2 oğlun var şimdi de kızın olur işte ne güzel
Valla saglikli olsunda tabiki kizimda olsun isterim ama oncelik bebegimi gormek istiyorum saglikla kazaylada olsa insan alisio valla

Yaa öyle mi ben önceki gebeliğimde 8. Aya kadar yasaktı
Bunda soracaktım ama serbest de dese yapmayım
Yaa kuzum belki de herkeste farklıdr bilmiyorum ki..
Sen yine doktora sor istersen
Bizde kan uyuşmazlığı da vardı mesela o lekelenme olunca hemen uyuşmaşlk iğnemi de oldum

Bnde bgn 8+ 1 im
Bende 7+6 dayım aklıma gelmedi soramadım doktora ama doktor da bişey demedi yani riskli olsa söyler miydi bilmiyorum. Ama bizde bişeyler yaşamaya cesaret edemedik henüz :KK70: Bu cumartesi randevum var yine bende soracağım artık.

Benim doktorum sormadan bişey söylemiyor :KK70: ağzından cımbız ile laf alacağım

X